Şimdi Ara

1300TL MAX bisiklet önerisi Şehir içi (ALİNDİ CARRARO 224)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar carraro sportive 224 modelini aldim.hepsiburadan 1450tl ye aldim acik mavi olan modeli geldi gorselde gri gosteriyor. Birkac gündür kullanıyorum cok rahat bir bisiklet on kısım bana biraz yuksel geldi kullanimda sorun oluşturmuyor ama bilginiz olsun tekerleri baya ince selesi komforlu.

1300TL MAX bisiklet önerisi Şehir içi (ALİNDİ CARRARO 224)Merhaba ,
    Arasında kaldığım birkaç bisiklet var bilgisi olan daha önceden kullanmış olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim daha önceden bu tür bir bisikletim olmadı boyum 172 kilo 75 bacak boyu 67 68 gibi bir şey 16" kadro uygundur diye düşünüyorum..28 ınc şehir bisikleti bakıyorum, Çamurluğu olan klasik tarzda bir şehir bisikleti mi almalıyım yoksa normal bir bisiklet mi karar veremedim.

https://urun.n11.com/sehir-bisikleti/kron-tx-150-28-jant-v-fren-24-vites-2018-model-P292421462?cid=700501&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel&v=1.35.8

https://urun.n11.com/sehir-bisikleti/salcano-mostar-700-man-P232077887?cid=700501&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel&v=1.2

bu ikisi arasında kaldım salcano MD firen 18 ınc kadro, Kron olan 16 ınc kadro V fren

bulduğum diğer model de bu şekilde üstteki ikisi ile çok farkı varmıdır acaba bilen arkadaşlardan destek alabilirsem sevinirim.

https://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/salcano-city-fun-50-hd-28-jant-18-kadro-erkek-trekking-bisikleti-378767006?mpch=ads&utm_source=akakce&utm_medium=ocs&ggmktg1=OCS*akakce******&utm_campaign=akakce&scxid=14489-145823-2357-0

İyi Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t30r1 -- 15 Ocak 2019; 18:36:42 >

• SALCANO MOSTAR güzel geldi bana, çok kullanışlı. Eğer gizli olmayan profılımden yazdıgım her konuya bakarsanız, bugune kadar kımseye KRON tavsıye etmemısımdır. Sepet, bagaj gıbı segmentler gun ıcerısınde sana yardımcı olacak tarzdan seyler. her turlu malzeme ve esyayı cok rahat sekılde tasıyabılırsın.
  • Carraro sportive 225 veya 224 ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Carraro sportive 225 veya 224 ...
    Bende sportive 225 var gereksiz ağır. Hidrolik disk fren(ben kişisel olarak bir yararını görmedim sadece fren kolu biraz daha hafif, manuel telli fren de aynısını yapıyor hem bakımı ve maliyeti çook daha ucuz.)
    Ayrıca 1300 TL'ye 224 ve 225 var mı?

Söylediğin bisikletleri kullamadım ama 2 bisiklet tavsiye edebilirim. aşağıdakiler 6061 aliminyum göveli ve sabit maşalıdır( süspansiyon tercih etmeni önermem-kişisel tercihtir. sabit maşa kullandıktan sonra süspansiyon olamasa da olur diyorum-)
    Mosso Legarda MDM v21. 12,3 kg tourney setli kalburüstü kalitede. (1200-1400 aralığında)
    Corelli Trivor 4.0 Yukarıdaki ile aynı ancak biraz daha ucuz (şu anda bir satıcı 980 tl ye sattıyor.) (schader valfli jantla geliyor. ) 13,0 kg

kronlarda 38mm lastik var almanı önermem.(şehirde 35 en uygunu) sürtünmesi yüksek. Başuna yorulursun.
    yağurda kullanmayacaksan(veya yokdaki sudan geçmeyi sevmiyorsan) çamurluğa gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: occuplus

Bende sportive 225 var gereksiz ağır. Hidrolik disk fren(ben kişisel olarak bir yararını görmedim sadece fren kolu biraz daha hafif, manuel telli fren de aynısını yapıyor hem bakımı ve maliyeti çook daha ucuz.)
    Ayrıca 1300 TL'ye 224 ve 225 var mı?

Söylediğin bisikletleri kullamadım ama 2 bisiklet tavsiye edebilirim. aşağıdakiler 6061 aliminyum göveli ve sabit maşalıdır( süspansiyon tercih etmeni önermem-kişisel tercihtir. sabit maşa kullandıktan sonra süspansiyon olamasa da olur diyorum-)
    Mosso Legarda MDM v21. 12,3 kg tourney setli kalburüstü kalitede. (1200-1400 aralığında)
    Corelli Trivor 4.0 Yukarıdaki ile aynı ancak biraz daha ucuz (şu anda bir satıcı 980 tl ye sattıyor.) (schader valfli jantla geliyor. ) 13,0 kg

kronlarda 38mm lastik var almanı önermem.(şehirde 35 en uygunu) sürtünmesi yüksek. Başuna yorulursun.
    yağurda kullanmayacaksan(veya yokdaki sudan geçmeyi sevmiyorsan) çamurluğa gerek yok.

Alıntıları Göster
    1 Haklısın çok gereksiz ağır uzun bi süre kullandım
    2-1.300 e çok temiz 2.el bulunur diye söyledim
    3-Kendim Giant Escape Air kullanıyorum her açıdan tavsiye ederim ama sonuçta tercih meselesi ...

• Ozel mesaj yazamıyorum ama ben 224'u seçerdim. Biraz daha hafif ve servis ten dolayı iyi günler.
  • O fıyatlar mosso alın keyfınıze bakın. Mosso 1624 v fren var memnunum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şuanda bende kararsız kaldım zaten Carraro sportive 224 ile mosso legarda 1624 msm arasında kaldım carraro da 1450tl ye hepsiburada da var.
    Mosso Legarda 1624 Msm bunun fiyatı 1395TL evet takımlar altus kafamı çelen o fakat firma canımı sıkıyor mesaj gönderdim fln aradım da açmadılar, servisi konusunda şüphelerim var.
    varsa daha detaylı bilgi verecek arkadaşlar dönüş yaparlarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t30r1 -- 29 Aralık 2018; 21:41:55 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.