Şimdi Ara

13K bütçe domain arıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

13 K bütçe ile jenerik domain aramaktayım.
    Teşekkürler.

• İngilizce premium domainlerimiz için özel mesaj gönderilmiştir.
  • Domain almak yerine bir projede ortaklık düşünür müsünüz ? Eğer bütçenizi artırabiliyorsanız satış için de fiyat verebilirim.
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-domain-hosting-yazilim-tombilibu.com-gece-bahcesi-ana-karakter-cocuklarin-sevdalisi-444645468/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutku. -- 28 Mayıs 2017; 1:27:27 >
  • E-ticaret ile alakalı jenerik alan adı arıyorsanız özel mesaj aracılığı ile görüşebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razer -- 7 Haziran 2017; 18:47:46 >
  • 4440000.xyz ziraat bankasinin telefon numarasi

4440262.xyz koc sistem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15bin tl yewww.gelkacirma.com diye bir domain satıyordu forumda biri. Bana "ben bu domaine yılda kaç tl vergi veriyorum biliyormusun" demişti 2 bin tl kredi çekerseniz ha bi de yıllık vergisi ne kadarsa artık ödeyebilirseniz hiç kaçırmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpmirza

15bin tl yewww.gelkacirma.com diye bir domain satıyordu forumda biri. Bana "ben bu domaine yılda kaç tl vergi veriyorum biliyormusun" demişti 2 bin tl kredi çekerseniz ha bi de yıllık vergisi ne kadarsa artık ödeyebilirseniz hiç kaçırmayın

Hakikaten o yoruma ben de iyi gülmüştüm.

Kabul ediyorum fena bir domain değil, güzel bir açık artırma sitesi olabilir. Ama ederi bu kadar değil. Ben elimdeki jenerik domaine bile bu kadar yüksek meblağ düşünmüyorum. Adam vergiden bahsediyor.

• Razer kullanıcısına yanıt
    Fazla Türkçe karakter içeriyor. Ama iyi azar çekmişti bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpmirza

Fazla Türkçe karakter içeriyor. Ama iyi azar çekmişti bana

Kendi kaybeder.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.