Şimdi Ara

14 HAZİRAN Ehliyet Sınavı (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
506
Cevap
8
Favori
12.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 86
  • 94
  • quote:

Orijinalden alıntı: fafa1236

quote:

Orijinalden alıntı: EsRaRenGiZ41

quote:

Orijinalden alıntı: fafa1236

quote:

Orijinalden alıntı: EsRaRenGiZ41

direksiyona girmek icin en az 70 olması lazım dı dimi

Evet, siz kaç aldınız ?

ben 6-7 yanlıs bekliyordum 74 almısım bir an sasırdım ama olsun 74 yetiyorsa sorun yok

Tebrikler :)

sende 88 almıssın sanada tebrikler :)

• 86 aldım bende
  • Hay babaan düşmanlarını 78 almışım. Trafik belledi bizi. Hocam direksiyon sınavı ve dersleri ne zaman. @Prozacc
  • Direksiyon dersleri başlayalı aylar oldu benim kursta ? Az biraz geç kalmışsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dediğim gibi 92 aldım
  • beyler 300 küsürlü olan harç kredi kartıyle ödeniyor mu?
  • Giovannii kullanıcısına yanıt
    Yarın ara randevu al :)
  • Şimdi Nasıl Bir Yol İzlicez Yarın Kursu Arayacağım Ama Merak Ettim
    Ustayı Çağıralım
  • Berk_80 B kullanıcısına yanıt
    Yol şöyle...

Araba kullanmayı biliyorsanız zaten makul bir indirim almışsınızdır ve sıkıntı yaşamazsınız...Gidersiniz bir pratik yapar sınavınızı geçersiniz.

Ama gel gelelim araba kullanmayı bilmediği halde ucuz etin yahnisine gönül veren bahtsız arkadaşlara...Sizlere şimdiden geçmiş olsun diyelim.Şayet ucuz olan şey daha maliyetlidir :)

Olay şu ki Kursunuzla görüşün.Direksiyon eğitim programları başlayanlar vardır , başlayacaklar vardır.Kaliteli bir kurumsa randevu verecektir , kalitesiz bir kurumsa size bir saat verecektir :)

Direksiyon sınav tarihleri ise biraz karışık.En son gelen yazı ile 2.bir emre kadar direksiyon sınavları iptal edilmişti.Geçtiğimiz 3 günde bir değişiklik varsa ben bilmiyorum , bol miktarda yaz gribi mağduruyum :)

Herkese kolay gelsin...
  • ben baya gec kalmisim sanirim ama yine de sorayim

henuz kursa vs kaydolmadim ama okullar acilana kadar kaydolup ehliyet alabilir miyim?

araba surmeyi biliyorum, geri vites haricinde

• Bilgilendirme İçin Çok Teşekkürler Hocam Bugün Arayacağım Bakalım Kursu Ne Diyecekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prozacc

Yol şöyle...

Araba kullanmayı biliyorsanız zaten makul bir indirim almışsınızdır ve sıkıntı yaşamazsınız...Gidersiniz bir pratik yapar sınavınızı geçersiniz.

Ama gel gelelim araba kullanmayı bilmediği halde ucuz etin yahnisine gönül veren bahtsız arkadaşlara...Sizlere şimdiden geçmiş olsun diyelim.Şayet ucuz olan şey daha maliyetlidir :)

Olay şu ki Kursunuzla görüşün.Direksiyon eğitim programları başlayanlar vardır , başlayacaklar vardır.Kaliteli bir kurumsa randevu verecektir , kalitesiz bir kurumsa size bir saat verecektir :)

Direksiyon sınav tarihleri ise biraz karışık.En son gelen yazı ile 2.bir emre kadar direksiyon sınavları iptal edilmişti.Geçtiğimiz 3 günde bir değişiklik varsa ben bilmiyorum , bol miktarda yaz gribi mağduruyum :)

Herkese kolay gelsin...

Valla ben 3 saat ders aldim hic bilmiyordum ama hic rahat degilim .. 1 saat daha ders icin 70 lira isytiyorlar napsam bilemedim .. kalirsam 150 lira baycam ..

• 90 almışım bende. Direksiyon sınav tarihlerini bilen var mı? ( Ona göre okudugum ilçeye gidicem) Sürücü kursunu aradım tam belli degil dediler.
  • 74 almışım bende neyse ki sıkıntı yok gecmişiz dört gözle direksiyon sinavini bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prozacc

Yol şöyle...

Herkese kolay gelsin...

Nasıl yani 5 temmuz direksiyon sınavı iptal mi

• arkadaşlar kursunuz direksiyon sınavı için ne kadar para istiyor? 100 tl sabit mi?

ve yazılı sınavı geçen arkadaşlar, direksiyon eğitimine başladınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: artı bir

arkadaşlar kursunuz direksiyon sınavı için ne kadar para istiyor? 100 tl sabit mi?

ve yazılı sınavı geçen arkadaşlar, direksiyon eğitimine başladınız mı?

Direksiyon sınavı ücreti 50 liradır bunun dışında istenen paralar hak değildir direksiyon sınav parası adı altında cebe para indiriyorlar.Ben 50 verdim.Ayrıca benim direksiyon dersleri 12 haziranda bitti
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.