Şimdi Ara

14.4 V Çift Akülü Matkap Fırsatı 54,9 TL ÜCRETSİZ KARGO (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
7.992
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vonajko

Hizlial'dan alma Hepsiburadadan alma ereyondan alma kimden alacağız arkadaşım sen aç bir site senden alalım.

Tilkinin dönüp dolasacagi yer Kürkcü dükkanıdır.Acsa da almazsin.
    Ben de firmalara kizan ve tuzağına düsenlerden biriyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana da lazım bir tane ama iyice kafam bulandı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

Bimdeki 49 liralık akülü vidalama daha iyi değil mi ? Ama o tek akülü iyi yanı iadesinin daha kolay olması ve 18 lik olması. O nasıl sizce hızlı al bimi takip etmeye başladı bunu çok yapıyolar :) Bime kafa tutuyo haddini bilmeden :)

Kimi takip ediyor bilmem de aşağıdaki ürünlerinde fiyatları çok iyi

99 TL Netlift Vinç

14.4 V Çift Akülü Matkap Fırsatı 54,9 TL ÜCRETSİZ KARGO

http://www.hizlial.com/u15.401.7791.0287/netlift-nl-ew-100-200-elektrikli-mini-vinc

99 TL yıkama

14.4 V Çift Akülü Matkap Fırsatı 54,9 TL ÜCRETSİZ KARGO

http://www.hizlial.com/u15.013.1685.0002/kl-kly1300-oto-yikama-makinasi-1300-watt-100-bar

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

quote:

Bimdeki 49 liralık akülü vidalama daha iyi değil mi ? Ama o tek akülü iyi yanı iadesinin daha kolay olması ve 18 lik olması. O nasıl sizce hızlı al bimi takip etmeye başladı bunu çok yapıyolar :) Bime kafa tutuyo haddini bilmeden :)

Bim i takip eden bir emekli, öğrenci, ev hanımı tayfası var. iyi bir şey gelse akşam işten geldikten sonra kesin bitmiş oluyor.

Aldım bugün depoya ayırmışlardı sabah sahibinin parası çıkmadı sonra geldi aldı filan diye ayak yaptılar ama sonra vazgeçip depodan çıkardılar bitane :) bakalım yarın enişteme bi gösteriyim onay verirse kullanırım tek akülü olması kötü.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

quote:

Bim i takip eden bir emekli, öğrenci, ev hanımı tayfası var. iyi bir şey gelse akşam işten geldikten sonra kesin bitmiş oluyor.

Aldım bugün depoya ayırmışlardı sabah sahibinin parası çıkmadı sonra geldi aldı filan diye ayak yaptılar ama sonra vazgeçip depodan çıkardılar bitane :) bakalım yarın enişteme bi gösteriyim onay verirse kullanırım tek akülü olması kötü.

burdakiler parası ödenmeden ayırmıyorlar hesapta

• ben de ayırtmamıştım ayırtmayı etik bulmuyorum. Sabah sıraya girip eziyet çekmeden içime sinmiyo:) ama akşam istedim önce yok filan dediler sonra vazgeçtiler depodan çıkardılar.Başkasına ayırmışlardı her zamanki gibi bana kısmetmiş:)
  • bende bimdeki 18v lik akülü vidalamayı aldım sonrada tekzenden gidip piranha 9 lu matkap ucu aldım(içinde 9 adet matkap ucu var metal,tuğla,tahta olmak üzere herbiri için 3 farklı genişlikte) sonrada birkaç deneme yaptım tahta delme balkonda duvar delme gibi sonuç olumlu acaba diyorum bundaki 18 volt motor gücünümü temsil ediyor yoksa içindeki bataryanın gücünümü kullanma klavuzunda maksimum tork olarak 16nm yazıyor eğer batarya gücünü temsil ediyorsa çift akülü olan bu modeli yani RBT 1314 u almak daha mantıklı ne dersiniz arkadaşlar önemli olan tork mu yoksa volt mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahatay63

bende bimdeki 18v lik akülü vidalamayı aldım sonrada tekzenden gidip piranha 9 lu matkap ucu aldım(içinde 9 adet matkap ucu var metal,tuğla,tahta olmak üzere herbiri için 3 farklı genişlikte) sonrada birkaç deneme yaptım tahta delme balkonda duvar delme gibi sonuç olumlu acaba diyorum bundaki 18 volt motor gücünümü temsil ediyor yoksa içindeki bataryanın gücünümü kullanma klavuzunda maksimum tork olarak 16nm yazıyor eğer batarya gücünü temsil ediyorsa çift akülü olan bu modeli yani RBT 1314 u almak daha mantıklı ne dersiniz arkadaşlar önemli olan tork mu yoksa volt mu?

