Şimdi Ara

14.07.2017 tivibu üyelik rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 13.07.2017'de çağrı merkezini arayarak abone olmak istediğimi söyledim hd yayın giriş paket 9 olarak kabul ettim daha sonra standart paket +5 tl teklif edildi abonelik ücreti +1 lira ile beraber aylık 16 lira anlaştığım faturam bugün gelen kurulum ile başladı ancak bir sorun vardı üstüne basa basa hd yayın istediğim halde bana "tamam "deyip kurulum sonunda gördümki sd yayınmış ? Kurulum için gelen arkadaşlarda sonradan uyandırdı ve ekstra ücret talep edildiğini söyledi (5 lira hd yayın ) çağrı merkezini aradım bana şikayet kaydı oluşturuldu dedi ve hd paketi satın aldım çünkü görüntü kalitesi berbattı

Bu dolandırıcılık değilmidir ?

Şikayet ile ilgili olarak ;"Degerli Musterimiz, evde/iste internet hattiniza ait sikayetiniz isleme alinmistir. 1070148893 bildirim numarasi ile takip edebilirsiniz. B001" mesajı gönderildi resmen kandırıldım hd fiyatına sd yayın veriyor sonra 5 lira daha fazla para istiyor aboneliğimi iptal ettirmek yada alınacak ücretlerin iadesini,iptalini talep ediyorum destekleriniz için teşekkürler türk telekom çok zalim bir şirket.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 TL. ye Dsmart mega HD paket izliyorum, modüllü 5 yıllık üyeyim. Bunlara paranı kaptırma hocam.
  • qarakedi kullanıcısına yanıt
    Aboneliğimin ikinci günü oldu nasıl iptal edebilirim?

• aNTIWIRUS kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlış hatırlamıyorsam 15 güne kadar cayma hakkını kullanıp aboneliğini iptal ettirebiliyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Hocam yanlış hatırlamıyorsam 15 güne kadar cayma hakkını kullanıp aboneliğini iptal ettirebiliyorsun

70 lira ceza çıkartıyor

Hocam sözleşmenize bakın, böyle bir madde var mı, olmazsa tüketici hakem heyetine başvurursunuz. Turksatta bu uygulanıyor Telekoma farklı bir uygulama olmaması lazım.
  • quote:

Hocam sözleşmenize bakın, böyle bir madde var mı, olmazsa tüketici hakem heyetine başvurursunuz. Turksatta bu uygulanıyor Telekoma farklı bir uygulama olmaması lazım.

SOrdum telekoma bizde böyle birşey yok diyor

Şuraya bir bakın derim.http://www.alomaliye.com/2016/01/04/tuketicinin-cayma-hakki/
  • quote:

Şuraya bir bakın derim.http://www.alomaliye.com/2016/01/04/tuketicinin-cayma-hakki/

Hocam nasıl başvurabilirim aboneliğimi iptal ettirebilirim ancak 70 lira ceza istiyorlar ve bu çok pahallı ücretsiz olarak aboneliğimi iptal ederlermi ?

• aga bu nasıl bir çöptür ya
  • 70 tl ye çok demişsin ben dsmartı iptal için aradım 750 tl cayma bedeli istediler sen daha ne diyosun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.