Şimdi Ara

1400-1500 ytl'ye kadar lcd tv arıyorum ne almalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba ben bir lcd tv almak istiyorum küçük bir odada kullanacağım ve apartmandaki merkezi yerel yayından izleyeceğim, yani receiver takmayı düşünmüyorum şimdilik ama tabi ilerde hd belki de dvb receiver kullanabilirim. sizce ne marka ve model almalıyım. bir de 20-23-26 inch modeller birbirine çok yaklaşık fiyatlarda hangisini tercih etmeliyim. o kadar çok model var ki insanın kafası çok karışıyor. internetten almak istesem nereyi tercih etmeliyim?

• Arkadasim merhaba kendim SAMSUNG'un LE26S81B modelini kullaniyorum cok cok memnunum istersen iu linkten fotolara bakabilirsin adimi takip ethttp://forum.donanimhaber.com/m_15707879/mpage_3/tm.htm
  • sinan04 bu tv epey fiyatl? ama benim dü?ündü?üm rakama göre. samsung'un 23 ve 26 inch modellerinde daha uygun fiyatl? olanlar var onlardan tavsiye eden arkada?lar var m? acaba? te?ekkürler.
  • Hangi sehirde yasiyosun yardimci olabilirim.Sakin habersiz bir sey alma PiSMAN olma...
  • toshiba'nın yeni modeli var 32" teknosa'da satılıyor 1299 peşin. onu düşünebilirsin.
  • trabzon'da yaşıyorum istanbul ve ya ankara olsa zaten bu kadar zor olmazdı almak, oralarda gidip tek tek bakıp karşılaştırmak mümkün. ben ise sipariş vereceğim ve öyle alacağım yani biraz şans işi. 32'' benim için çok fazla en çok 26 olabilir ama 23 ekran boyu olarak benim daha çok hoşuma gitmekte. sinan04 ve fatihhh adlı arkadaşlara teşekkür ederim yardımları için.
  • Dostum benim aldigim yer ARCA samsung yetlili bayii sadece iZMiR KARSIYAKA da 7 bayiileri var. Dilersen sana tel'ini verebilirim gorusebilirsin...Ben 1425 YTL ye aski aparati ile aldim bilgin olsun.
  • sinan04 dostum eğer tel. numarasını ve firma bilgilerini bana özelden atarsan çok iyi olur. ben aynı modelin 23'' olanını düşünüyorum o daha mantıklı benim yerim daha küçük olduğu için. yardımların için çok teşekkürler.
  • arkadaşlar 23r86bd ve ya 23r86wd almaya karar verdim sinan04 adlı arkadaşın kullandığı 26s81b modelinden kontrast olarak daha fazla daha küçük ekran boyu olmasına rağmen 10 Euro daha pahalı. istanbul bilişimde fiyatı 679 Euro+kdv alabileceğim daha uygun fiyatlı bir yer var mıdır acaba? lütfen yardımcı olur musunuz? teşekkürler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.