Haklısınız bu bilgiye ulaşabilirsek olmazsa bime iade eder bunu alırdık
  • quote:

bende bimdeki 18v lik akülü vidalamayı aldım sonrada tekzenden gidip piranha 9 lu matkap ucu aldım(içinde 9 adet matkap ucu var metal,tuğla,tahta olmak üzere herbiri için 3 farklı genişlikte) sonrada birkaç deneme yaptım tahta delme balkonda duvar delme gibi sonuç olumlu acaba diyorum bundaki 18 volt motor gücünümü temsil ediyor yoksa içindeki bataryanın gücünümü kullanma klavuzunda maksimum tork olarak 16nm yazıyor eğer batarya gücünü temsil ediyorsa çift akülü olan bu modeli yani RBT 1314 u almak daha mantıklı ne dersiniz arkadaşlar önemli olan tork mu yoksa volt mu?

18 volt akünün potansiyel farkı. akü daha fazla potansiyel fark verince motor da daha fazla güç kullanabiliyor.

• matkap geldi. ucuna vida ucu takınca tam merkezde dönmüyor gibi. amatöre yeter gibi. gücünü deniyecek bir iş yapmadığımdan bilemiyorum. 3 günde geldi.
  • benim bim den aldığımda öyle acaba iade edip sizinkinden mi sipariş versem diyorum sırf 2 bataryası var diye
  • quote:

benim bim den aldığımda öyle acaba iade edip sizinkinden mi sipariş versem diyorum sırf 2 bataryası var diye

bimdekini göremediğim için yorum yapamıyacağım. uzmanlara sormak lazım. benim ilk şarjlı matkabım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaguar19

Makita gibi sağlam markalar almadıktan sonra böyle ürünlerden uzun süre randıman alacağınızı zannetmiyorum.
    Pilleri o kadar dandikki ilk zamanlar şahane çalışıp vidaları sert zemine zorlanmadan gönderse de belli bir zamandan sonra aküleri resmen ölüyor.
    3 tane sunta parçasını vidalarken 2 kere akü değiştiriyosun torku düştüğü için vidayı da tam göndermiyor tabiki.
    sanırsam 2 yıl kullandıkki bu ev kullanıcısı için çok kısa bir süre şimdi menteşe vidasını zor sıkıyor, çöp oldu yani.

Eğer elektiriğin olduğu yerde çalışacaksanız ki burdaki çoğu kullanıcı elektiriğin olduğıu yer çalışacak
    küçük matkaplardan almanızı tavsiye ederim.Örneğin üstteki matkap güzel yanında küçük vidalama da veriyor o da uzun süre gitmese de işe yarar.

Hatta o matkabın daha da küçükleri var darbesiz resmen vidalama için yapılmış, tine bu fiyatlarda
    marangozlar ya bunlardan kullanıyor ya da çok pahalı vidalamalardan kullanıyor.

Şimdi biz marangozmuyuz 40 yılda bir iki vida sıkıcam diyenler olacaktır.
    Beni alet lazım olduğunda çantadan çıkartıp vidayı sıkarken vidanın yarıda kalmasından sonra anlayacasınız.
    Sonra benim gibi makinanın aküsünden girip üreticisinden çıkacaksınz.:d

işyerimde hergün Profesyonel bir akülü vidalama ve evde de ara sıra amatör vidalama kullanan birisi olarak KESİNLİKLE KATILIYORUM
    Hele hele hızlıal dan alınacaksa aman aman bedava verse almayın derim 8-9 alışverişim olmuştur 3 yada 4 tanesi problemli sıkıntılı iadeli geçti. HIZLIAL DAN ALMAYIN DA GİDİN SEYYAR SATICIDAN GÖREREK ALIN DAHA İYİ EN AZINDAN SIFIRLANMIŞ TEŞHİR ÜRÜN ALMAZSINIZ!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi es_umit -- 10 Mart 2013; 16:24:51 >

• Akülü matkap kullanmak için illa ki çok paralar vermeniz gerekmiyor.
    Tabi ki Bosch mavi seri ya da Dewaltla kıyaslanmaz fakat arada bir kullanacağımız alet için 300+ vermek istemezsiniz.
    Başlıktaki ya da benim imzamdaki gibi bir alet de amatör kullanıcıya yıllarca yeter.
    Akülü matkapların akülerini kendiniz değiştirebilirsiniz.
    Ben yaptım, bununla ilgili başlık da açtım.
    Çin'den alacağınız Li-ION pillerle hem ucuza getirir hem de Li-ION keyfini yaşarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: es_umit

quote:

Makita gibi sağlam markalar almadıktan sonra böyle ürünlerden uzun süre randıman alacağınızı zannetmiyorum.
    Pilleri o kadar dandikki ilk zamanlar şahane çalışıp vidaları sert zemine zorlanmadan gönderse de belli bir zamandan sonra aküleri resmen ölüyor.
    3 tane sunta parçasını vidalarken 2 kere akü değiştiriyosun torku düştüğü için vidayı da tam göndermiyor tabiki.
    sanırsam 2 yıl kullandıkki bu ev kullanıcısı için çok kısa bir süre şimdi menteşe vidasını zor sıkıyor, çöp oldu yani.

