Şimdi Ara

1440 TL|Oukitel C21 | Helio P60 4/64,4000 mAh,4 Kamera,FHD+ IPS Ekran (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
4
Favori
14.272
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

herkes annesine babasına almış eskiden en kıymetlilerimizdi halbuki😥😥

Hiçbir ana ve baba çocuğunun pahalı hediye almasını istemez...

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

Merak etmeyin içime sinmese vermem.

• mmucit M kullanıcısına yanıt
    fiyatı felan hiç önemli değilde bataryadan tırsıyorum şişer patlar felan,ben bildik marka ikinci el bile tercih ederdim.çakma imeilli Samsung Xiaomi telefonlar var mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 10 Ağustos 2021; 13:37:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu sahibine çok teşekkür ederim. 1 adet kendime aldım ve nfc hariç eksikliğini hissettiğim bir tarafı yok. Mıcrosoft launcher telefonu daha kullanışlı yaptı. Xiaomi mi mix 6/256, dan geçiş yaptım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

Yoğun kullanımda üstüne bi de sarjzdayken yoğun kullanımda her bataryanın patlama riski var. Onun harici nasip diyelim. Bu telefonların hepsinin en zayıf kaldığı nokta bu maalesef.

Sarjzda telefonla oyun oynamayı tavsiye etmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ademcell

Sabah cihaz geldi oğluma almıştım
    wifiye giriş yaptık mac adresinide eklettik adsl modem ayarlarında

akşam geri geldiğimizde wifiye bağlanmıyordu çünkü kendi kendine her wifiye bağlanışında yeni mac adresi ve yeni ip almaya başladığını gördük

ve cihaz mac adresini rastgele al yada cihaz mac adresini sabit tut seçeneğide yok

Mac adresi tanımlanan ve harici mac adresi giremeyen bir ağda bulunduğumuzdan wifi ağına bağlanamıyor atama yapsakta yine değişiyor bağlantı kapanıp açılırsa

mac adresi sorunu ile ilgili mtk çipsetli cihazlarda genelde sorun çıktığı yazıyor eski yazılarda

ekranı çok iyi beğendik ama bu konu çok kötü oldu...
    Wİ Fİ AĞLARINDA BU SORUNU YAŞAYAN YOK MU

mac adresi her wifi bağlanışınızda değişmiyor mu

satıcı amazon değil iade etsem sorun olurmu wifiye giremiyoruz

sürekli mac değiştiriyor tam hackerlara göre bir sistem hiç iz bırakmadan :(...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademcell -- 10 Ağustos 2021; 21:8:47 >

• ademcell A kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

cihaz mac adresini rastgele al yada cihaz mac adresini sabit tut seçeneği yok yada ben bulamadım

diğer android telefonlarda bu var bunda yok ve kapatamadım

teşekkürler cevap için

• ENSMART OUKITEL C21 Siyah Cep Telefonu
    ÇiçekSepeti'nde bu ürünü gördüm çok beğendim bir bakar mısın?

1440 TL|Oukitel C21 | Helio P60 4/64,4000 mAh,4 Kamera,FHD+ IPS Ekran

• quote:

Orijinalden alıntı: ademcell

cihaz mac adresini rastgele al yada cihaz mac adresini sabit tut seçeneği yok yada ben bulamadım

diğer android telefonlarda bu var bunda yok ve kapatamadım

teşekkürler cevap için

Alıntıları Göster

Üstad başka bir menüye falan gömülmüş olmasın? Böyle bir seçenek olmalı bence de. Yoksa büyük handikap olur dediğiniz sabit MAC gerektiren networklerde.

• ademcell A kullanıcısına yanıt
    1440 TL|Oukitel C21 | Helio P60 4/64,4000 mAh,4 Kamera,FHD+ IPS Ekran

bizim redmi leree böyle.sizde ağa bağlan olarak denediniz mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meeb

bizim redmi leree böyle.sizde ağa bağlan olarak denediniz mi?

Maalesef randomize mac kalıcı

Ve değiştirme kısmı yok

11 sürümünü alsa belki düzelir ama almaz sanırım

• @ademcell @mecnunumm @mmucit @ivirzivir35 Telefonla konuşurken 3 5 saniye sonra benim sesim karşıya gitmemeye başlıyor, onların sesi geliyor. Sizin cihazlarda da böyle bir sorun var mı? Amazondan santisglobal satıcısından almıştım yenisiyle değiştirmeyi isteyeceğim bakalım ne olacak

• Scutigeromorpha kullanıcısına yanıt

Denedim, sıkıntı yok bendekinde.1440 TL|Oukitel C21 | Helio P60 4/64,4000 mAh,4 Kamera,FHD+ IPS Ekran 

• quote:

Orijinalden alıntı: Scutigeromorpha

@ademcell @mecnunumm @mmucit @ivirzivir35 Telefonla konuşurken 3 5 saniye sonra benim sesim karşıya gitmemeye başlıyor, onların sesi geliyor. Sizin cihazlarda da böyle bir sorun var mı? Amazondan santisglobal satıcısından almıştım yenisiyle değiştirmeyi isteyeceğim bakalım ne olacak

yanagin sustur tusuna degiyor muhtemelen,care diyetisyen.

• napervasız kullanıcısına yanıt
    Evet muhtemelen öyle telefonu annem kullanıyor sorun hep onda oldu. Ben kendim 1 saat içinde 20 25 deneme yaptım sorun görmedim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Amazon'da gönderici kısmında amazon, satıcı kısmında ise amazon değilde başka bir satıcının ismi yer alıyor.

Bu durumda satıcı amazon olmadığına göre telefonu iade etmek istesek sorun olur mu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Selamlar telefon bugün elime ulaştı fiyatına göre gerçekten başarılı almam konusunda emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim iki sorum olucak

1) telefonu ilk açtığımda şarjı %25 di sonra telefon kendini güncellerken geçen yaklaşık 15 20 dakikada telefonun şarjı %15 e kadar düştü bu normal midir internette şarjının 2 güne kadar dayandığını okumuştum.

2) Ben müzik dinlemeyi seven birisiyim kulaklık performansı çok kötü geldi ve daha iyi bir kulaklık alsam ses performansı değişir mi yoksa telefondan kaynaklı mı ses kalitesi kötü

• quote:

Orijinalden alıntı: magnet95

Selamlar telefon bugün elime ulaştı fiyatına göre gerçekten başarılı almam konusunda emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim iki sorum olucak

1) telefonu ilk açtığımda şarjı %25 di sonra telefon kendini güncellerken geçen yaklaşık 15 20 dakikada telefonun şarjı %15 e kadar düştü bu normal midir internette şarjının 2 güne kadar dayandığını okumuştum.

2) Ben müzik dinlemeyi seven birisiyim kulaklık performansı çok kötü geldi ve daha iyi bir kulaklık alsam ses performansı değişir mi yoksa telefondan kaynaklı mı ses kalitesi kötü

Güncellemede iyi batarya yiyor telefonlar. O nedenle genelde en az %50 doluluk ister çoğu.

Bu fiyat bandında çok iyi ses beklemek zor. 3.5mm çıkışı yok galiba. Kaliteli type-C kulaklık bulmak zor. Bulsan ucuz olması zor. En iyisi bir çevirici ve orta seviye kulaklık ile test etmek.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.