Şimdi Ara

140 Journos Kanalı HDP ve Selo Propagandası Yaptı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
3
Favori
17.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 gün
  • Cevaplayan Üyeler 148
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 29
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 14
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • hamza5806 (29 mesaj) Periah (11 mesaj) amadeus99 (11 mesaj) MRTFR (10 mesaj) RevengeRain (10 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (129 mesaj) Mobil (87 mesaj) Mini (40 mesaj) Uygulama (26 mesaj)
  • @
260 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> 140 Journos Kanalı HDP ve Selo Propagandası Yaptı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 5 gün cezanın, 4 gün 16 saat 25 dakika kadarı kaldı.
    Görünce gözlerime inanamadim seri eksileyin takipten çıkın bunları

Cografya kadermismis sizin terörünüz 50 binden fazla vatandaşımızı sehit etti be

Hala magduruz da mağduruz cikip ekranlarda artist artist "baskan aponun heykelini dikeceğiz" diyordun selo efendi simdi ne bu kendini acındırma çabaları?

Bu ulkede cok sert milliyetci partiler sart abi bunlarin agzina kürekle vurulması lazim bir de propaganda falan yapabiliyorlar unilerde orgutleniyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza5806 -- 20 Kasım 2020; 2:3:23 >

• ergene bak. birand'ın terör başı ile yaptığı röportajı buraya atmış gram laf yok, 140 journos olan biteni anlatmış hdp ve selo propagandası yapıyor demiş. adam terör başıyla röportaj yapana bu kadar kin nefret duymuyor, siyasi rehinenin eşiyle olan röportaja sallıyor.

neyse daha fazla yorum yapmaya gerek yok. bölümü ergen tayfanızla işgal ettiniz zaten tadı tuzu kalmamış bölümün. videoya like'ı attım, takipte de kaldım. 

muharrem aday olacak %40 alacak. tam ergen şaklabanlarsınız ya. mahvettiniz bölümü gerçekten. 

Cihangir solcusu SJW'lerin kanalı zaten. ABD'de, Avrupa'da bunlar hep mülteci savunucusu (AKP gibi) partileri destekliyorlar.

Bizim en büyük siyasi lanetimiz, bu Cihangir solcularının bize kalmış olması.

Yüzlerce şehit verilen Afrin-Hendek operasyonlarında açık açık terör propagandası yapan Demirtaş'ı 3-4 şalvarlı "barış güvercini" diye pazarlar, bizim Cihangir'de fino köpeği gezdirmeyi medeniyet zanneden feminist SJW'miz de "barığğşş, kardeşliiğğkk" diye ciyaklayıp bunları destekler.

Ayrıca madem senin konun knk, Pamukoğlu montajı atayım son olarak.

Selo gravatli bir militandir(digerini yazsam selo severler beni sikayet edecek)
    Garisini cok seviyorsa onuda atsinlar yanina olene gadar uresinler..

"buyurun eğer selo'nun terörist olduğuna dair ciddi, somut bir kanıtınız varsa gösterin."

Bu da "hakkında somut bir kanıt var mı" dediğin demirtaşın dağdaki fotoları:

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/8f/fa/98/8ffa98a5e20a995e3ae7836338be15bc.jpeg&t=0&width=480&text=1
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/14/e8/b4/14e8b4210e66e77d2a34a470cdc9a5ce.jpeg&t=0&width=480&text=1

Çekinme sakın, attığım videoların hepsini izle. Profile Nazım Hikmet fotoğrafı koyunca solcu olmuyorsun. Gelmiş kanıt var mı diye soruyor bir de. Bunların hepsini bal gibi de biliyorsun adım gibi eminim. Solcu görünümlü kürt milliyetçisi seni.

yorumlarını severdim ama bu olmamış.

tr de muhalif olmayı kürt milliyetçiliği yapmakla karıştırıyorsunuz. hayatım boyunca chpden başka bir partiye oy vermedim. sadece osman pamukoğluna oy atmayı düşündüm. yarın yine chp ye oy atacağım ama eleştireceğim. böyle yaparak akpli trollerden farkınız kalmıyor hocam.

saygılar.

edit : bu arada kürt vatandaşlarımızla hiç bir sorunum yok yanlış anlaşılmasın. evleneceğim kadın tam kürt =) aşiret bildiğin. ama çok fazla suistimal ediliyor bu konu siyasal islam gibi..

Ortada yıllardır bir kürt sorunu yok aslında. Ortada yıllardır kürt ile türk'ü birbirine düşüren terör sorunu var. Bölücüler yıllardır bu ülke topraklarında mağduru oynayıp tereyağlarına bal sürdürdü. Kardeş kardeşe kırıldı, siyasiler vs yolunu buldu.