Eğer elektiriğin olduğu yerde çalışacaksanız ki burdaki çoğu kullanıcı elektiriğin olduğıu yer çalışacak
    küçük matkaplardan almanızı tavsiye ederim.Örneğin üstteki matkap güzel yanında küçük vidalama da veriyor o da uzun süre gitmese de işe yarar.

Hatta o matkabın daha da küçükleri var darbesiz resmen vidalama için yapılmış, tine bu fiyatlarda

Beni alet lazım olduğunda çantadan çıkartıp vidayı sıkarken vidanın yarıda kalmasından sonra anlayacasınız.

işyerimde hergün Profesyonel bir akülü vidalama ve evde de ara sıra amatör vidalama kullanan birisi olarak KESİNLİKLE KATILIYORUM
    Hele hele hızlıal dan alınacaksa aman aman bedava verse almayın derim 8-9 alışverişim olmuştur 3 yada 4 tanesi problemli sıkıntılı iadeli geçti. HIZLIAL DAN ALMAYIN DA GİDİN SEYYAR SATICIDAN GÖREREK ALIN DAHA İYİ EN AZINDAN SIFIRLANMIŞ TEŞHİR ÜRÜN ALMAZSINIZ!!!

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1673441/hizlialcom-parayi-iade-etmiyor/gtssg

mümkünse şikayetime destek istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44

quote:

quote:

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1673441/hizlialcom-parayi-iade-etmiyor/gtssg

destek verdim ve sana bir püf noktası söyleyeyim. sikayetvardan artık pek somut bir çözüm alınamaz oldu. daha etkili bir çözüm arıyorsan ve haklı olduğuna gerçekten inanıyorsan hizlial ın feysbok sayfasını kısa açıklama ile msj bombardımanına tut sana garanti ediyorum 3-5 gün içinde arayıp özellikle ilgilenecek ve sorununu çözeceklerdir. ben her seferinde feysbok tan her bir başlığın altına yaptıkların rezillikleri yazarak hakkımı çatır çatır aldım ertesi günde cepten aranıp üst düzey birileri ile sorunumu fazla uzatmadan çözüme kavuşturdum...

• bu cihazla banyo fayansı derzlerine vidalama yapılabilir mi? o derece kuvvetli mi acaba?

eve gelen duşakabinci elindeki vidalama ile profiileri derzlere vidaladı hayret ettim. markası iyi bişey olmalı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44

quote:

quote:

destek verdim ve sana bir püf noktası söyleyeyim. sikayetvardan artık pek somut bir çözüm alınamaz oldu. daha etkili bir çözüm arıyorsan ve haklı olduğuna gerçekten inanıyorsan hizlial ın feysbok sayfasını kısa açıklama ile msj bombardımanına tut sana garanti ediyorum 3-5 gün içinde arayıp özellikle ilgilenecek ve sorununu çözeceklerdir. ben her seferinde feysbok tan her bir başlığın altına yaptıkların rezillikleri yazarak hakkımı çatır çatır aldım ertesi günde cepten aranıp üst düzey birileri ile sorunumu fazla uzatmadan çözüme kavuşturdum...

desteğiniz için teşekkürler ,bugün aradılar kart nu istediler iade yapacaklar.

• bimden aldığım akülü vidalamanın maşallahı var çok beğendik. Hiç şarj etmedim bir tane duvar ünitesi bir de çalışma masası monte ettik. (kapakları takmadım daha) dün de doğalgaz şofbeni takmaya ustalar geldi çift akülü vidalamalarının aküsü bitmişti matkapla uğraştıklarını görünce benim makineyi getirdim adamlar birbirine giriyodu :)ben sana dedim alalım diye var diye aldırmadın filan diye :) 60 liraya almak istediler ama vermedim bir daha gelirse bence kaçırmayın derim :) ustalardan da onayı aldık.
  • quote:

bimden aldığım akülü vidalamanın maşallahı var çok beğendik. Hiç şarj etmedim bir tane duvar ünitesi bir de çalışma masası monte ettik. (kapakları takmadım daha) dün de doğalgaz şofbeni takmaya ustalar geldi çift akülü vidalamalarının aküsü bitmişti matkapla uğraştıklarını görünce benim makineyi getirdim adamlar birbirine giriyodu :)ben sana dedim alalım diye var diye aldırmadın filan diye :) 60 liraya almak istediler ama vermedim bir daha gelirse bence kaçırmayın derim :) ustalardan da onayı aldık.

toolmax gerçeten iyi çıktı hocam bende aldım
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.