Şimdi Ara

1300tlye ofis uygulamaları ve internet için Asus x541ua-go1374d nasıldır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar linkteki bilgisayarı almayı düşünüyorum, internet, ofis, sunum hazırlama için kullanacağım, bütçem 1200-1300 civarı en fazla 1500e kadar çıkabilirim ama işime yaramayacak ekstraya para vermek istemiyorum.

http://www.sinerji.gen.tr/asus-x541ua-go1374d-i3-6006-4gb-500gb-156-dos-pmu404719

Bu bilgisayar bahsettiğim konularda işimi görür diye düşünüyorum,
    Ama yorumlarınızı ve varsa başka tavsiyelerinizi almak isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 4 GB ram ilave ederseniz işinizi görür bu cihaz. Ekran kartı da ramden yiyeceği için 8Gb'a yükseltmeniz iyi olur.
  • Ordinary Story kullanıcısına yanıt
    Haklısınız, 4gb ram 150-200tl civarı galiba fiyatın üzerine eklesek bile sanki 8gb lı modeller daha pahalı, zaten çok göremedim i3 8gb lı model, hem rami bir kaç ay sonra da takabilirim

• İnternet ve ofis için hayli hayli yeter

• omeryilmaz035 O kullanıcısına yanıt
    Teşekkürederims, sinerji bilgisayardan sipariş verdim, ilk alışverişim burdan inş bir problem çıkmaz

• salla_gitsin S kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun. Benim de tam aradığım özellikte bir bilgisayar. Ben de sipariş vermeyi düşünüyorum. Yalnız freedos olayı kafamı karıştiriyor. Şimdi bu bilgisayarda Windows yüklü değilmiş biz bunu nasıl yükleyeceğiz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • intiveydemila kullanıcısına yanıt
    O iş pek zor değil bir Windows cdsi veya usbye yüklü İSO dosyası ile Windows yüklenir, siz hiç yüklemediyseniz etrafınızda yükleyen biri yapabilir veya internette biraz araştırırsanız detaylı Windows kurulumunu anlatan siteler veya videolar bulabilirsiniz, bi ara forumda da vardı hala vardır muhtemelen

Teşekkürler. Anladım bir bilgisayarcı rahatça yapabilir o zaman. Sizin kargo gelince bilgi verirseniz sevinirim ben de sipariş vereyim aynı yerden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • intiveydemila kullanıcısına yanıt
    Tamam, kargoya verilmiş, bir iki gün içinde gelir heralde

• Bilgisayar geldi, yalnız bu bilgisayarın altında hiç kapak yok ram eklemesini nasıl yapıcam, komple açmam mı gerek daha önce kullandığım Toshiba vardı ram kısmının kapağı ayrıydı kolay olmuştu

Birde bu bilgisayarın bataryası da dıştan görülmüyor önceden Toshiba ve Asus kullandım onlar çıkarılabilir idi, artık cep telefonları gibi çıkarılamaz mı?

Şu an elimde son Windows yok ancak hafta sonu yüklerim, ancak gayet hafif gibi,

merhaba,

laptop hakkında bilgi verir misiniz? ssd olması sebebi ile ben de almayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.