Şimdi Ara

145.000 Tl'ye araç önerisi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
6.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer b segmenti istiyorsanız clio iyi araç. Hele atmosferik 4/6 ileri tam otomatik araçlar öneren olmuş, o araçlara kıyasla clio Mercedes gibi gelir. Hem yakar, hem gitmezler. LPG taksanız 3 gün sonra motor arızası yaşamayacağınızın garantisi yok. Clio en azından yaktığı kadar gidiyor.

Alternatif olarak fabia düşünülebilir. Clio ile benzer güçte ancak daha az yakar. Motorları piyasada daha oturmuş durumda. İç görünüş cliodan ileride olsada, dıştan clio daha şık. Ama clio şirket aracı olduğu için gt line almadığınız sürece diğer insanlar üzerinde fabia daha pahalı imajı yaratır.

C segmenti düşürseniz auristen başka seçeceğiniz yok gibi. Astra turbolarda güzel ama şehiriçinde dizel bir Toyota’nın direk 2 katını yakıyor. Daha önce astram olmuştu. Şimdi dizel aurisim var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bros172034 B kullanıcısına yanıt

Zevk meselesi tabi birşey diyemem

• Hocam düşünürseniz 150.000₺ ye 2017 model clio var.touch paket 1.5 dizel otomatik. 70bin kmde. Hatasız Boyasız

• Hiç düşünme temiz bir clio al geç

• Auris, focus, astra.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fbyram kullanıcısına yanıt
    Aynen
  • 2016-2017 Dacia Sandero Otomatik 50bin km altı temiz bulunabilir. 120-130 civarlarına bugün kardeşim ve eşi aldılar. Tavsiye ederim ilk araç için iyi bir seçenek olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bros172034

Rio'ya daha detaylı bakıcam teşekkürler. Edc şanzıman kronik olarak mı sorunlu yoksa dikkatli kullanılırsa herhangi bir sıkıntı çıkarmaz mı?

Şanzıman çift kavramalı olduğu için kavramasının bir ömrü var zamanı geldiğinde elbet değişim gerecektir, ve tabi tork konvertörlü bir şanzımana göre arıza riski her zaman daha yüksek.

• Eğer gelirse 2015 leon olabilir , 1.2 TSI . Hem vergiden avantaj hem sessiz . Bende golfü var, bir soru varsa cevaplayabilirim

• ARES007 A kullanıcısına yanıt
    Aşırı yakmadığı sürece ne kadar yaktığı çok önemli değil benim için. B segmenti diye bir şartım yok fakat 5-6 yaşını geçmiş bir araç pek istemiyorum. Fabia'ya bakıcam teşekkürler.
  • headslayerTR H kullanıcısına yanıt
    Düşündüğüm motor ve paket farklı teşekkürler.
  • headslayerTR H kullanıcısına yanıt
    Fakat kullandığınız modelle ilgili trim sesleri çok rahatsız edici mi bilgi verirseniz sevinirim.
  • mayatyr kullanıcısına yanıt
    En temizi o gibi gözüküyor fakat iyice bakmak istediğim 1-2 model daha var burada gelen önerilerden.
  • Xef1ONYX kullanıcısına yanıt
    Araştırıcam teşekkürler.
  • Abstraction kullanıcısına yanıt
    Maksimum ömrü ne kadar tahmini bir bilginiz var mı?

Araştır hocam ilk aracın olacakmış hayırlı olsun. Beni eskilere götürdün benim de ilk aracım 98 Poloydu. Offf ki ne offf hala aklımda. İlk araçlar nedense unutulmaz :D

• grbzgrbz kullanıcısına yanıt
    2015 leon otomatik çok sanmıyorum 145.000 TL'ye fakat varsa çok sevdiğim bir araç kesinlikle bakarım.
  • Xef1ONYX kullanıcısına yanıt
    Valla çok heyecanlıyım. O yüzden bu kadar araştırıyorum. İnşallah ilk aracımda güzel bir tecrübe yaşarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bros172034

2015 leon otomatik çok sanmıyorum 145.000 TL'ye fakat varsa çok sevdiğim bir araç kesinlikle bakarım.

Ben manuel olarak söyledim otomatik zor tabii, inşallah güzel bir şey bulursunuz ama

İkinci el alacağınız icin yastan, kmden ziyade araca bakın. Örneğin size 2 ilan atıldı. 2 side belki piyasanın en ucuzu. bu kafayla alınan araçtan çekersiniz. Adamda olmaz.

saglam araç istiyorsanız ilk yada en kötü 2. sahibinden, kmsinden emin olduğunuz araçlara bakın. Hasar kaydı, aracın hikayesi ile uyuşmalı.

ornegin arabanın 2018 yılında bir hasar kaydı var. Diyelimki 1000 lira. Aracında bir parçası değişmiş. Muhtemelen bin liralık hasar kaydı parça değişimine ait değildir çünkü bin liraya o aracın anca yağ bakımı yapılır.

clio, fabia ve auriste bulursunuz bu fiyata düzgün araç. Ama 308 ve ceed de bulma ihtimaliniz sıfır.

suan en uygun ikinci eller n11 garaj da ve ikinciyeni.com da

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.