Şimdi Ara

14200 KM Golf VII Tecrübesi Ve Tavsiye (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
0
Favori
3.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni kasa c 180 i bekleyin pişman olmayacaksınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle86

Hocam golfle v40 arasında aman aman bi fark olacağını düşünmüyorum. V40 çok güzel bi araç ama dedigim gibi araç büyütecegim. D sınıfı bi araç tercihim olur.

Golfle v40 arasinda oyle fark olur ki siz bile aman aman dersiniz.eger 320 alinacaksa bilemem tabi,ama bmw spor bir arac aradiginiz konforu vermeyebilir.
    Araciniz tahminince 10 bin civari deger kaybedecektir,volvo tr sartlarinda uzak durmam gereken bir marka diyorsaniz zaten s60i ne kadar uygun fiyata full donanim tas gibi bir arac alacaginizi dusunerek dahi konusmakta yersiz olur.
    Esnaflik dediginiz an 20bin tl fazlayada satilsa,veya volvonun alt sinifida olsa esnaf markasjna bakilir.
    esnaf markalarina yoneleceginizden merso audi bmw vw honda ford toyota kaliyor geriye.,baska tavsiye vermeye gerek yok.
    Esnaf markasi olarakta bmw 3.20d var en ustun olarak

• yeni A3 Sedan , 1.4 140 bg COD bence beklentilerinizi karsılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnginAKB

quote:

Orijinalden alıntı: akifsari

quote:

Orijinalden alıntı: texmo

quote:

Noldu a4 ün haline bak

1 yaşında 50 bin zarar yazmış advance paket cc dahil

edit : sen 2014 model araca 2015 yılında 50 bin zarar yazdırma hayaline cevap ver asıl boşver süslü vosvos a4 ü

bu araba 140 bg olanından sıfırı 120.000 tl olmalı o zamnlar.

Olmalı ile olmuyor maalesef araç donanımlı üzerinde birçok opsiyon var

kaldı ki benim anlatmak istediğim 2.0 araçlardaki değer kaybının sadece volvoya has olmadığıdır

cihan gibi Volvoyu karalamaya çalışan üyelerin birçoğunun vosvos reklamcısı olması da enteresan bir durum

istersen sen cevap ve 2014 şubat ayında teslim alacağın 2.0 motor dizel r-design full bir Volvo s60 a 150 bin verip

1 sene sonra 100 bine mi satarsın ?

makyajlı olmayan 2011 modele 110 bin isteyen var şuan sahibinden.com da

Volvo karalamak için kendini komik duruma düşürmek isteyenlere alıntı yap bence

Arkadaşım kusura bakma ama kendini komik duruma düşüren sensin.
    Afaki araba fiyatlarını referans gibi göstermeye çalışıyorsun, kendinin bile inanmadığını bile düşünmüyorum ben.
    A4 Makyajlı kasa bile 110 bin TL Civarında rahatlıkla alınır 2.Elde ne makyajsız 2011'i.
    Ayrıca kasa değiştirirken yok pahasına 90-100 TL'ye alınmış arabalardan bahsediyoruz.

Aynen Cihanın dediği gibi 2000 Motor Volvo D3'e istediğin donanımı ekle, ne yaparsan yap
    ikinci elde 100 Bin TL'nin üstünde kimse vermez.

Ya gerçekten sizin bu VAG Grubu araçlara geçirme çabanızın altında ciddi bir travma yatıyor gibi geliyor bana.
    Yani bu tutum o kadar ironik ki, Tartıştığınız adam Volvo sahibi zaten, onunla bile mücadele ediyor sunuz çok garip değil mi sizce?
    Dışarıdan çok komik, tutarsız, yanlı ve agresif geliyor, en azından bana öyle.

