Şimdi Ara

1461 Trabzon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
1.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1461 Trabzon Hakkında Buradayız...

• Sn: Aydın PİŞİREN başkanlığında 1998 yılında kurulan Değirmenderespor kulübümüzün 2. Amatör kümeden başlayan bir başarı hikayesi vardır. 2004-2005 sezonunda Sn: İbrahim KAYA başkanlığındaki Yönetim Kurulu ile TFF Profesyonel 3. Ligine çıkmıştır. Bu ligde 2 yıl oynadıktan sonra 2006-2007 futbol sezonunun sonunda Sn: Serkan KILIÇ başkanlığı’nda ki Yönetim Kurulu zamanında TFF Profesyonel 2. Lige çıkma başarısı göstermiştir.

1461 Trabzon Değirmenderespor olarak tescilli olan kulüp 24.06.2008 tarihinde Trabzonspor’a pilot takım olma amacı ile devredilmiştir. Kulübün adı 28.06.2008 tarihinde Trabzon Karadenizspor olarak değiştirilmiştir.

14.01.2009 yılında yapılan olağan Olağanüstü kongre sonunda kulübün adı 1461 Trabzon olarak değiştirilmiştir.(1461 tarihi Trabzonun Fatih Sultan Mehmet tarafından fethedildği yıldır.)

1461 Trabzon Değirmendere Spor Kulübü devredildikten sonra İlk Başkanı Fikret YAVUZ, ilk Teknik Direktörü İhsan Gündüz DERELİOĞLU’dur. Kulübün renkleri Bordo-Mavi-Beyaz olup TFF 2. Lig Kırmızı Grubu’nda 2011-2012 sezonunu şampiyon olarak tamamlamıştır. Takımımız PTT 1. Lig’de mücadele etmektedir.

Resmi site :http://www.1461trabzon.com.tr/default.asp;

Fikstür ve puan durumu : http://www.1461trabzon.com.tr/?Sayfa=Fikstur

Kadromuz :http://www.1461trabzon.com.tr/default.asp?Sayfa=Futbolcular

Teknik kadro : http://www.1461trabzon.com.tr/default.asp?Sayfa=TeknikKadro&IND=8

• An itibariyle puan durumu

1461 Trabzon

Sıradaki Maç

1461 Trabzon
    Boluspor - 1461 Trabzon
     1461 Trabzon

16 Aralık 2012, 19:00

• Bende 1461 in anlamini merak ediyordum iyi olmus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asterix

Bende 1461 in anlamini merak ediyordum iyi olmus.

ortaokul tarih kitaplarında yazması lazım oysa ki 1461...
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan402

quote:

Bitireli çok olduğu için bilmiyorum demekki kusura bakma kardeşim
  • Bu tür takımların ptt 1.ligde olmaları lazım. Süper ligde oynayan takımların pilot takımlarından 5 6 tanesi PTT 1.ligde olursa, o takımlar süper lige çıkamayacakları için daha rahat ve hücuma yönelik oynayacaklardır. Bu da ligdeki diğer takımları etkliyecektir. Ve doğal olarak genel anlayış değişecektir. Bence bu şekilde avrupa liglerindeki oyunu yakalayabiliriz. Ne düşünüyorsunuz?
  • quote:

quote:

anaokulunda da insanlara karşı kibar olunması gerektiği söylenir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Hobbit

quote:

quote:

anaokulunda da insanlara karşı kibar olunması gerektiği söylenir.

senin dediğin şey 'eğitim' benim dediğim'öğretim'

• PTT 1. Lig 17. Hafta | 1461 Trabzon - Çaykur Rizespor | 13:00

Karadeniz derbisi TRT Haber'de. 1461 Trabzon – Çaykur Rizespor karşılaşması saat 13.00’te naklen TRT Haber'de

İlk 11'imiz: Fatih, Caner, Mehmet, Abdullah, Kadir, Emrullah, Abdulkadir, Jebrin, Sercan, Yusuf, Ofoedu

