Şimdi Ara

1440 TL|Oukitel C21 | Helio P60 4/64,4000 mAh,4 Kamera,FHD+ IPS Ekran (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
4
Favori
14.270
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kvk garantili, üreten firma çinde sağlamlığı ile bilinen modeller üretiyor.

https://oukitel.com/pages/rugged-phone

dayı oğlu almıştı asansör firmasında çalıştığına almış adamın kafasına atsanız kafası yarılır derecede ağır ve sağlamdı.

c21 e gelirsek , evet fiyatına göre mükemmel diyebilirim.Netice de bu paraya Samsung un 2 gb çağ dışı ,kutusundan çıkar çıkmaz kasan 16 gb depolama lı aptal telefonları var.

Bu cihaz en başında 4 gb ram ve 64 gb depolama ile geliyor.Kutudan type c kulaklık ve silikon kılıf çıkması güzel.

3.5 mm giriş yok dayım arabada aux kullandığı için 15 liraya adaptör aldık çözdük.

Ekran gerçekten güzel , sesi abartmıyorum piyasa da bunun kadar dış ses veren başka bir telefon görmedim duymadım.Bende redmi note 10 var stereo hoparlör var ama bunun kadar çıkmıyor.Tabi çok kaliteli ses vermese de yüksek ses müzik dinlemeyi sevenler için güzel.

İşlemdi kesinlikle kasmıyor ve ısınmıyor.media tek evet ama zorlamadığınız sürece üzmez yani.İstisna durumlar dışında ısındığını görmedim ki dayım canına okuyor cihazın.

Yazılım olarak vasat , android 10 nun getirdiği sanal tuşsuz kullanım güzel ama hava durumu bile yok yani.Güncelleme geldiğini söylemedi hiç dayım gelse söylerdi.

Çift sim kartlı ,biri hafıza kartı desteği var.

Bence parasına göre çok güzel.Baba dayı amca ,anne ,annane çoluk çocuk için on numara.Günlük hayatta da sosyal medya iletişim için kullananları asla üzmez.Bu arada Trendyol cüzdan a farklı kartlar ile yükleme yaparak alınabilir Ben kredi kartı kampanyaları ile 1200 mal ettim.Şuan Vodafone pay var 450 ye 50 veriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: rhnzkn

taksit seçeneği açık amazonda.

Sadece taksit seçeneği bile Amazon' dan sipariş geçmeye yeter.

Bu arada küresel çapta büyük bir çip krizi varken kaçırılmamalı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefon yanlış hatırlamıyorsam 60 dolara çinde piyasaya çıktı. Sonra fiyatı zamanla 80 90 dolar civarına çıktı. Zamanında anneme almıştım. Tek eksisi parmak izi sensörü. Parmağı çoğu kez okumuyormuş annemin dediğine göre. Kamerası da idare eder kalitede.

Çinde 60 dolara çıkan telefonun Distrübütöre geliş fiyatı 55 dolar olmalı. Vergisi vs ile 100 dolar desek bile bu telefon en fazla 900 tl olmalıydı.

Keşke bu kadar çok piyasa araştırması yapmasam. Cehalet mutluluktur sözü çok doğru.)

• quote:

Orijinalden alıntı: CoolSnow

Bu telefon yanlış hatırlamıyorsam 60 dolara çinde piyasaya çıktı. Sonra fiyatı zamanla 80 90 dolar civarına çıktı. Zamanında anneme almıştım. Tek eksisi parmak izi sensörü. Parmağı çoğu kez okumuyormuş annemin dediğine göre. Kamerası da idare eder kalitede.

Çinde 60 dolara çıkan telefonun Distrübütöre geliş fiyatı 55 dolar olmalı. Vergisi vs ile 100 dolar desek bile bu telefon en fazla 900 tl olmalıydı.

Keşke bu kadar çok piyasa araştırması yapmasam. Cehalet mutluluktur sözü çok doğru.)