Tartıştığım adam Volvo sahibi değil senin gibi vosvos şakşakçısı (avatarına BMW logosu koydun diye değişecek değilsin)

abisinin arabası ile 2 tur atıyor bakımlarını yaptırıyor hepsi bu

kendini komik duruma düşürenler sen ve senin gibi volvonun ikinci eli yok lafını papağan gibi ezberleyip insanları yanıltmaya çalışanlar

daha okuduğunu bile anlamıyorsun

tekrar ediyorum 100 binden fazla etmez dediğin aracın 2011 modeline 110 bin isteyen var ciddi bir travma içinde olan sizlersiniz bence

kaldı ki 2014 model araç alıp 50 bin zarardan bahsediliyor hayali şeylerle bana gelmeyin

volvonun kalitesi ve sağlamlığı zorunuza gidiyor biliyorum almanların small overlap teste rezil olmaları buna etken heralde sürekli volvoya giydirme çabaları

adam emniyet kemerini bile bulmuş sektöre katkısı ortada ama sen ve senin gibiler boş konuşmaya devam etsinler

d3 değer mi kaybediyor gider t4 1.6 alırım oldu mu sanki 2.0 diğer araçlar değer kaybetmiyor

tutarsız ve yanlı yorumlar hep karın ağrısı olan vosvos şakşakçılarından geliyor

yok benim vag a geçirme çabam varmış geçinizzzzzz.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akifsari -- 12 Kasım 2013; 10:52:01 >

• Hemen hemen ayni donemlerde kardesimle arabalarimizi degistirdik...
    o golf7,1.4 dsg higline arac aldi
    ben d2,powershif sanziman premium dinananim volvo v40 cc aldim...
    profesyinel arac test uzmani degilim, golf 7'yi de kullanma sansim oldu golf volvo v40'dan iyi diyen adam v40'i test surusunde bile kullanmamistir...
    ikinci el olayini ben degerlendirmeye bile almam...sonucta 80bin tl bir arabaya verebilen adam ikinci elde 2-3bin tl'nin hesabini yapmaz..yapicak adamda bir zahnet gitsin 2.el araba kovalasin...
    yani sirf ikinci elde biraz zarar edecegim diye(neye gore zarar o da ayri tartisma konusu) sevmedigim bir araca yillarca neden bineyim...

• Gökkum G kullanıcısına yanıt
    Aracına severek binenler konusunda anket yapılsa golf zirvede olur muhtemelen.

• Olabilir...bunun sebebi insanlarin volvo'ya karsi besledikleri onyargi olabilir...ayrica ulkemizde acayip bir 2.el takintisi var...yani sadece aldiktan 5-6 sene sonra rahat saticam diye bir modele bagli kalmalarini anlamiyorum...
    golf7 begendigim bir arac ama volvo v40'denemenizi isterim,ozellikle otoyolda yuksek suratlerde gorun arabayi...

• Gökkum G kullanıcısına yanıt
    Volvo v40 golfü alırken aklımda olan bir araçtı fakat ben arabayı kısa vadede değiştirebilecegimi düşündüğüm için golf aldım. Beklediğim gibi oldu. Eminim v40 çok keyifli bir araçtır zaten malzeme kalitesi falan cok hosuma gitmişti ama bi üst sınıf bi araba düşünüyorum.

• Ben de çok çabuk sıkılıyordum arabadan, önceki aracım da golf 6 idi. Satıp cc aldım 6 aydır kullanıyorum çokta memnunum düşünürsen tavsiye ederim tasarımı çabuk sıkılınacak türden değil. Yıllık kilometrende çok yüksek değilmiş aklında bulunsun. Bir diğer önerim de bekleyeceksen yeni kasa c 180 olacak. Bu ikisini düşün derim.
  • Golf'den sıkıldığınız için çekici gelir mi bilmem ama, golf'ün d segmenti passat'a geçebilirsiniz.
  • dizel tercihinizi bir kenara bırakabilirseniz...

sıkılmadan bineceğiniz ve başka arabalardan tat almamanıza sebeb olacak, bağımlılık yapacak tek seçenek var.

Mercedes
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: texmo

quote:

Noldu a4 ün haline bak

1 yaşında 50 bin zarar yazmış advance paket cc dahil

edit : sen 2014 model araca 2015 yılında 50 bin zarar yazdırma hayaline cevap ver asıl boşver süslü vosvos a4 ü

bu araba 140 bg olanından sıfırı 120.000 tl olmalı o zamnlar.

