Şimdi Ara

14 + 13 aylik değişim (MikeIsraetel Günlük)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2020ye daha 7 ay var önceki konudakiler şarkının sözleri size gelsin

1 Mayis 2019:
    2.5 ay oldu gunlugu guncellemeyeli

guzel gelismerle buradayim.

Kol soguk 39.8
    kilo 86.5
    low incline bench 91 x 5
    chin up +16 kg x 5
    guncel form

15 şubat 2019:
    Ve cutun sonuna geldik kol soğuk pumpsız 38.9 , kilo 83,8

çok iyi yağ atmışım 3,9 kg kayıp var kol ölçüsü sadece 0,5 cm azalmış bence gayet makul

1 ocak 2019deki ilk foto ve 2. foto da şuanki formum:

bench press 89.5 x 5(Rpe 9.5)
    close grip barfiks yarın deneyeceğim max

1 şubat 2019:
    1-14 ocak arası okul yoğunluğu hastalık sakatlık ve deloadların üst üste gelmesi ile sadece adam gibi 1 idman yapabildim.

1 ocakta kilom 87.4tü 14 ocakta 85.7 olmuş, zaten cuta girecektim 14 ocak 14 şubat arası daha erkenden girmiş oldum 1.7 kg kilo kaybı ile 0.4 cm kol ölçüsü kaybetmişim su kaybıdır muhtemelen

şuan itibariyle güncel kilom: 84.8 (kıyafetli, antreman sonrası ölçüm sürekli aynı referans noktasını almak için bu şekilde ölçüleceğim çırılçıplak ve sabah aç karna muhtemelen 83 civarıdır)

cutu 18 şubata kadar devam ettireceğim hedef referans aldığım o noktanın 83 kg olması

son idman liftleri de yazayım:(omuz sakatlığı sebebiyle geniş tutuş bench press ve pull hareketleri maalesef yapamıyorum)
    close - medium arası grip low incline bench 86 x 5 (top set kilom bu sonrası ters piramit)
    45 derece incline dumbell press 27 kg 3 x 8
    close grip natural grip barfiks 4.5 kg x 5 (3 x 5 yapıyorum son 2 sette vucut ağırlığıyla)
    partial upright row 44 x 17
    reverse barbell curl 24 x 10

1 ocak 2019:
    bench 93.5 x 4
    low incline dumbell seal row 34 x 11
    barbell curl 34 x 10
    diz sakatligim nuksetti bacak çalışmıyorum suan leg press yok o yuzden

-22 aralik 2018-
    21 aralik 2018de cekildi :)

bana 8 ay önceki konumda her ne kadar cok gelismemis vucudum olsa da cok agir eleştirilerde bulunan tek vasfi insanlari eleştirmek olanlara bu konuyu o laflarini yedirmek ve kendi gelisimimi izlemek icin acmis bulunuyorum ara ara bu konuyu guncelleyecegim bakalim 2020de buyuk hedeflerim var :)

O 14 aylik gelisimi isleyen konu:https://forum.donanimhaber.com/eksik-bolgelerimi-yorumlar-misiniz-8-ay-sonra-edit--131337334

Son liftlerim:

91 x 4 low incline bench rpe 9
    160 x 12 leg press rpe 7-8
    33 x 9 barbell curl rpe 9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MikeIsraetel -- 1 Mayıs 2019; 18:46:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeş seni çok bilmem de vücudunu beğenmeyenlere karşı it takımı diyorsun sanırım, e sen foruma vücudunun fotoğrafını koyup yorum bekliyorsun ama olumsuz olunca karşı saldırıya geçiyorsun, nasıl iş bu? Fotoğrafını koyuyorsan yorum bekliyorsan hem olumlu hem olumsuz yorum geleceğini bilmen gerekiyor. Yani sen istedin hep olumlu yorum yapılsın, herkes ne kadar iyi olduğumu söylesin vs böyle bi şey beklemek hayal olur. Gereksiz bi egoya sahip olduğunu düşünüyorum, vücudun kötü de değil iyi de sayılmaz. Daha iyisi olabilir miydi evet olabilirdi, biraz da genetikten fire veriyor da olabilir bilmiyorum ama ne olursa olsun emek var disiplin var yine de saygı duymak lazım tabi ama senin de olumsuz yorum yapanlara böyle saldırman hoş değil.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine fazla birşey yokki hocam vücudunuzda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soljkayer

Yine fazla birşey yokki hocam vücudunuzda
    2 senede natural beklenti nedir

zaten suan sakatlik donusundeyim 1.5 ay uzak. kalmistim doneli 2 ay oluyor guc kaybimi tam yakalayamadim

2020ye kadar bu konu dursun diye açtım

• MikeIsraetel M kullanıcısına yanıt
    Naturelden kastınız nedir?

• quote:

Naturelden kastınız nedir?
    herhangi bir anabolik steroid kullanmiyorum

• Streoid kullanmayın zaten hocam😂 Ama bu vücudunda oha falanlık bi durumuda yok yani

• quote:

Streoid kullanmayın zaten hocam😂 Ama bu vücudunda oha falanlık bi durumuda yok yani
    oyle bir iddaam olmadı zaten sadece bugun ile başlayarak o lafları yazanlara yedirecegim 13 ay kaldi

• Hadi inşallah.Bol şans

• quote:

Hadi inşallah.Bol şans
    teşekkür ederim

• Daha ne olsun gayet guzel atletik olmus, tebrikler.

