Şimdi Ara

13250 RP | 8750 RP | 4000 RP SATILIR (Sadece TR sunucusunda geçerli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • League of Legends 13250 RP - Riot PIN (190,00TL)
    League of Legends 8750 RP - Riot PIN (120,00TL)
    League of Legends 4000 RP - Riot PIN (55,00TL)

Özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz , Öncelikle ödeme alınır kod sonra verilir referans cart curt yoktur dolayısıyla tüm mesuliyet size aittir, bu sitenin yıllardır üyesiyim bir kaç alışverişim oldu elbet. Telefon numaramı veririm konuşuruz, Uğur Öksüzal.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Üşenmeden hesapladım 1 rp 1,375 kuruşa denk geliyor.13250 rp 182 lira yapar yani toplu alimda indirim yerine üstüne fiyat biniyor.Oyungezerde suanda 12000 rp 120 liraya geliyor.

Fiyatta revize yapmanızı tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyungezerden almak varken kim alır ki burdan

• quote:

Öncelikle ödeme alınır kod sonra verilir referans cart curt yoktur dolayısıyla tüm mesuliyet size aittir

* Bu kafa çok iyiymiş yalnız.

* "Muhtemelen sizi dolandırıcam, dolandırırsam da bunun mesuliyeti size aittir benin bir suçum yok" demek istemiş burda şair

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şifalı Bitki -- 14 Kasım 2016; 21:14:36 >
  • Ben başka dolandırıcılara bakiyim bari kg

• Henry Cavill kullanıcısına yanıt
    hocam herkesin ağzında bir oyungezer var ben açıyorum arkadaşş hepsinin stokları bitmiş 1 aydır stok bekliyorum varsa özelden bi link atarmısınız rica etsem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şifalı Bitki

quote:

Öncelikle ödeme alınır kod sonra verilir referans cart curt yoktur dolayısıyla tüm mesuliyet size aittir

* Bu kafa çok iyiymiş yalnız.

* "Muhtemelen sizi dolandırıcam, dolandırırsam da bunun mesuliyeti size aittir benin bir suçum yok" demek istemiş burda şair

Güncel fiyatları kontrol etmeden yanlışlık yapmış olabilirim ama siz balıkesir merkezdesiniz buyrun gelin elden bakın bi fotoğraf ya da video çekip bu başlığın altına atalım canlı kanlı. Bu boş bi cesaret göstergesi ya da ikna çabası değildir ben oraya adımı soyadımı yazıyorsam, kişisel banka hesabımı veriyorsam internetten alışveriş yapmaya cesareti olan insanlar bunu zaten anlar. Neyse ben fiyatları güncelleyip yeni konu açacağım isteyen alır isteyen almaz zorla değil fakat sizin yaptığınız terbiyesizlikten başka bir şey değil. Uzun süredir bu forumun üyesiyim dolandırıcı ya da art niyetli biri olsaydım herhalde çoktan banlanırdım. Tabi ne kadar uzun süredir bu forumun üyesi olmam bir şey ifade etmiyor tıpkı sizin de bu forumun uzun yıllardır üyesi olmanız ama hala bu uslubunuz yüzünden ban yememeniz gibi. Bakın dikkat ederseniz sizin gibi muhattap dahi olunmayacak insanlara sizli bizli konuşuyorum siz ise bağıra bağıra "DOLANDIRICI!" diyebiliyorsunuz çünkü kişiliğiniz zayıf ve sıradan. Anlamsız hayatınızdaki günleri geçirmenize yardımcı olan tek şey bu yaptığınız boş eylemler ki bu kadar konuşmam bile sizi iyi hissettirecek çünkü bununla besleniyorsunuz.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.