Şimdi Ara

14 yaşında intihara kalkıştı, ip koptu, helikopter yetişti, hayata döndürüldü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok geçmiş olsun diyorum, sanırım intihar vakası ama ip kopuyor.

Haber linki de şu imiş:

https://www.haberler.com/14-yasinda-intihara-kalkisti-ip-koptu-helikopter-14213279-haberi//

• İnsanların yaşı küçükse ve intihar etmek istediğini söylüyorsa dalga geçmeyin aksi takdirde karşıdaki gerçekten intihar edecek durumda olabilir ve onu teşvik etmiş olabilirsiniz şu muhabbet bizim ülkede çok dönüyor "13 yaşında ne yaşamış olabilirsin" falan diye çocukluğunda tecavüze uğrayan erkek bile gördüm ben yaşanıyor kardeşim merak etmeyin. Bende yaş takıntısı hiç yok mesela geçen 19 yaşına girmişim ama hala forumda 18im diyorum kafam karışık ne bileyim hatırlamıyorum. rakamın ne önemi var

• up.

• ip markasına dava açsa milyoner olur(yurtdısında yaşasaydı)

• Kader

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanların yaşı küçükse ve intihar etmek istediğini söylüyorsa dalga geçmeyin aksi takdirde karşıdaki gerçekten intihar edecek durumda olabilir ve onu teşvik etmiş olabilirsiniz şu muhabbet bizim ülkede çok dönüyor "13 yaşında ne yaşamış olabilirsin" falan diye çocukluğunda tecavüze uğrayan erkek bile gördüm ben yaşanıyor kardeşim merak etmeyin. Bende yaş takıntısı hiç yok mesela geçen 19 yaşına girmişim ama hala forumda 18im diyorum kafam karışık ne bileyim hatırlamıyorum. rakamın ne önemi var

• quote:

Orijinalden alıntı: meola147of

İnsanların yaşı küçükse ve intihar etmek istediğini söylüyorsa dalga geçmeyin aksi takdirde karşıdaki gerçekten intihar edecek durumda olabilir ve onu teşvik etmiş olabilirsiniz şu muhabbet bizim ülkede çok dönüyor "13 yaşında ne yaşamış olabilirsin" falan diye çocukluğunda tecavüze uğrayan erkek bile gördüm ben yaşanıyor kardeşim merak etmeyin. Bende yaş takıntısı hiç yok mesela geçen 19 yaşına girmişim ama hala forumda 18im diyorum kafam karışık ne bileyim hatırlamıyorum. rakamın ne önemi var

Ben 25 yaşındayım hocam, bazen millete yanlışlıkla 24 yaşındayım diyorum.

• helikoptere binmek için intihar etmiş

• Started_With_FX5200 S kullanıcısına yanıt

böyle bir olaya böyle bir yorum yapmak için aşırı kötü kalpli olmak gerekir

• 14 yasinda bu nasil aklina gelebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14 yaşında bir çocuğun kendini öldürmeyi denediği bir dünya... Daha ne kadar nefret edebilirim bu kayadan diye düşünürken bana hep daha iyi bir sebep veriyor.

• Erhan bey tebliğcilerden galiba

14 yaşında intihara kalkıştı, ip koptu, helikopter yetişti, hayata döndürüldü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani bağlamak istemiyorum ama ülkenin bu durumu yüzünden yaptıysa yine uzun abi yüzündendir. Yani başka da aşk acısıdır vs. o duruma da düşmezsin 14 yaşında be. Küçükken tecavüze uğramış veya psikolojik bir hastalığı da bulunuyor olabilir. 14 yaşında çocuk da herşeye ulaşabilir durumda çağımızda maalesef.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.