Yedekler: Kubilay, Mustafa Akbaş, Arif, Göksu, Gökhan, Mehmet Sıddık, Mustafa Tiryaki
  • hakem yedi penaltıyı
  •  1461 Trabzon
    1461 Trabzon v Fenerbahçe
     1461 Trabzon

Ziraat Türkiye Kupası
    13 Ocak 2013, 19:00
  • bugun bir galibiyet daha bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adizman

bugun bir galibiyet daha bekliyoruz.

iyi oynayan kazansın
  • pis küfür yağdı :d

iyi oynuyor trabzon
  • aynı isim
    aynı forma
    aynı stad
    aynı taraftar
    aynı kupa
    iki takım

zambiya bile buna izin vermezdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeus_1907

aynı isim
    aynı forma
    aynı stad
    aynı taraftar
    aynı kupa
    iki takım

zambiya bile buna izin vermezdi.

Zambiya'yı bilmem İspanya'da var
  • quote:

Orijinalden alıntı: XPHOS

Terörist takım

terörist? semih denen yedeğe demirli adam her seferinde trabzona geldiğinde aynı haltı yiyor. sonra niye taraftarlar bize bişe atıyor. sen her seferinde taraftarı kışkırtırsan attıklarında da laf demeyeceksin. ben kendi adıma ona bile herhangi bişe yapılmasını istemiyorum ama sonuçta her takım taraftarında olan bişey bu. futbolcu da biraz kafasını kullanıcak adam gibi davranıcak. takımla alakası yok bunun futbolcu karakteriyle var. nasıl gs de burakla, selçuk ıslıklanıp hamit alkışlanıyorsa, burda da aynısı var. yarın çık trabzona gökhan gönül'e söven bir tane gerçek trabzonspor taraftarı bulursan ben fenerli olurum. ama semih, caner, volkan, christian gibi adamlar burda her seferinde küfür yer. niye sadece onlar yiyor? niye gökhan yemiyor, gökhan fenerli değil mi? ya da niye alex küfür yemiyordu fenerde oynarken? bırakın artık bu saçma sapan düşünceleri, hele ki bunu diyen kendi stadını yakan, devletin polis arabalarını deviren bir taraftar grubu olunca komik olmanın ötesine geçemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

quote:

Orijinalden alıntı: XPHOS

Terörist takım

terörist? semih denen yedeğe demirli adam her seferinde trabzona geldiğinde aynı haltı yiyor. sonra niye taraftarlar bize bişe atıyor. sen her seferinde taraftarı kışkırtırsan attıklarında da laf demeyeceksin. ben kendi adıma ona bile herhangi bişe yapılmasını istemiyorum ama sonuçta her takım taraftarında olan bişey bu. futbolcu da biraz kafasını kullanıcak adam gibi davranıcak. takımla alakası yok bunun futbolcu karakteriyle var. nasıl gs de burakla, selçuk ıslıklanıp hamit alkışlanıyorsa, burda da aynısı var. yarın çık trabzona gökhan gönül'e söven bir tane gerçek trabzonspor taraftarı bulursan ben fenerli olurum. ama semih, caner, volkan, christian gibi adamlar burda her seferinde küfür yer. niye sadece onlar yiyor? niye gökhan yemiyor, gökhan fenerli değil mi? ya da niye alex küfür yemiyordu fenerde oynarken? bırakın artık bu saçma sapan düşünceleri, hele ki bunu diyen kendi stadını yakan, devletin polis arabalarını deviren bir taraftar grubu olunca komik olmanın ötesine geçemiyor.

Hmm aykut hocada sizi kışkırttı o zaman?

• Trabzondaki Taraftarın aklından şüphe duyuyorum.Sahaya cisim atınca ne oluyor sanıyorlar acaba?Protesto yapmak istiyorlarsa Takımı desteklesinler ve rakibi yenmesini saglasınlar.Mesela Fb orta yapacak ama Trabzonspor kalecisi cisim toplamaktan konsantre olamadı.Artık nasıl dogru Tepki verilir ögrenmeli bizim Taraftar.Kazanabilecegimiz bir Maçı sırf bu olaylar yüzünden basit 2 golle kaybettik.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.