Şimdi Ara

1300tl Civarı Telefon Önerisi Yada -- Samsung C5 Pro mu Sony Z5 Dual mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle Herkeze Merhabalar Bugün Telefonumun Anakartının Yanması Sebebiyle Bir Telefon Arıyorum Araştrımalarım Sonucunda 1 300 civarı bu 2 telefonu buldum
    biri 1350 biri 1320 tl özelliklerini şimdi aşağıya yazıyorum Yada Sizde Önerebilirsiniz

----------------------------------------------------------------------- Samsun C5 Pro ----------------------------------------------------------------------------------------------
    Bağlantı Hızı 4.5 GKamera 16 MPNFC VarParmak İzi Okuma VarRAM Kapasitesi 4 GBSensörler Hall sensörü, ivmeölçer, jiroskop, pusula, RGB ışık sensörü, yakınlık sensörüSIM Nano-SIMÖn Kamera 16 MPEkran Boyutu 5.2"Bluetooth Bluetooth 4.2Telefon Boyutları (mm) 145.7 x 71.4 x 7 mmRENK Pink (Pembe)Ekran Super AMOLED Kapasitif Dokunmatik EkranDahili Hafıza 64 GBHarici Hafıza Desteği VarHafıza Kartı Kapasitesi 256 GB'a kadarİşletim Sistemi Android 6.0.1 (Marshmallow)Ağırlık 145 grVideo Kayıt 1080p HD video kayıtEkran Özellikleri 1920 x 1080Video Oynatıcı VarMP3 VarUSB USB Type-CÇift Sim Kart Desteği VarGörüntülü Konuşma Var ( Uygulama ile data kullanır )Pil Türü 2600 mAhGPRS VarGARANTİ 2 Yıl Garanti

------------------------------------------------------------------------ Sony Z5 Dual -----------------------------------------------------------------------------------------------
    4G VarBağlantı Hızı 4.5 GEkran Çözünürlüğü 1920 x 1080Kamera 23 MPPil Gücü 2900 mAhRAM Kapasitesi 3 GBWi-Fi Varİşlemci Qualcomm Snapdragon 810Ön Kamera 5.0 MPEkran Boyutu 5.2"Bluetooth Bluetooth 4.1Telefon Boyutları (mm) 146 x 72 x 7,3 mmRENK GoldDahili Hafıza 32 GBHafıza Kartı Tipi Micro SDİşletim Sistemi Google Android 5.1 (Lollipop)Ağırlık 154 grFM Radyo VarÇift Sim Kart Desteği VarGARANTİ 2 Yıl Garanti

İkisininde Fiyatları Yakın Özellikleri Birinin Bi Şeyi İyi Brinin Bi Şeyi Ama Tasarım Olarak Ve sürümünün 7.1.1 olması nedeniyle sony z5 dual a çok daha sıcak bakıyorum
    Birde Forumda Yeniyim Alıcağım Yerin Linkini Atmak Reklam Olarak Sayılıp Ban Atarlarmı ?

Yada Sizde Kesinlikle Menunum Bu Telefonu Al Dedğiniz max 1350 tl Telefon Varsa Önerebilirsiniz

Şimdiden Kaale Alıp Cevap Verenlere TeşekkÜr Ederim1300tl Civarı Telefon Önerisi Yada -- Samsung C5 Pro mu Sony Z5 Dual mı ?1300tl Civarı Telefon Önerisi Yada -- Samsung C5 Pro mu Sony Z5 Dual mı ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.