Şimdi Ara

[14 Kişiyiz]DonanımHaber Anti-Meriç/Feminist/Kezban Otağı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler böyle bir kulübün yararlı olabileceği kanısındayım.

Malum ulkemizde bir kıza 15 erkek atladığı için piyasa doygunluga ulasti ve yine beylerin akilsizligindan kaynaklanan bir dişi kuraklığını milenyumdan beri hep beraber yaşıyoruz. Ayrica bir de maymun istahlilik var ki bu da piyasada sahte bir talep algisi olusturuyor ve yine yurt icindeki disi arzinin dengesini bozuyor. Adam sokakta yürürken hicbir sekilde iletisimi olmamis ve muhtemelen de olmayacak bir disiye alici gozle bakarak karsiya talep mesajlari yolluyor. Bu da nihayetinde bize egosu patlamis doygun disiler olarak donuyor.

Buraya kadar okuduysaniz olaya ticari mantikla baktigimi fark etmis olacaksinizdir. Peki neden?

Hayatta disiligi haricinde katma degere sahip olmayan, kendisini gelistirip potansiyel kazandirmayan ve bu basitliginden de rahatsız olmayan disi grubu; kendini teshir edip disiligiyle sahneye cikma, bu sekilde hayatini kazanma gayreti icerisindedir. Manevi değerlerin ayaklar altina alindigi, hazir yiyici bu mantik ticari degil midir?

İnsanlik Dunyaya geldiginden beri hayatini devam ettirmek icin ya uretim yapmistir, ya hizmet, ya da ticaret. Bunlardan en az birini yapmadan hayatta kalamazsiniz. Gunumuz disilerinin bircogu malesef ki yukarida sozunu ettigim ticaret mantigini uygulamaktadir.

Buna etken olarak gosterebileceklerimiz: sosyal medyanin patlamasi, dizi-filmler ile yapilan kultur/ahlak saldirisi, erkeklerin bilincsiz hareketleri vb.

Ayrica Ataturkun de gordugu gibi Turk kadini toplumumuzun kalkinmasinda cok onemli bir yere sahiptir. Fakat Turk kadini olmasi gereken yere bir turlu gelmedigi icin gelisme hizimizin dusuklugu hepimizin malumudur. Birakin toplumu kalkindirmak icin dirsek vermeyi, toplumu kalkindiran erkeklerin de yolunu kesip geleceklerini karartmaktadirlar. Hukuksal anlamda da kadinlarin iftiralarinin kabulu gibi ustunlukleri elde ettiklerinden dolayi gun geçtikce verdikleri zarar artmaktadir.

Toplumun temel yapitaslarindan bir tanesi de ailedir. Aile kurmak icin bir kadin ve bir erkek gerekir. Malesef, toplumun yarisini oluşturan disi bireyler, hepimizin hayalini kurdugu; onurlu yasami benimsemis, ailesinin annesi, kocasinin sag kolu, ureten, akli selim kadinlar olmak yerine günümüzdeki hallerine kavusmus, bunu da kadinin ozgurlugu adi altinda bir kivanc meselesi haline getirmislerdir. Bu vesileyle aile makami yeni nesilde sona ermistir. Turk milleti artik cogalamiyor. Aile kuramiyor. Temel degerler olmadan ayakta duramayacak olan aile kurumu temel degerler olmadan kurulmaya calisiyor, ve çevremizdeki basarisizliklara sahit oluyoruz. Birlik ve beraberligin temeli olan aile yapisini kaybeden toplumumuzda kutuplasma daha kolay bir sekilde gerceklesmektedir.

Isin daha da vahimi, bunlar bilincsizce anne oldugunda yetiştirdikleri cocuklar; anne sevgisi, aile birligi, guzel ahlak gibi degerlerden tamamen uzak buyuduklerinden topluma bencil ve bos bireyler olarak katilmaktadirlar. Anne sevgisi gormeyen insanlar suca daha meyillidir. Bu kadar onemli gorevlere sahip olan disi surusunun bunlardan haberi malesef yok. Erkeklere katliam en buyuk misyonlarindan bir tanesi.

Ne yapabiliriz?

Bilinclenip diger insanlari bilinclendirebiliriz. Birlik olup gericilige, basitlige dur diyebiliriz. Hic olmazsa bunlara canak tutan mericler akillanip bi os1 patlatir, titreyip kendine gelirse o bile kardir.