Kabullenin kabullenmeyin selahattin demirtaş bir terör propagandası yapan parti mensubu. Terör elebaşının heykelini dikeceğiz diyen biri. Coğrafya kaderse doğuya öğretmen olarak giden aile ve o öğretmen için kader. Coğrafya kaderse askerliğini doğuda yapmaya giden asker ve ailesi için kader.
  • Yüzbaşı
    476 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/27/61/dc/2761dc67ae5990551d0525366065476e.png&t=0&width=480&text=1

Video altında gördüğüm bence en güzel yorumdu.

"Biz doğrudan doğruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı Türk topluluğudur. Bu topluluğun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluğa dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur." Atatürk
  • Teğmen
    240 Mesaj

Cihangir solcusu SJW'lerin kanalı zaten. ABD'de, Avrupa'da bunlar hep mülteci savunucusu (AKP gibi) partileri destekliyorlar.

Yüzlerce şehit verilen Afrin-Hendek operasyonlarında açık açık terör propagandası yapan Demirtaş'ı 3-4 şalvarlı "barış güvercini" diye pazarlar, bizim Cihangir'de fino köpeği gezdirmeyi medeniyet zanneden feminist SJW'miz de "barığğşş, kardeşliiğğkk" diye ciyaklayıp bunları destekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 20 Kasım 2020; 2:27:41 >

Bizler, hayatını sürdürmeye çalışan makineleriz. Gen denilen bencil molekülleri korumaya programlanmış robotlarız.

• Yarbay
    2256 Mesaj
    Rezillik tek kelimeyle özetlenirse rezillik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bu akşam görüp abonelikten çıktım ben de. zaten 1-2 videolarında daha bu tip şeyler vardı bu son damla oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Gigabyte B450M S2H | AMD Ryzen 5 1600 AF | XPG 8GB*2 3000MHZ DDR4 GAMMIX D10 | Sapphire Radeon RX5500 XT PULSE OC 4GB | SanDisk 500GB Ultra 3D SSD | Western Digital 1TB Blue 7200RPM | SilverStone Strider Essential 600W | Zalman N3 Mid Tower | Philips 243V 24" | Microsoft Wired Desktop 600 | Gigabyte Aorus M2
  • Yüzbaşı
    721 Mesaj

Nedense seziyordum bu 140 Jounos'ta birşeyler SJW'lik var bunlarda

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Abi su 35 iqluk kamera karsisinda sumkuren burnunu karıştıran adami baskan olarak goren selo ne kadar insan olabilir ya

Cihangir solcuları bu seloyu adam insan falan saniyor ya cidden bi bakmak lazim kanlarinda bir problem var mi diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
    240 Mesaj

Şuna bak. Benim 5 bin yıl önce yaşamış atalarım bu hödükten 100 kat medenidir bahse girerim.

hamza5806 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bizler, hayatını sürdürmeye çalışan makineleriz. Gen denilen bencil molekülleri korumaya programlanmış robotlarız.
  • Uzaklaştırılmış 5 gün cezanın, 4 gün 16 saat 25 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Yeeeeeaasss aynen öyle ustaaa

Cumhuriyetimizi bu iran maymunlarina yedirmeyecegiz

FOR THE REPUBLIIIEEAAAACCKKK

• Teğmen
    240 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Yeeeeeaasss aynen öyle ustaaa

Cumhuriyetimizi bu iran maymunlarina yedirmeyecegiz

FOR THE REPUBLIIIEEAAAACCKKK

Alıntıları Göster

Aynen öyle.  

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/ba/a4/79/baa479ba3dd5243c6b66f8ce9631715c.png&t=0&width=480&text=1

• Yarbay
    3322 Mesaj

Bu son derece namuslu arkadaşlar(!); "muhalif" olmayı, vatan hainliği ile karıştırmış olmalı ki, böyle bir video yapma gafletinde bulunmuşlar.

Orijinalden alıntı: Eric Cartman.

Bu son derece namuslu arkadaşlar(!); "muhalif" olmayı, vatan hainliği ile karıştırmış olmalı ki, böyle bir video yapma gafletinde bulunmuşlar.

VAllahi bende şok oldum seviyordum bu kanalı

|
    |

Sasiran var mi ?

Osmanli cocuguyum diyen tipleri kanala cikardilar cok da takmayin. Neresi para veriyorsa oraya ozel video cikiyor.

