Şimdi Ara

131 bin Esnaf İflas etmiş......Tarihi rekormuş ...ama gündeme dahi gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
6.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15 aylık rapora göre 2022 in ilk 3 ayıda dahil 131 bin esnaf iflas etmiş. tarifde hiç böyle bir durum olmamış.mayıs ve haziran raporlarında yeni rekor bekleniyormuş.çıkan esnafların yerlerini suriyeliler geçiyorlar. seçime kadar esnaflar gün yüzü göremiycek.secime ayakta kalan esnaf olurmu bilemem.

• 130 bin'i akplidir. Yine gidip oylarını reis'e verip şükrederler.

• Beter olsunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AKP DÖNEMİNDE YAŞANMIŞTIR...

2023 SEÇİMLERİ TÜRKİYE İÇİN KADER'DİR VE SON ŞANS'DIR..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fabrika vardı da onlar illa dükkan açacağız diye mi direttiler?.. Köydeki 10 dönüm taralası olan bile şehirde asgari ücretten iş bulmaya çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 29 Nisan 2022; 15:31:2 >
  • Tın

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tınnn

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Xpower lider yok verecek ülkede... idare eder olanda Ülke için bisiler yapmaya çalışıyor...bize kemal yada Meral deme onların vasıfsız olduğunu sende biliyorsun..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İflas etti ama ne şekilde battı orası önemli...Her ticarete atılan kazanacak diye birşey yok.

• Neyin kafası bu?bizde esnafız iflas etmedik ama edebilirdik. Bu ülkenin ekonomisinden kim sorumlu. Ani olarak insanlar iflas ediyorsa yönetmeyi bilmeyenler vardır. Senin dediğin gibi ticaret bu batarsın çıkarsın ama böyle binlerce insan dükkan kapatıyorsa orada sorun vardır.

• Bu sayı daha da artar

• 131 bin esnafın kafadan 100 bini 2017'de "meşazını aldım" demiş midir? Bence demiştir.

• Devam ya

• Çokta üzülmedim ülkedeki esnaftan tiksiniyorum buna çok büyük bir yüzdesi dahil ne malının arkasında durular ne düzgün hizmet ederler her fırsatta kazıklamaya oynarlar...Allahtan zincir marketler ve e ticaret devleri açıldıda bunların yüzüne bakmıyoruz.

• şimdi yukardaki yorumları okudum. herkes esnaflara giddiriyor batsın ,etsin, beter olsun vs vs   . esnaflar bitince ne mi olucak? olucak seyleri söyliyim. 5li market grubları whatsapp dan fiyatları istedikleri gibi yoneticek. kucuk esnaf bittiği icin yancı siteler yancı avmler yancı kim varsa fiyatları istedikleri gibi yöneticikler. zannediyorsunuzki sadece esnaflar batıyor. komple batıyoruz komple. yukarda esnaflara giydirenlere butun esnafları ak partili gibi görenlere sesleniyorum. ben üstüme alınmıyorum.ben malum partli değilim. 1kez bile oy vermedim vermiycemde. 2023 seçimine kadar dayanmaya çalısıcam. eğerki yine gitmezlerse eğer zaten bunu herkes biliyor. Türkiye icin el-fatihaaaaa.

• 2 milyon küsur daha esnaf var. Onlarla idare ederük, bişey olmaz. XD

• Esnaflıktan fabrikatörlüğe terfi etmişlerdir.

• miş , muş , mış

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.