Piyasa araştırması 😁😁😁😁 ..arakadasim sen arastirma yapma lutfen ..cahil kalalim pek mutluyuz böyle 60 dolaracikan telefon 110 usd olmus amerikada cindede keza öyle ..demekki ciktiginda ucuzmus sonra zamlamışlar ..boşa demiyoruz dünya bizi kıskanıyor diye .😁😁😁

• bayguru B kullanıcısına yanıt
    Yalnız şöyle bir konu var..bu telefon Çin de çıkan Oukitel değil, burda Türkiye'de bir firma montaj yapıyormuş..şimdi öğrendim bende..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çinde zaman zaman 500 CNY'ye indirime giriyor. 550 600 Cny civarı ise normal fiyatı. Banggood bu cihazları avrupa ve amerika pazarında bu fiyata çok rahat satar, ama çin pazarında satamaz. Ben distribütöre geliş fiyatı 55 dolar diyorum ki makul bir fiyat bence.

Aldığınız herhangi bir ürünün distribütöre geliş fiyatını araştırırsanız zaten dediğimi anlarsınız. Türkiye'de distribütörler de esnaf kafasıyla çalıştığından 3'e gelen ürünü 5'e satmaya çalışıyor. Sıkıntı buradan başlıyor işte. Bayinet'teki fiyatları normal fiyatlarla karşılaştırabilirsiniz. Bu yüzden çoğu şirket yerli distribütörden almak yerine yabancı bir ülkedeki distribütörden alıp malı ülkemize getiriyor. Dandik bir garanti servis hizmeti de kurdumu iş tamam. Bunları okurken aklınıza EVO filan geliyorsa dediğimi anlarsınız.

• CoolSnow kullanıcısına yanıt

İyi diyorsunuz da şimdi bana annem ve babam için telefon lazım, çoğu özelliğini kullanmayacaklar ama stabil kasmayan ucuz telefon lazım. Bunun fiyatı ucuz. İş görecek, garantisi olan telefon öneribiliyorsanız bunu iptal edip onu alacağım.

• Yıllar önce oukitel c8 telefon almıştım sanırım iphone6 yada 7 çıktığı zamanlardı çok memnun kalmıştım arayüzü çok hızlı ve güzeldi ekranı kırılana kadar kullandım o dönem aliexpress de ekran yeni telefon parasıydı o yüzden teli değiştirdim oukitel fp telefonlar üretiyordu sanırım hala aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbaday -- 6 Ağustos 2021; 10:56:17 >
  • çöp

• telefon bedava resmen ihtiyacım olsa alırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: bbaday

Yıllar önce oukitel c8 telefon almıştım sanırım iphone6 yada 7 çıktığı zamanlardı çok memnun kalmıştım arayüzü çok hızlı ve güzeldi ekranı kırılana kadar kullandım o dönem aliexpress de ekran yeni telefon parasıydı o yüzden teli değiştirdim oukitel fp telefonlar üretiyordu sanırım hala aynı

Telefonu tv ye baglama imkanınız var ise tv box olarak degerlendirebilirsiniz ..

1400 liralık telefonun Çin'de şu kadarmış distirbitor bu telefondan zengin oldu muhabbeti komik kacmaya basladi ..

Montaj muhabbeti vergi ile alakalidir ..yine de zannetmiyorum burada montaj oldugunu, hoş olsa ne olur 🤦

Telefonun yurt ici yurt dışı yorumları belli ..telefon ihtiyaci olupta butcesi kisitli olannherkesin ihtiyacini görecek piyasaya girmeye calisan bir firma ..alalım aldiralim 2 gb samsung yerine mis gibi kafalari bulandirmaya hic gerek yok ..

• ne zmandır aneme yeni bir telefon alasım vardı.bu telefonu aldım. 3 taksit olmasıda daha bi güzel oldu

• Fiyatına göre canavar cihazmış.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Son 2 adet zamlanmış. 1499

• quote:

Orijinalden alıntı: mmucit

Son 2 adet zamlanmış. 1499

Gayet normal haftaya daha da fiyat artar .dün amazondan aldıgım telefon bugün geldi .ekran koruma jelatini ve kilifi üzerinde ..oldukca guzel ve akıcı bir telefon kızım bayıldı..

Edit : n11 de 2449 .. kupon ile düşer .axess kampanyasi ile 50 tl chip gelir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayguru -- 6 Ağustos 2021; 15:51:12 >
  • Son bir fiyat yine aynı, prime özel olabilir.

• 1400 iyi gibi duruyor ama sizce gm 21 ile karşılatırsak hangisi daha iyi olur?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.