DEVA'nin videosu da cok farkli degildi, yakinda AKP'liler icin de bir video cikarirlar.

AKP'nin ozel videosu icin takipte kalacagim ben

haydarkarapuar
  • Yüzbaşı
    583 Mesaj

ergene bak. birand'ın terör başı ile yaptığı röportajı buraya atmış gram laf yok, 140 journos olan biteni anlatmış hdp ve selo propagandası yapıyor demiş. adam terör başıyla röportaj yapana bu kadar kin nefret duymuyor, siyasi rehinenin eşiyle olan röportaja sallıyor.

neyse daha fazla yorum yapmaya gerek yok. bölümü ergen tayfanızla işgal ettiniz zaten tadı tuzu kalmamış bölümün. videoya like'ı attım, takipte de kaldım. 

muharrem aday olacak %40 alacak. tam ergen şaklabanlarsınız ya. mahvettiniz bölümü gerçekten. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi We Will Dominate -- 20 Kasım 2020; 4:25:34 >

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

ergene bak. birand'ın terör başı ile yaptığı röportajı buraya atmış gram laf yok, 140 journos olan biteni anlatmış hdp ve selo propagandası yapıyor demiş. adam terör başıyla röportaj yapana bu kadar kin nefret duymuyor, siyasi rehinenin eşiyle olan röportaja sallıyor.

tr de muhalif olmayı kürt milliyetçiliği yapmakla karıştırıyorsunuz. hayatım boyunca chpden başka bir partiye oy vermedim. sadece osman pamukoğluna oy atmayı düşündüm. yarın yine chp ye oy atacağım ama eleştireceğim. böyle yaparak akpli trollerden farkınız kalmıyor hocam.

saygılar.

edit : bu arada kürt vatandaşlarımızla hiç bir sorunum yok yanlış anlaşılmasın. evleneceğim kadın tam kürt =) aşiret bildiğin. ama çok fazla suistimal ediliyor bu konu siyasal islam gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAY10 -- 20 Kasım 2020; 4:56:17 >

• Yüzbaşı
    583 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SAY10

saygılar.

Alıntıları Göster

benim trollük yaptığım yok. videonun sonunda açık ve net şekilde dendiği gibi bazı gerçekler muhalif kesimin gözüne sokulmalı. aihm'den hassas konu olduğu için bahsetmiyorum. onun dışında türk yargısı 2 defa tahliye kararı verdi. biri uygulanmadı diğerinde ise anında ısmarlama dosya ile tekrar mapusa tıkıldı. buyurun eğer selo'nun terörist olduğuna dair ciddi, somut bir kanıtınız varsa gösterin.

akp'yi bilmiyormuş gibi konuşuyorsunuz. oy için her şeyi yaparlar, yapıyorlar. yarın tekrar hdp ile de yakınlaşabilirler, başka bir parti ile de. selo'nun içeride olmasının tek sebebi milliyetçi kesimi yanına alıp bahçeli'yi dizginlemek. bazı şeyler çok basit gözüküyor.

işin kötü tarafı bu ve bunun gibi ergenlerin ya da bu zihniyetteki muhalifler 7/24 iktidar medyasının algı operasyonların, yandaşlığından, ana akımı ele geçirmesinden bahsederken; aynı medyanın senelerdir yaptığı selo=teröristtir propagandasına ortak olmaktır. aynı medya zamanında çözüm sürecine alkış tutuyordu. her şey gözünüzün önünde.

son olarak diyeceğim şudur selo çözüm için meclisten yana. fakat partisinde çift başlılık var. bu örneği nerede gördük? öcalan'ın kardeşi akp'ye oy verin derken, selo bizim böyle bir talebimiz yoktur diye açıklama yapmıştır. partisinde çift başlılık var. bunu engelleyememesi için de senelerdir hapiste. çünkü türkiye halkı birbirine kırdırılmazsa siyasi iktidarlar oy devşiremez, kargaşa çıkaramaz, iktidarını koruyamaz.

siyaset basit bir iş değil hocam. öyle dar kalıplara sığıp kola zararlıdır, meyve faydalıdır yorumlarını yapacak kadar basit bir olgu değil. türkiye tarihinde eli kanlı olmayan siyasi figür yok denecek kadar azdır. bunu da cahiller hariç safa yatmayan, polyannacılık oynamayan herkes bilir.