Olmalı ile olmuyor maalesef araç donanımlı üzerinde birçok opsiyon var

kaldı ki benim anlatmak istediğim 2.0 araçlardaki değer kaybının sadece volvoya has olmadığıdır

cihan gibi Volvoyu karalamaya çalışan üyelerin birçoğunun vosvos reklamcısı olması da enteresan bir durum

istersen sen cevap ve 2014 şubat ayında teslim alacağın 2.0 motor dizel r-design full bir Volvo s60 a 150 bin verip

1 sene sonra 100 bine mi satarsın ?

makyajlı olmayan 2011 modele 110 bin isteyen var şuan sahibinden.com da

Volvo karalamak için kendini komik duruma düşürmek isteyenlere alıntı yap bence

Arkadaşım kusura bakma ama kendini komik duruma düşüren sensin.
    Afaki araba fiyatlarını referans gibi göstermeye çalışıyorsun, kendinin bile inanmadığını bile düşünmüyorum ben.
    A4 Makyajlı kasa bile 110 bin TL Civarında rahatlıkla alınır 2.Elde ne makyajsız 2011'i.
    Ayrıca kasa değiştirirken yok pahasına 90-100 TL'ye alınmış arabalardan bahsediyoruz.

Aynen Cihanın dediği gibi 2000 Motor Volvo D3'e istediğin donanımı ekle, ne yaparsan yap
    ikinci elde 100 Bin TL'nin üstünde kimse vermez.

Ya gerçekten sizin bu VAG Grubu araçlara geçirme çabanızın altında ciddi bir travma yatıyor gibi geliyor bana.
    Yani bu tutum o kadar ironik ki, Tartıştığınız adam Volvo sahibi zaten, onunla bile mücadele ediyor sunuz çok garip değil mi sizce?
    Dışarıdan çok komik, tutarsız, yanlı ve agresif geliyor, en azından bana öyle.

Tartıştığım adam Volvo sahibi değil senin gibi vosvos şakşakçısı (avatarına BMW logosu koydun diye değişecek değilsin)

abisinin arabası ile 2 tur atıyor bakımlarını yaptırıyor hepsi bu

kendini komik duruma düşürenler sen ve senin gibi volvonun ikinci eli yok lafını papağan gibi ezberleyip insanları yanıltmaya çalışanlar

daha okuduğunu bile anlamıyorsun

tekrar ediyorum 100 binden fazla etmez dediğin aracın 2011 modeline 110 bin isteyen var ciddi bir travma içinde olan sizlersiniz bence

kaldı ki 2014 model araç alıp 50 bin zarardan bahsediliyor hayali şeylerle bana gelmeyin

volvonun kalitesi ve sağlamlığı zorunuza gidiyor biliyorum almanların small overlap teste rezil olmaları buna etken heralde sürekli volvoya giydirme çabaları

adam emniyet kemerini bile bulmuş sektöre katkısı ortada ama sen ve senin gibiler boş konuşmaya devam etsinler

d3 değer mi kaybediyor gider t4 1.6 alırım oldu mu sanki 2.0 diğer araçlar değer kaybetmiyor

tutarsız ve yanlı yorumlar hep karın ağrısı olan vosvos şakşakçılarından geliyor

yok benim vag a geçirme çabam varmış geçinizzzzzz.....

Ha ha ha :)

Gerçekler ne kadar da zoruna gidiyor ya hu?
    Cihan kaç defa anlattı bizde senin benim kavramı yoktur, istediğim zaman alır kullanırım diye,
    ki Jetta'sı varken de buluşmalara Jetta ile geliyordu hep.

:) 2 sene önceydi, o zaman bile orada ilk kullanan, eleştiren bendim arabasını, gayet de efendi adam, rahatlıkla diyalog kurabilir konuşabilirsin.
    Senin gibi turşu fıçısınan saçılan köpükler misali parlamıyor en azından.
    Sen kendini de parçalasan insanların deneye yanıla buldukları reel tespitleri,
    dogmatik ve afaki gündem çabalarınla değiştiremezsin.

