Şimdi Ara

14.4 V Çift Akülü Matkap Fırsatı 54,9 TL ÜCRETSİZ KARGO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
44
Cevap
0
Favori
7.849
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> 14.4 V Çift Akülü Matkap Fırsatı 54,9 TL ÜCRETSİZ KARGO
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    806 Mesaj
    bimden aldığım akülü vidalamanın maşallahı var çok beğendik. Hiç şarj etmedim bir tane duvar ünitesi bir de çalışma masası monte ettik. (kapakları takmadım daha) dün de doğalgaz şofbeni takmaya ustalar geldi çift akülü vidalamalarının aküsü bitmişti matkapla uğraştıklarını görünce benim makineyi getirdim adamlar birbirine giriyodu :)ben sana dedim alalım diye var diye aldırmadın filan diye :) 60 liraya almak istediler ama vermedim bir daha gelirse bence kaçırmayın derim :) ustalardan da onayı aldık.

Orijinalden alıntı: kml_77

bimden aldığım akülü vidalamanın maşallahı var çok beğendik. Hiç şarj etmedim bir tane duvar ünitesi bir de çalışma masası monte ettik. (kapakları takmadım daha) dün de doğalgaz şofbeni takmaya ustalar geldi çift akülü vidalamalarının aküsü bitmişti matkapla uğraştıklarını görünce benim makineyi getirdim adamlar birbirine giriyodu :)ben sana dedim alalım diye var diye aldırmadın filan diye :) 60 liraya almak istediler ama vermedim bir daha gelirse bence kaçırmayın derim :) ustalardan da onayı aldık.

toolmax gerçeten iyi çıktı hocam bende aldım
    |
    |
    evet hocam 20 liralık vidalamalardan almayı çok düşündüm ama çok şükür almamışım 20 lirayı çöpe atmak yerine 50 lirayı değerlendirmiş olduk. Tek sıkıntısı 14 lüklere göre biraz daha büyük daha kibar olsa daha hoş olurdu ama bu güçte olur muydu o zaman bilemiyorum.

Orijinalden alıntı: kml_77

evet hocam 20 liralık vidalamalardan almayı çok düşündüm ama çok şükür almamışım 20 lirayı çöpe atmak yerine 50 lirayı değerlendirmiş olduk. Tek sıkıntısı 14 lüklere göre biraz daha büyük daha kibar olsa daha hoş olurdu ama bu güçte olur muydu o zaman bilemiyorum.

20 liralik vidalamalar gerçekten yetersiz. elle vidalamak daha iyi. kalite uç ile bile gücü yetmiyor.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
Canlı Tv izle
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.