Şimdi Ara

1397 TL -DOA'dır ! - SAMSUNG LU28E590DS/UF 28' 1ms (2xHDMI+Display) 4K Ultra HD LED MONİTÖR DOA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
871
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun süredir kendime 31,5" ve üzeri film ve ofis işleri için uygun bir monitör bakıyorum.
    Kişisel olarak görme kaybı sorunu yaşamaktayım. Ama fiyatlarda anasının gözünde monitörlerde. Ben bu monitörü almasamda alacak olanlar için çok iyi fiyat olduğunu düşünüyorum. Teknik yorumları vs iyi, bence sadece hareket özelliği yetersiz.

Ürün linki:https://urun.gittigidiyor.com/cevre-birimleri/monitor/samsung-lu28e590ds-uf-28-1ms-2xhdmi-display-4k-ultra-hd-led-monitor-doa-507369600

Ürün videosu:https://www.youtube.com/watch?v=vwnNKaV7PL8

1397 TL -DOA'dır ! - SAMSUNG LU28E590DS/UF 28" 1ms (2xHDMI+Display) 4K Ultra HD LED MONİTÖR DOA

1397 TL -DOA'dır ! - SAMSUNG LU28E590DS/UF 28" 1ms (2xHDMI+Display) 4K Ultra HD LED MONİTÖR DOA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suskun3457 -- 15 Aralık 2019; 3:49:8 >

• Ürünü DOA ( Dead on Arrival) yani fabrika çıkışlı hasarlı-çalışmaz olarak gelip iade edilmiş ve restore edilerek yeniden satışa sunulmuş ürün. Fiyatı da bu yüzden düşük zaten. Ama bizim çok namuslu satıcılarımız sanki her müşteri DOA'nın ne olduğunu bilmek zorundaymış gibi bunu açıklamazlar pek.

"
    Ürünün ekranında ufak çizik vardır.Görselde mevcuttur.Ürün çalışırken çiziği belli olmamaktadır.
    Ürünün arkasında kullanıma engel olmayacak kadar küçük çizik vardır." yazılmış gerçi, ayrıca 2 ölü piksel varmış. 1400 lira verip de hasarlı ve kusurlu ürün almak da, ne bileyim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vassel -- 15 Aralık 2019; 3:34:37 >
  • vay, vay, vay bu olayı bilmiyordum hocam eywallah.
  • vassel V kullanıcısına yanıt
    Hocam ben doa olayına dikkat etmeden siparişi geçtim . İptal talebinde bulundum ama bakalım satıcı ürünü iptal edecek mi yoksa itelemeye çalışacak mı ? gerçekten dürüst iyi niyetli satıcı mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • M Y S T kullanıcısına yanıt
    Gitti gidiyorda iptal edilebiliyor hocam, hiç sıkıntı yaşamadım şahsen. Bu konuda oldukça iyi bende gg.
  • suskun3457 S kullanıcısına yanıt
    Hocam iptal talebini geçtim normalde iptali satıcının kabul etme aşaması var bakalım yarın belli olur diğer türlü kötü niyet arayacağım. Fırsat kaçırmayalım diye dikkat etmeden kabaca bakıp atlamak buna denir 🤪

• fiyat iyi de, arıza çıkarması yüksek ihtimal.
  • LynXMaSTeR kullanıcısına yanıt
    Hocam ben doaya dikkat etmeden sipariş geçtim ama farkedince iptal talep ettim.
    Elektronik ürünlerde teker patlaksa dikiş tutma ihtimali zayıf
    Süründürür insanı

• suskun3457 S kullanıcısına yanıt
    Hocam gg de olsa satıcı ya da alıcı sıkıntılı-kötü niyetliyse her türlü uğraştırır.
    Ha ürünü teslim almayacağım İçin herhangibir şey iddia edemez o yüzden her türlü iadeyi kabul etmesi gerekir .
    Zaten bu tip ürünleri satan bir satıcı 38 yorum almış hep olumlu . Yorum sayısı çok olmasa da sıkıntı olacağını sanmam

• Ürünü mevcut haliyle almak isteyenler için halen ürün var . Konuyu açan arkadaş Linki güncelleyebilir doa olduğunu kısaca açıklarsa

https://urun.gittigidiyor.com/cevre-birimleri/monitor/samsung-lu28e590ds-uf-28-1ms-2xhdmi-display-4k-ultra-hd-led-monitor-doa-507369281

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.