Şimdi Ara

* Oyun Sistemi Oluştururken, Hızlı Alışveriş İpuçları (Satın Alma Rehberi). (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.265
Cevap
122
Favori
192.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
228 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Favorilere ekliyecem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu için teşekkürler, yararlı bir konu
    bir de bir sorum olacak elimde eskiden kullandığım bir kasa var. içinde fx4100 var oc ile 4.0 ghz yapmıştım. 8 gb ddr3 ram var. ekran kartı ise biraz eski yanlış hatırlamıyorsam zotac marka 1gb gddr2 128 bit bir ekran kartıydı. şimdilik ekran kartını ilerde ise işlemciyi değiştirip kullanacağız. şuan için nasıl bir ekran kartı tercih etmeliyim. elimde bir de full hd monitör de var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EcthelionTG

konu için teşekkürler, yararlı bir konu
    bir de bir sorum olacak elimde eskiden kullandığım bir kasa var. içinde fx4100 var oc ile 4.0 ghz yapmıştım. 8 gb ddr3 ram var. ekran kartı ise biraz eski yanlış hatırlamıyorsam zotac marka 1gb gddr2 128 bit bir ekran kartıydı. şimdilik ekran kartını ilerde ise işlemciyi değiştirip kullanacağız. şuan için nasıl bir ekran kartı tercih etmeliyim. elimde bir de full hd monitör de var.

ekran kartı için bütçe ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mystik

quote:

Orijinalden alıntı: EcthelionTG

konu için teşekkürler, yararlı bir konu

ekran kartı için bütçe ne

500 lira civarı

• EcthelionTG kullanıcısına yanıt
    yaklaşık 500 TL ye alınabilecek en iye ekran kartı

r7 370

http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=7483
  • Merhabalar,
    Çok faydalı bir konu olmuş, teşekkürler.
    Bende listeye bakarak mevcut sistemimi upgrade düşündüm. Msi H110 pro vd anakart yanına Intel 6500 işlemci ve 8 gb DDR4 ram aldım.
    Şu anda kullandığım 6950 ekran kartımı bir süre daha kullanabilirmiyim sizce? 22" standart bir monitöre sahibim. Ekran kartı için biraz daha beklemeyi düşünüyordum.
  • M_Arslan kullanıcısına yanıt
    Çok güzel yapmışsınız, 8gb ram tek slotsa çok daha güzel yapmışsınız hatta, çünkü ilerleyen zamanda bi 8gb daha takıp 16gb yapabilirsiniz. Ayrıca ekran kartı için beklemeniz ayrı güzel olmuş, 1-2 aya piyasa şekillenir o ara yeni bir ekran kartı alırsınız, çok güzel bir upgrade olmuş, tebrikler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FantomİçinF kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevabınız için. Evet tek 8 Gb aldım. İleride yanına bir 8 Gb daha takacağım. Ekran kartı konusu kafamı kurcaladı baya. Zaten oyunları geriden takip ediyorum, ben eskileri bitirene kadar piyasada belli olur sanırım :)
    Ekran kartı zamanı geldiğinde tekrar rahatsız ederim :) Teşekkürler.
  • M_Arslan kullanıcısına yanıt
    Ne demek hocam yarım ederiz her türlü sıkıntı etmeyin Hayırlı olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2k ya 480'ide eklemelisin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kat Dennings

2k ya 480'ide eklemelisin.

380x seviyesinde bir kart
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mystik

quote:

Orijinalden alıntı: Kat Dennings

2k ya 480'ide eklemelisin.

380x seviyesinde bir kart

970 ve 390 dan daha fazla fps veriyor bazi oyunlarda 980'le yarisiyor

• E5200 işlemci 250w psu var ekran kartı önerisi var mı

• güncellendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Münebbih -- 13 Ağustos 2016; 9:39:51 >
  • i5 6600k ya rx470 düşünüyorum. siz rx480 önermişsiniz, aralarında pek bi fark yok sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.