Şimdi Ara

14 + 13 aylik değişim (MikeIsraetel Günlük) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: MikeIsraetel

tesekkurler hocam

kalorileri arttir kilo almassan o kollar buyumez, agirsaglam programlarını vg için pek tasvir etmiyorum cok fazla eksigi var

niyetin vg ise bu kadar dusuk tekrarlarda çalismani onermiyorum

program olarak ise bench icin greg nuckles 28 beginneri kullanmani oneririm suan beginnersin

diger arttiramadigin hareketlerde ve izole hareketlerde set sayisini arttirmani oneririm

programını bi yaz bakayim görelim

bir de complete fail olmuyorsundur umarim?

Alıntıları Göster
    Hocam program şöyle;

Pazartesi: Bench Press (Ters Piramit her hafta ağırlık arttırma amaçlı) + (Paused Bench Press+Lateral Raise+T Bar Row+Barbell Curl)
    Salı: Ağırlıklı Barfiks (Ters Piramit her hafta ağırlık arttırma amaçlı) + (Paused Bench Press+Lateral Raise+T Bar Row+Close Grip Bench Press)
    Perşembe: Barbell Row (Ters Piramit her hafta ağırlık arttırma amaçlı) + (Paused Bench Press+Lateral Raise+T Bar Row+Barbell Curl)
    Cuma: Overhead Press (Ters Piramit her hafta ağırlık arttırma amaçlı) + (Paused Bench Press+Lateral Raise+T Bar Row+Close Grip Bench Press)

Hocam İzole hareketlerde 12 tekrarla başlıyorum hafta boyunca 15 tekrara çıkartıp ağırlık arttırıyorum. Full Body tarzında bir program yani. Dediğiniz programı da inceleyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lokumum

Hocam program şöyle;

Pazartesi: Bench Press (Ters Piramit her hafta ağırlık arttırma amaçlı) + (Paused Bench Press+Lateral Raise+T Bar Row+Barbell Curl)
    Salı: Ağırlıklı Barfiks (Ters Piramit her hafta ağırlık arttırma amaçlı) + (Paused Bench Press+Lateral Raise+T Bar Row+Close Grip Bench Press)
    Perşembe: Barbell Row (Ters Piramit her hafta ağırlık arttırma amaçlı) + (Paused Bench Press+Lateral Raise+T Bar Row+Barbell Curl)
    Cuma: Overhead Press (Ters Piramit her hafta ağırlık arttırma amaçlı) + (Paused Bench Press+Lateral Raise+T Bar Row+Close Grip Bench Press)

Hocam İzole hareketlerde 12 tekrarla başlıyorum hafta boyunca 15 tekrara çıkartıp ağırlık arttırıyorum. Full Body tarzında bir program yani. Dediğiniz programı da inceleyeceğim.

Alıntıları Göster
    bu nasıl bi rezillik sen haftada pzt-salı ara vermede perşembe-cuma ara vermeden üst üste pause bench mi yapıyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: MikeIsraetel

bu nasıl bi rezillik sen haftada pzt-salı ara vermede perşembe-cuma ara vermeden üst üste pause bench mi yapıyorsun?

Alıntıları Göster
    Hocam Ağırsağlam böyle anlatıyor bende aynen uyguladım. Ne yapacağımı bilemiyorum maalesef hocam açıkçası her gün 1 bölge programlarda uygulamak istemiyorum. Senin söylediğin o programında türkçe kaynağını bulamadım. Yardımcı olursan çok sevinecegim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lokumum

Hocam Ağırsağlam böyle anlatıyor bende aynen uyguladım. Ne yapacağımı bilemiyorum maalesef hocam açıkçası her gün 1 bölge programlarda uygulamak istemiyorum. Senin söylediğin o programında türkçe kaynağını bulamadım. Yardımcı olursan çok sevinecegim.

Alıntıları Göster
    ayni kas ara vermeden ust uste calisilmaz greg nuckeles 28 beginner spreedsheet yaz çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MikeIsraetel -- 8 Ocak 2019; 13:0:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.