Şimdi Ara

James Donkey 144Hz Freesync Çerçevesiz Monitör 24': 999 TL, 27: 1199 TL (sıfır ölü pixel garantili) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
6
Favori
18.115
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir arkadaşıma aldık. Gözle görülür kötü bir yanını görmedim. Zaten Samsungun paneli. Samsung VA Panellerde çok kalite seçeneği de yok. Tek bir panel kalitesi vardır diye düşünüyorum. Özetle bu monitör Samsung VA Panel bir monitörün Samsung yazıları sökülüp üzerine "Gamepower" yazılmışı gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsniffer

27 inch olanını da hepsiburada'da 1599 TL gibi bir fiyata görmüştüm. Curved Samsung VA Panel bir monitörle bu monitör kıyas kabul etmez. Ben olsam ucuza kaçacaksam 100 lira daha ucuza arkadaşın paylaştığı linkten Gamepower olanı alırım. 2018 yılında TN panel monitöre para vermeyin. Yazık günah...
    hangi link
    100 e ucuz olan nedir?
  • Adamlar çıldırdı 25" 999₺ 27" 1199₺
    https://www.incehesap.com/james-donkey-jd25gm144-24-5-gaming-oyuncu-monitor-fiyati-40483/
    https://www.incehesap.com/james-donkey-jd27gm144-27-pivot-gaming-monitor-fiyati-40485/

@cohannan İsterseniz başlığı dğeiştirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOSMERCAN -- 22 Kasım 2018; 20:9:49 >

• 999,00 TL ye nasıl sizce beyler 24 inc
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOSMERCAN

Adamlar çıldırdı 25" 999₺ 27" 1199₺
    https://www.incehesap.com/james-donkey-jd25gm144-24-5-gaming-oyuncu-monitor-fiyati-40483/
    https://www.incehesap.com/james-donkey-jd27gm144-27-pivot-gaming-monitor-fiyati-40485/

@cohannan İsterseniz başlığı dğeiştirin.
    https://www.incehesap.com/aoc-2460fq-1ms-144hz-gaming-monitor-fiyati-38671/

Bu monitör HB de 963 ten satıldı aldım, şimdi senin verdiğini gördüm hocam freesync özelliği de var bunu mu alsam hangisi daha iyi bilgisi olan var mı

HB den aldığımı iptal edeceğim 2460fq almak isteyen varsa kargoyu açmadan aynı fiyattan gönderebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omaTR -- 22 Kasım 2018; 20:36:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Adamlar harbi çıldırdı

• Of of cidden fiyatlar şahane.
  • 999 TL ne la şeytan dürtüyor
  • Full HD olmasa iyiymiş. 27 inchte pixeller seçiliyor. artık dandik coğu telefonda bile full hd panel varken eşşek kadar monitörleri neden hala 1080p yaparlar aklım almıyor.. 24 ten fazlasında en az 2k çözünürlük arayın.
  • omaTR kullanıcısına yanıt
    Bence değmez. Yani şu anlamda değmez garantisi vs tam bilinmiyor. Eğer diğer aldığınız site yetiyorsa hiç gerek yok böyle toplara girmeye. Freesync tabii ki çok çok iyi sistem yoksa büyük artı. Sisteminizi bilmiyorum ama dediğim gibi durumunuza göre.
  • quote:

Bence değmez. Yani şu anlamda değmez garantisi vs tam bilinmiyor. Eğer diğer aldığınız site yetiyorsa hiç gerek yok böyle toplara girmeye. Freesync tabii ki çok çok iyi sistem yoksa büyük artı. Sisteminizi bilmiyorum ama dediğim gibi durumunuza göre.
    Donkey alacağım hocam rx 580 8gb var bende freesync önemli

• omaTR kullanıcısına yanıt
    Yani şuan sıkıntı çekmezsiniz. 144hz daha önce kullandınız mı bilmiyorum ama o akıcılığı 100 FPS ile de alırsınız mesela. Yani 144hz'i tam anlamıyla yaşayamazsınız ama yine de inanılmaz fark oluyor arada. Freesync de bildiğim kadarıyla bu açığı kapatıyor. Ben uzun süre kullanacağımı düşünerek şahsen riske girmek istemedim, Viewsonic'in curved modelini aldım 1100'e. Bakalım. Benim GPU da aynı.
  • 999 tl olan 1ms 144hz monitör tam bir çılgınlık. bu fiyata böyle ürün bir daha bulunmaz.

hemde 24.5" inç.

bende 24" monitör var ama 60hz ve 2ms almamak için zor tutuyorum kendimi ve muhtemelen almayacağım ama alacak bir kaç arkadaş vardı onlara önerdim. mükemmel bir şey bu fiyat.

bu fiyata 5ms 60hz monitör bulunur ancak piyasada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 22 Kasım 2018; 20:57:51 >
  • arkadaşlar, benq'nun xl2411 mi? yoksa bu 24 inç olanı mı tavsiye edersiniz? ikisi arasında kaldım da.
  • alan varmı
  • Lucifer kullanıcısına yanıt
    Sisteminize göre değişir. Çok çok iyi bir sisteminiz varsa veya GPU'nun AMD değilse BenQ daha mantıklı bir tercih olur. Eski bir monitör ama 144hz'teki en makul ve sorunsuz monitör. Freesync kullanacaksanız, FPS değerleriniz hep yüksek olmuyorsa Freesync işinizi görür. Ama marka ortada. Ufak da olsa riskli. İncelemesi var YT'da. Bakabilirsiniz. Kağıt üzerinde daha iyisi yok bu fiyata.
  • 24 inç olanını aldım bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sisteminize göre değişir. Çok çok iyi bir sisteminiz varsa veya GPU'nun AMD değilse BenQ daha mantıklı bir tercih olur. Eski bir monitör ama 144hz'teki en makul ve sorunsuz monitör. Freesync kullanacaksanız, FPS değerleriniz hep yüksek olmuyorsa Freesync işinizi görür. Ama marka ortada. Ufak da olsa riskli. İncelemesi var YT'da. Bakabilirsiniz. Kağıt üzerinde daha iyisi yok bu fiyata.
    dostum,
    i5 6500
    gtx 1060 6gb
    mevcut şuan 5ms 60 hz bir monitör kullanıyorum. açıkçası ekrana çok baktığım zaman gözlerim yorulmaya başlıyor.
    sadece pubg oynuyorum onda da aldığım fps 110 120 arası
  • Lucifer kullanıcısına yanıt
    Anladım o zaman marka tercihine kalmış işiniz benim diyebileceğim pek fazla bir şey yok. James Donkey yeni bir marka biraz, güvenip güvenmemek size kalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer

dostum,
    i5 6500
    gtx 1060 6gb
    mevcut şuan 5ms 60 hz bir monitör kullanıyorum. açıkçası ekrana çok baktığım zaman gözlerim yorulmaya başlıyor.
    sadece pubg oynuyorum onda da aldığım fps 110 120 arası

Alıntıları Göster
    Hocam bende de 5ms 60hz monitör var. Bende pubg oynuyorum, Çağ atlayacağız diye düşünüyorum.

Şimdi onlar düşünsün

Adamlar ölü piksel garantisi veriyor daha ne yapsınlar zaten 14 gün iade hakkımız var. Marka yeni evet ama bu fiyata bir şansı hakkediyor bence

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.