Şimdi Ara

1440 TL|Oukitel C21 | Helio P60 4/64,4000 mAh,4 Kamera,FHD+ IPS Ekran (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
4
Favori
14.257
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dün 4G kullanımda pil sarfiyatını orneklemistim bugün de wifi kullanımla bir örnek vereyim.

1 saat boyunca DonanımHaber, Twitter, Facebook, instagram, reddit, browser gezintisi ve arka planda youtube music açık şekilde kullandim. Oyun oynamadım. 1 saat kullanımda %4 şarj yedi.

1440 TL|Oukitel C21 | Helio P60 4/64,4000 mAh,4 Kamera,FHD+ IPS Ekran

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vamos Bien -- 18 Eylül 2021; 13:23:48 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vamos Bien

Dün 4G kullanımda pil sarfiyatını orneklemistim bugün de wifi kullanımla bir örnek vereyim.

1 saat boyunca DonanımHaber, Twitter, Facebook, instagram, reddit, browser gezintisi ve arka planda youtube music açık şekilde kullandim. Oyun oynamadım. 1 saat kullanımda %4 şarj yedi.

Gayet iyi duruyor ödenen paraya göre. İkinci telefon olarak ya da orta yaş üzeri eş dost akrabaya hediyelik alanlar güzel tercih yaptı.

• Bir tane de arkadaşa alalım dedik bir tek Hepsiburada da kalmış o da 2100 tl

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar hala önerir misiniz bu zamlardan sonra? Ve kamerasında raw modu veya dng uzantısı ile kaydetme var mıdır? Cevap veren olursa çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu telefonu almayın kronik ekran sorunu var ilk3/4 ay sorun yaşamazsınız sonra olaylar gelisir. Türkiye'de montajı yapılan hiçbir telefonu almayin. şikayet var sitesinde kronik sorular listelenmis

• napervasız kullanıcısına yanıt
    2 adet kullanıyoruz 10 aydır bi sıkıntı çıkmadı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

10 yaşındaki kızım 12 aydır yoğun şekilde kullanıyor, o kadar yoğun ki okullar tatile girdiğinden beri günde 2 hatta 3 kez şarja takıyor diyebilirim.

Telefon hafızasında 1/1.5gb yer var gerisi oyun ve video dolu...Buna rağmen gayet stabil çalışmaya devam ediyor. Ekranla ilgili bir sorun yok. Pil ile ilgili de sorun yok.

Gayet memnun kaldık, hala tavsiye edilebilecek fiyatı ile rakipsiz bir telefon.

Benim tespit ettiğim iki sorun, hands free konuşma esnasında çınlama yapması ve 4.5G olmaması(önemi yok bence) başkada problem yok.

• godoro G kullanıcısına yanıt
    güle güle kullanın 😀
    valla hesas benim sakar pasaklı dayıma dayandıysa herkese dayanır diyorum.

4.5g diye birşey yok aslında , cihaz 4g destekliyor sadece yazılım uyarlanmadığı için destek yok gibi gözüküyor yoksa 4g hızında cihaz sorun yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler merhaba. Relefona uygun mat siyah kilif arıyorum aliexpresstten baya kargoyla birlikte ciddi paralara geliyor. Bu telefona uygun başka bir model kilif var mıdır siz kilif bulabildiniz mi acaba

Arkadaş doğru söylüyor eşime aldım telefon düşmedi çarpmadı nem görmedi ama ekran arıza verdi telefonu kullanılamıyor resmen kafayı yedi şikayet vardaki yorumlarda sürekli ücret istendiği yazıyor başına gelen varmı Sakarya'da yaşıyorum İstanbul'a geldiğim zaman telefonu servise götürücem ne olacak bakicaz

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.