Şimdi Ara

14 Ekim ehliyet sınavı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
2.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    saat 13.30
    yuh artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0107AE845 -- 8 Kasım 2006; 13:28:39 >
  • istanbul meb'e mail attım bakalım kaç gün sonra cevaplandıracaklar....merkez meb bulamadımda.....
  • acaba bizmi bakmayı bilmiyoz kursunu arayan varmı hiç?
  • BUgün 15.00 yada 17.30 da açıklanabilir yazıyor bi yerde, önceden o zamanlarda açıklanıomuş
  • vallaha ben geçen sene 2 temmuz da sınava girmiştim ağustosun ikinci haftası açıklanmıştı 1 hafta sonrada direksiyona girmiştik

direksiyon sınavından sonra ertesi gün dosyaları almıştım dosyayı aldığım gibi de emniyete gimiştim bi tanıdık bulduk hemen akşamına ehliyet çıktı . Ertesi günüde Mersine doğru yola çıkmıştım tatile

yaw geçen sene benim çok hızlı geçmişti yani bi kargaşa içinde geçti, ÖSS sınavı , Ehliyet, Öss sonuç belgeleri , Ehliyet sonuçları falan filan allahım neydi o 2005 yazı yaa

• quote:

Orjinalden alıntı: Yazılımcı Online

vallaha ben geçen sene 2 temmuz da sınava girmiştim ağustosun ikinci haftası açıklanmıştı 1 hafta sonrada direksiyona girmiştik

direksiyon sınavından sonra ertesi gün dosyaları almıştım dosyayı aldığım gibi de emniyete gimiştim bi tanıdık bulduk hemen akşamına ehliyet çıktı . Ertesi günüde Mersine doğru yola çıkmıştım tatile

yaw geçen sene benim çok hızlı geçmişti yani bi kargaşa içinde geçti, ÖSS sınavı , Ehliyet, Öss sonuç belgeleri , Ehliyet sonuçları falan filan allahım neydi o 2005 yazı yaa

dosyaları hafta sonu emniyete götürsek çıkartırlarmı ehliyeti

• quote:

Orjinalden alıntı: E.Wespuci

quote:

vallaha ben geçen sene 2 temmuz da sınava girmiştim ağustosun ikinci haftası açıklanmıştı 1 hafta sonrada direksiyona girmiştik

Ben cuma vermiştim emniyete. Pazartesi günü aldım ehliyeti. Yetişmemişti cuma günü

• tanıdık bulmaya calıs bızım bakırkoyde tanıdık wardı ben 20 dk beklemıstım cıkarmıstı hemen su benım arkım kazansa bı acıklansa onu da ole yapıcaz bı kac gun beklemesın ehlıyetı dıe ama acıklanmıo ya crackbaba bız gec kaldık ztn onların maıl kutusu dolup tasmıstır ztn maılı boswer sn ama bunların ya sıstemı falan coktu yada toptan hawaya ucurdular sınaw kagıtlarını nedır yanı bu kadar kasan onu anlamadım ya ben allahtan coktan almısımda bunu beklemıorum yoksa katıl bıle olmustum
  • quote:

Orjinalden alıntı: E.Wespuci

quote:

ya sanırım biz pazartesi günü verdik dosyaları hafta sonu çıkmaz sanırım. Ama gene de beklemeden hemen aldık ehliyetleri millet 1 hafta bekledi

• saat 15:02 hala yok
  • kimi siteye bakıyom 3 Kasım'a kimisine 5 yada 6 kasım'a kimisine bakıyom 8 kasım'a kadar açıklanır...yani 8 kasımdan yukarısı olmaz diyor....
  • arkadaşlar link verebılırmısınız arkadaşın sonuca bakıcam açıklanınca
  • quote:

Orjinalden alıntı: blacksea533

arkadaşlar link verebılırmısınız arkadaşın sonuca bakıcam açıklanınca

http://egitek.meb.gov.tr/Sinavlar/index_mtsas.asp
    http://www.olcaysurucukursu.com
    http://www.devletim.com/motorlu_tasitlar_ehliyet_sinavi.asp

• sorular fln mı çalındı acaba niye açıklamıolar
  • quote:

sorular fln mı çalındı acaba niye açıklamıolar

cevaplarını verdiler ama sonuçlar halen açıklanmadı...

• quote:

Orjinalden alıntı: crackbaba

quote:

sorular fln mı çalındı acaba niye açıklamıolar

cevaplarını verdiler ama sonuçlar halen açıklanmadı...

devletin işi bu deli etmeden insanı bi şeyi düzgün yapmazlar.Allah hiç birimizi devlet in eline düşürmesin

• Hadi artık açıklayacaksanız açıklayın bugunde açıklanmayacak galiba yuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.

• umarım mesai saati bitimine kadar açıklarlar...
  • 17.30 mesai bitimi o zamana kadar açıklamaları lazım
  • Kursu aradım bekliyoruz hala, direksiyon sınavı 1 hafta ertelenebilir dedi

Artık yetti ya
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.