Şimdi Ara

1300 tl ye bu sistem olurmu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
87
Cevap
0
Favori
1.134
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Sistem Tavsiyeleri >> 1300 tl ye bu sistem olurmu ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    276 Mesaj

i3 4160 oyun içinse fx6300 tokatlar !
    |
    |
    deathbokk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    i5 4460 karsılıgı ancak fx8350 olabilir ya i5 yada fx6300 diye önerme yapmayın !

Kardesim tamam sen i3 i5 kullan i5 i fx6300 le tabiki karsilastiramayiz :) safece aliyosan intelde i5 al diyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Atilla_EA

Orijinalden alıntı: emiroz231

gta 5 de gözüm yok ama bu sistem daha ucuza gelebilirmi ? çunku parçalardan bıraz ucuza kacıp guç kaynaksız bir kasa almak istiyorum eski pc den kalma bir kasam var çalışıyor ama sorun çıkarırmı 8 yıllık casper neo kasası
    quote:

Orijinalden alıntı: emiroz231

gta 5 de gözüm yok ama bu sistem daha ucuza gelebilirmi ? çunku parçalardan bıraz ucuza kacıp guç kaynaksız bir kasa almak istiyorum eski pc den kalma bir kasam var çalışıyor ama sorun çıkarırmı 8 yıllık casper neo kasası

Sinerjiden topla belki ekran kartını bir tık daha yüksek model alabilirsin

• Yüzbaşı
    283 Mesaj

Saol abi arastrırdım haklısın
    |
    |
    Atilla_EA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sinerjiyi sonradan farkettim zaten
    |
    |
    voltran1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Aradığın sistem bence bu. GTX 750, R7 260x'den güçsüz denmiş. Çoğu benchmark videosunda geçiyor FPS bakımından. Ayrıca Nvidia sürekli güncelleyen bir şirket, 5 yıl sonra da desteğini kesmez senden. (Elinde kasa olduğunu düşündüğüm için kasa koymadım)

Bir 60-70TL daha koyarak 8GB ram yapmanı öneririm. Bu sistem ile GTAV, high ayarlara zorlarsın.

|
    |
    Arkadaşlar gene uyarıyorum sakın çocuk filan yapmayın insanoğlunun ırkının bitmesini sonu ermesini stiyorum artık nedeni ise işsizlik arttı buda demek tir ki canlı bombalar çoğalacak acılar çoğalacak zaten kıtlık geliyor gelcek İ iyi görmüyorum o yüzden gelecek Nesrin acı çekmememesi için tüm erkek ler kısırlaştırılmalı biran önce zaten çocukda gereksiz bişey hiç de sevmem yok mama al yok bey haydi ordan sen kimsinde sana bez ALAYIM sana bez alacağıma gier Club da disko da tekila vodka Redbull içerim kızlar la daha iyi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
üniversite
Canlı Tv izle
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.