• güzel güzel, sırt güncellenmiş
  • Beğenmeyenler karın kası göremediği için diye tahmin ediyorum. Sen birde pumplı fotoğraflar at

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgao2000

Daha ne olsun gayet guzel atletik olmus, tebrikler.
    sagolun hocam it takiminin sesi cikmiyor daha bunlar baslangic

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bidüsün

güzel güzel, sırt güncellenmiş
    tesekkur ederim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

Beğenmeyenler karın kası göremediği için diye tahmin ediyorum. Sen birde pumplı fotoğraflar at
    suan 87 kgim hocam ondan da karin 2 tane bile yok bulkun sonlarindayim 2 hafta sonra subat 15e kadar definasyona gireceğim 84 83e inmeyi planliyorim o zaman 2 tane görebiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: MikeIsraetel

sagolun hocam it takiminin sesi cikmiyor daha bunlar baslangic

Alıntıları Göster
    Kardeş seni çok bilmem de vücudunu beğenmeyenlere karşı it takımı diyorsun sanırım, e sen foruma vücudunun fotoğrafını koyup yorum bekliyorsun ama olumsuz olunca karşı saldırıya geçiyorsun, nasıl iş bu? Fotoğrafını koyuyorsan yorum bekliyorsan hem olumlu hem olumsuz yorum geleceğini bilmen gerekiyor. Yani sen istedin hep olumlu yorum yapılsın, herkes ne kadar iyi olduğumu söylesin vs böyle bi şey beklemek hayal olur. Gereksiz bi egoya sahip olduğunu düşünüyorum, vücudun kötü de değil iyi de sayılmaz. Daha iyisi olabilir miydi evet olabilirdi, biraz da genetikten fire veriyor da olabilir bilmiyorum ama ne olursa olsun emek var disiplin var yine de saygı duymak lazım tabi ama senin de olumsuz yorum yapanlara böyle saldırman hoş değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Peter Jones

Kardeş seni çok bilmem de vücudunu beğenmeyenlere karşı it takımı diyorsun sanırım, e sen foruma vücudunun fotoğrafını koyup yorum bekliyorsun ama olumsuz olunca karşı saldırıya geçiyorsun, nasıl iş bu? Fotoğrafını koyuyorsan yorum bekliyorsan hem olumlu hem olumsuz yorum geleceğini bilmen gerekiyor. Yani sen istedin hep olumlu yorum yapılsın, herkes ne kadar iyi olduğumu söylesin vs böyle bi şey beklemek hayal olur. Gereksiz bi egoya sahip olduğunu düşünüyorum, vücudun kötü de değil iyi de sayılmaz. Daha iyisi olabilir miydi evet olabilirdi, biraz da genetikten fire veriyor da olabilir bilmiyorum ama ne olursa olsun emek var disiplin var yine de saygı duymak lazım tabi ama senin de olumsuz yorum yapanlara böyle saldırman hoş değil.

Alıntıları Göster
    git yazılanları oku eleştiri var hakaret var

niyeti faydalı olmak olan hocam su eksik sunu soyle mi yaptıniz der bicepsiniz geride der gogusunuz soyle der bi insanin verdiği emege kopek gibi bosa salona gitmissin bla bla demez

zaten bu dediklerini 2020de kopek gibi yiyecekler orasi ayri mesele

it olan ise 55 kg bench yapip elestirecek bir vucut goremedim yazar ve evet bu adamlara it diyorum keza suan sesleri çıkmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MikeIsraetel -- 6 Ocak 2019; 11:25:8 >

• Hocam gelişiminiz çok iyi, tebrikler. Belli ki tecrübelisiniz benimde gelişime bir yorum yaparsanız çok sevinirim. Normalde salon programı yapıyordum şu sıralar Ağırsağlam Bro Programını yapıyorum, kollarım 29 cm başladım, 6 ayda 34.5 cm oldu. Kilom ise 66'dan 73'e çıktı. Ancak kollarım 1.5 aydır zerre kadar oynamadı, kilo da alamadım zaten. Ciddi anlamda bu durum motivasyonumu bozuyor. Liftlerim ise şöyle; Bench Press 65x3, Barbell Row 70x3, Barbell Curl 25x8. Hocam ne diyorsun bu plato durumuna? Ne yapmalı sence?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lokumum

Hocam gelişiminiz çok iyi, tebrikler. Belli ki tecrübelisiniz benimde gelişime bir yorum yaparsanız çok sevinirim. Normalde salon programı yapıyordum şu sıralar Ağırsağlam Bro Programını yapıyorum, kollarım 29 cm başladım, 6 ayda 34.5 cm oldu. Kilom ise 66'dan 73'e çıktı. Ancak kollarım 1.5 aydır zerre kadar oynamadı, kilo da alamadım zaten. Ciddi anlamda bu durum motivasyonumu bozuyor. Liftlerim ise şöyle; Bench Press 65x3, Barbell Row 70x3, Barbell Curl 25x8. Hocam ne diyorsun bu plato durumuna? Ne yapmalı sence?
    tesekkurler hocam

kalorileri arttir kilo almassan o kollar buyumez, agirsaglam programlarını vg için pek tasvir etmiyorum cok fazla eksigi var

niyetin vg ise bu kadar dusuk tekrarlarda çalismani onermiyorum

program olarak ise bench icin greg nuckles 28 beginneri kullanmani oneririm suan beginnersin

diger arttiramadigin hareketlerde ve izole hareketlerde set sayisini arttirmani oneririm

programını bi yaz bakayim görelim

bir de complete fail olmuyorsundur umarim?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.