Şimdi Ara

148 TL MSI H81M-P33 USB 3.0 SATA 6GBPS(3.0) 4.NESİL I7 DESTEKLİ 1sn O.C ANAKART (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.650
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Zaten bu anakartın fiyatı böyle boşu boşuna konu açmayın şuraya. Bilgi almak istiyorsanız donanım bölümüne başlık açın. Ayrıca son satılan h81-p33ler v2 olarak geliyor ve hazırda temmuz 2014 biosu yüklü, bios güncelleme gerekmeden g3258 kullanılabilir.
  • çöp ürün
    artı msi
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_thing

Neden bios'u update etmekten kaçınıyorsun? Merakımdan soruyorum.

Bios updateden kacindigim yok,sifirdan sistem toplarken haswell refresh bir islemci ve bu anakarti ilk basta calistiramayabilirsiniz,cunku h81 serisi haswell destekli cikti ve bios update ile refresh destegi geldi.Yani refresh serisi bir islemci takmak icin once haswell bir islemci bulup onu kullanarak bios update etmek,ardindan haswell refresh takmak gerekiyor.Anakartin yeni tarihlileri,yeni biosla geliyormus ama ne olur ne olmaz diyorum ben.Firmalar bayagidir stokta tutabilir bu urunleri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sene olmuş 2015 hala hdmi çıkışı olmayan anakart var.
  • 355GTS kullanıcısına yanıt
    Derken? Bu anakartla dahili grafik yongası kullanmayı mı amacliyorsunuz? yeni nesil tüm ekran kartlarında HDMI var zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Derken? Bu anakartla dahili grafik yongası kullanmayı mı amacliyorsunuz? yeni nesil tüm ekran kartlarında HDMI var zaten

devamlı kullanmak için değil, ihtiyaç durumunda iş görür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 355GTS -- 21 Temmuz 2015; 9:49:03 >
  • Ben de ön taraf için usb 3.0 yok diyeyim. Belki soran olur.
  • alınmaz
  • Her yerde aynı para zaten. Ayrıca Ön Panel için USB 3.0 çıkışı yok. Ben önemli olduğunu düşünüyorum.
  • 150 liraya hdmi 3.0 ön biraz zor olur zaten tam ölücü tim ya
  • 1150 Pinlerle kullanılabilir. i5 4460 ile F/P anlamında iyi oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.