Sana Volvo alma diyen var mı git al...

Ben de hoşuma giderse bir Volvo modeli alabilirim,
    ama senin gibi körkütük bir markaya düşmanlık ya da fanlık yapmam.
    Nerede bir Vw konusu, hemen dikilen bir sebze, meyvenin yanında parazit yapan yabani ot gibi ilk sıradasın.
    Ne itici, ne inandırıcılıktan uzak bir yazım stilin var arkadaş.
    Vw diye diye, en ucuz marka VW kaldı be piyasada,
    Hondasından, Opeline, Mazdasından, Renault'una hepsi kazıkları yağladılar, sen hala Vag, Vug, Gag, Gug peşindesin.

Uyan güzel kardeşim uyan, bu gördüğün rüya bitti, sen uyanmak istemesen de gerçek hayattasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnginAKB -- 12 Kasım 2013; 22:55:41 >

• Şimdi bunu da şikayet eder, bir şey varmış gibi sildirirsin hemen...

Çünkü sen yazarken yazma özgürlüğün var, biz yazınca kantar çekemiyor kopuyor farkındayım.
  • Son davetimi de yapayım...

17 Kasım'da Otomobil Genel buluşması var, gel İznik'e de canlı canlı konuşalım, Volvo'nu da al gel, tabi....
    Kimsi Vag fanı, kim neye biniyor, ne anlatıyor canlı konuşuşuruz.
  • Birşey sildirmeme gerek yok herzamanki gibi boş konuşmuşsun

sıkıntın var ise özelden buyur

cevabını verdim daha uzatma

edit: tarzım senin gibi vosvos reklamcılarına böyle ,beğenmiyorsan okumazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akifsari -- 12 Kasım 2013; 22:56:07 >
  • quote:

Son davetimi de yapayım...

17 Kasım'da Otomobil Genel buluşması var, gel İznik'e de canlı canlı konuşalım, Volvo'nu da al gel, tabi....

Davetin için teşekkürler

başka işim var

zaten anlaşabileceğimizi sanmıyorum

size göre Volvonun ikinci eli yok alınmaz

bana göre ikinci eli de var kalitesi ve güvenliği de tartışılmaz
  • quote:

Birşey sildirmeme gerek yok herzamanki gibi boş konuşmuşsun

sıkıntın var ise özelden buyur

cevabını verdim daha uzatma

edit: tarzım senin gibi vosvos reklamcılarına böyle ,beğenmiyorsan okumazsın

Tabi canım, inanılmaz bir cevaptı, konuşacak hiç bir şey kalmadı verdiğin inanılmaz cevapla...
    Yerlerdeyim şuan... **** deyimiyle halının üstünden yazıyorum :)
    Sizi muhatap alıp yazanda kabahat Fanboy kardeşim
    pardon Fanboy dalga geçer gibi oldu, Fan²

Hadi selametle...
  • quote:

quote:

Son davetimi de yapayım...

Davetin için teşekkürler

başka işim var

zaten anlaşabileceğimizi sanmıyorum

size göre Volvonun ikinci eli yok alınmaz

bana göre ikinci eli de var kalitesi ve güvenliği de tartışılmaz

Sen ve senin gibiler bir yilda bir aractan 50.000 lira para kaybetseniz

İsvece multeci siginma talebinfe bulunursunuz birakin bu ayaklari

Abisin arabasi ile 2 tur atiyormus bakimlarini yapiyormus cart curt dilimde tuy bitti ya anlatmaktan

• Asabımı bozma akşam akşam

uzatma diyorum

illaki 2 kere mi yazmak lazım sana

fanboy falan doğru konuş tanımadığın insanlarla
  • quote:

Asabımı bozma akşam akşam

uzatma diyorum

illaki 2 kere mi yazmak lazım sana

fanboy falan doğru konuş tanımadığın insanlarla

Sen beni ne kadar taniyorsun aklina ve agzina geleni yaziyorsun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihanair -- 12 Kasım 2013; 23:10:43 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.