Şimdi Ara

14 yaşında 1.80, kaç olabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar şimdi ben size şunu soracağım, benim hedefim en geç 18 yaşında 1 90 bir erkek olmak. şuan da 14 yaşındayım ve boyum 1 80. bacak uzatma, sırt omurilik uzatma vs egzersizler yapıyorum evde kendi çapımda zaten baya esnek biriyim 8 yaşından beri sporla uğraşıyorum (1 yıl aikido, 1.5-2 sene wing chun, 3 sene yüzme, 6 ay karate) ve bunlara ek olarak bilen bilir tibet hareketlerini çoğu zaman sabah kalktığımda yapıyorum. sadece 8. sınıfta lgs ye hazırlanmak için bir süre bıraktım sporu. babamın boyu 1 82, annemin boyu 1 64. internette bir formül var erkek için "baba boyu+anne boyu+13 / 2 = yetişkinlikteki ortalama boyunuz" diye ben hesapladığımda 1 79 çıkıyor ama ben daha 14 yaşında(benim düşüncem spora bağlı olarak)1 80 im yani en kötü ihtimal 4-5 sene daha uzayacağım şuandan itibaren bence komple sporu bıraksam bile zaten her sene 1cm uzayabileceğimi düşünüyorum. yani 1 85 kesin oluyorum fakat benim amacım 1 senede 2cm uzamak. önerileriniz vs nelerdir bacak sırt uzatma gibi harekteler olur spor olur. şuanda çekilecek acılar bana 50 sene ekmek yedirecek ondan günde 6 saat bile çalışabilirim bu amaç için. lütfen zaten uzunsun vs yorumları yapmayın buna benzer konuların çoğunda "1 80 sin daha nolucak görgüsüz" vs. yorumlar var. 2 metre adam var ben uzunum diyorum adam benim kafamın üstünü görüyor. yani bu göreceledir. 1 95 in üstüde benim düşünceme göre kötü duruyor. bu yüzden 1 90 dedim size. yorumlarınızı görmek dileğiyle

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.