not: türk'üm, sosyalistim ama chp'ye oy veriyorum. ne yazık ki mevcut siyasi iklimde bunları söylemesem büyük ihtimalle kürt ve hdp'li yakıştırmaları yapılacak bana. gerçi hala yapılabilir 

daha uzatmak da istemiyorum. bölüm artık o tadı vermiyor. bu kadar yazmanın bir faydası yok. aksine insanın başı derde bile girebilir.   bölüme eskisi kadar yazmasam da(neredeyse hiç) yorumlarımı sevdiğinizi söylemişsiniz, şaşırdım açıkçası. teveccühünüz diyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi We Will Dominate -- 20 Kasım 2020; 5:17:57 >

• Binbaşı
    1306 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

benim trollük yaptığım yok. videonun sonunda açık ve net şekilde dendiği gibi bazı gerçekler muhalif kesimin gözüne sokulmalı. aihm'den hassas konu olduğu için bahsetmiyorum. onun dışında türk yargısı 2 defa tahliye kararı verdi. biri uygulanmadı diğerinde ise anında ısmarlama dosya ile tekrar mapusa tıkıldı. buyurun eğer selo'nun terörist olduğuna dair ciddi, somut bir kanıtınız varsa gösterin.

akp'yi bilmiyormuş gibi konuşuyorsunuz. oy için her şeyi yaparlar, yapıyorlar. yarın tekrar hdp ile de yakınlaşabilirler, başka bir parti ile de. selo'nun içeride olmasının tek sebebi milliyetçi kesimi yanına alıp bahçeli'yi dizginlemek. bazı şeyler çok basit gözüküyor.

işin kötü tarafı bu ve bunun gibi ergenlerin ya da bu zihniyetteki muhalifler 7/24 iktidar medyasının algı operasyonların, yandaşlığından, ana akımı ele geçirmesinden bahsederken; aynı medyanın senelerdir yaptığı selo=teröristtir propagandasına ortak olmaktır. aynı medya zamanında çözüm sürecine alkış tutuyordu. her şey gözünüzün önünde.

son olarak diyeceğim şudur selo çözüm için meclisten yana. fakat partisinde çift başlılık var. bu örneği nerede gördük? öcalan'ın kardeşi akp'ye oy verin derken, selo bizim böyle bir talebimiz yoktur diye açıklama yapmıştır. partisinde çift başlılık var. bunu engelleyememesi için de senelerdir hapiste. çünkü türkiye halkı birbirine kırdırılmazsa siyasi iktidarlar oy devşiremez, kargaşa çıkaramaz, iktidarını koruyamaz.

siyaset basit bir iş değil hocam. öyle dar kalıplara sığıp kola zararlıdır, meyve faydalıdır yorumlarını yapacak kadar basit bir olgu değil. türkiye tarihinde eli kanlı olmayan siyasi figür yok denecek kadar azdır. bunu da cahiller hariç safa yatmayan, polyannacılık oynamayan herkes bilir.

not: türk'üm, sosyalistim ama chp'ye oy veriyorum. ne yazık ki mevcut siyasi iklimde bunları söylemesem büyük ihtimalle kürt ve hdp'li yakıştırmaları yapılacak bana. gerçi hala yapılabilir 

daha uzatmak da istemiyorum. bölüm artık o tadı vermiyor. bu kadar yazmanın bir faydası yok. aksine insanın başı derde bile girebilir.   bölüme eskisi kadar yazmasam da(neredeyse hiç) yorumlarımı sevdiğinizi söylemişsiniz, şaşırdım açıkçası. teveccühünüz diyeyim.

Alıntıları Göster

valla hocam ülke değişik ne yorum yapsan doğru oluyor bende anlamadım  bu tatlı su müslümanlarının olduğu gibi kürt milliyetçiliği yapan bir guruh var dediğim gibi suistimale çok açık. herkes herşeyi kullanıyor güç için para için. gerçekten vatanını seven biri gelmedi yıllardır..

|
    |

• Yüzbaşı
    407 Mesaj
    Ortada yıllardır bir kürt sorunu yok aslında. Ortada yıllardır kürt ile türk'ü birbirine düşüren terör sorunu var. Bölücüler yıllardır bu ülke topraklarında mağduru oynayıp tereyağlarına bal sürdürdü. Kardeş kardeşe kırıldı, siyasiler vs yolunu buldu.

Kabullenin kabullenmeyin selahattin demirtaş bir terör propagandası yapan parti mensubu. Terör elebaşının heykelini dikeceğiz diyen biri. Coğrafya kaderse doğuya öğretmen olarak giden aile ve o öğretmen için kader. Coğrafya kaderse askerliğini doğuda yapmaya giden asker ve ailesi için kader.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ImPerspektif -- 20 Kasım 2020; 16:18:27 >
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Web Tasarım
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.