Lafi fazla uzattim. Kulup hayirli olsun. Tutarsa imza calismasi da yapabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CVenturas -- 21 Haziran 2018; 0:18:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 - CVenturas [Kurucu]
    2 - yusufc2012 [Onursal Üye]
    3 - DeliaPo
    4 - riaz
    5 - EmuMaster
    6 - Mixus [Onursal Üye]
    7 - Kim Kurdishian [Kurucu Yardımcısı]
    8 - RevengeR
    9 - DownClock01
    10 - Urban_456
    11 - Kün Togdı [Ortadoğu ve Balkanlar Temsilcisi]
    12 - furkansivas
    13 - Biseksuel Adam
    14 - Barney Calhoun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CVenturas -- 21 Haziran 2018; 0:17:49 >
  • Adam çalışır karıyer trip atar baskada biseye yaramaz mantigina karsi olan kardeslerimi bekliyorum.

• Onursal üye veya CEO olarak yazabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zira bu tiplerden, hele ki meriçlerden, nefret ediyorum, böyle Bi oluşumun içinde olmaktan gurur duyarım

• Yaz kardeşim. Maskulinistler olarak herkese haddini bildireceğiz.

• bu başladığın yolda başarılar dilerim fakat....
    imza yapmak yetmez bilir kişi heyeti oluşturup mağdurlara yardım etmek kızlar tarafından yokmuş gibi muamele görenleri terminatöre çevirmek lazım
  • Ekle benide destekliyorum.

Türk kızıyla evleneceğinize, 40 yaşını geçmiş bir ingilizle evlenin daha iyi. En azından insan muamelesi görürsünüz ve yurtdışında yaşarsınız.

Buda coverını yaptığım meriç türküsü;

Maraş'tan Bir Haber Geldi
    Dediler Ki Meriç Öldü (Oy Oy Oy)
    Keşke Meriç Ölmeseydi
    Kesileydi Elim Kolum (Oy Oy Oy)

Oy Meriç Meriç Meriç
    Ben Kurbanım Sana Meriç
    Ben Hayranım Sana Meriç

Doktor Yarayı Kesiyor
    Gene Meriç Kan Kusuyor
    Dediler Ki Meriç Öldü
    Anası Kime Küsüyor

Oy Meriç Meriç Meriç
    Ben Kurbanım Sana Meriç
    Ben Hayranım Sana Meriç

Şu Meriçin Acısına
    Çarşaf Serin Gecesine
    Keşke Meriç Ölmeseydi
    Sabır Onun Anasına

Oy Meriç Meriç Meriç
    Ben Kurbanım Sana Meriç
    Ben Hayranım Sana Meriç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmuMaster -- 20 Haziran 2018; 12:22:57 >

• Feminizim olayından çıkalı çok oldu zaten.kadınların kızların gerçek hayatta yaşadığı engel ve kötü olayları dillendirmek yerine saçmasapan çıkışlarda bulunup halk içindeki ve hukuki üstünlüklerini silah gibi kullanmaktan çekinmiyorlar şu haliyle bırakın faydayı topluma ve bireylere zararı olan bir düşüncedir.

Ama kadın haklarını savunan insanlara da direk "bırada kız yok meriç" demeniz de en az feminizmin şu anki hali kadar saçmadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sefil_Arbaletçi -- 20 Haziran 2018; 8:24:5 >
  • Bir dhli olarak okumadım ama onursal üye olarak ekle

• yaz beni oralara bir yerlere. konunun takipçisiyim.
  • Arkadaşlar kızlar olmasa bir hiçiz. Çok rica ediyorum lütfen kırmayın beni konuyu silin.s

• Yaz hoca yaz, beni de yaz...

• Ekle beni de.

• Konu destroyer.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Feminist olarak ekle.

• beni ortadoğu ve balkanlar temsilcisi yaz

• Böyle bir club acilması icin bende varım kemik kadro arasına ekleyebilirsiniz her turlu bilgi,yazı vs işinde yardıma hazırım
  • Onedio'da anti feminist yorumlar yazıyorum.Ekleyebilirsin.
  • Hahaha

Kizlara ulasamayanlar ulasanlara meric diyor .d

He yavrum he red pille falan tavlarsiniz zuhabaha sabah sabah morslim.yerine geldi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.