Şimdi Ara

1300 tl ye bu sistem olurmu ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
1.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşlemcı en az i3 olsun ıstıyorum ama ne biliyim
  • Abi açıkcası bu yıl teog sınavına giricem ekran kartını biraz dusuk tutmak istedım
  • quote:

Orijinalden alıntı: emiroz231

Abi açıkcası bu yıl teog sınavına giricem ekran kartını biraz dusuk tutmak istedım

Dostum o zaman sen en iyisi 2. El 900 civarı alın.
    Sonucda sınava gireceksin hayatını belirleyecek sınav sanırım.Dişini sık az oyun oyna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haklısın abi
  • 1300 liraya sıfır sistem kurmak mantıksız bence. Aynı paraya ikinci el çok daha iyi bir makine yapabilirsiniz. İkinci el parçalara burun kıvırmakfan vazgeçmesi lazım düşük bütçesi olanların. Hdd,ssd ve psuyu sıfır alın diğer parçaları forumun ikinci el bölümünden toplayın.

• MalumEvinYeriniSoranAdam kullanıcısına yanıt
    işlemci leş hocam...

mutlaka i3 almanız lazım. g3258 çok çekirdek isteyen oyunlarda intahar ediyor. kafanızı duvarlara vurarsunuz. mutlaka i3 alın işlemci 265 osun 260 olsun gerekirse ama i 3 gerçekten şart...
  • Abi ne biliyim artık kimseye güvenilmiyo
  • fatihburak95 kullanıcısına yanıt
    Bencede abi haklısın
  • Düşünebilir
     1300 tl ye bu sistem olurmu ?
  • ApeXiRubbEr kullanıcısına yanıt
    Bu dahada işime geldi açıkcası ama zalman iyi bir güc kaynağımıdır ? ondan emin değilim
  • Bütçene göre iyi sistemlerden biri sıkıntı çıkarmaz senin için.
    Teşekkür ederim bir sorum olacak bu sistemle hangi oyunları oynayabilirim ?
  • gta 5 düşük veya medium ayarlarda oynayabilirsin böyle örnek vereyim. Bütçeyi biraz daha arttırarak (50-70 TL) 8gb ram yaparsan daha iyi olur.
    Zaten yukselmeye musait bir anakart arıyordum
    BU arada hangi siteden topladınız bu sistemi
  • i5 işlemci takılabilir sonra, ekran kartı olarak R9 280 yükseltebilirsin ssd eklenebilir, zamanla performansı arttırılabilir.

edit: sinerji.gen.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ApexiRubber -- 1 Temmuz 2015; 0:28:09 >
    Saolun
  • TEOG'a çalış dostum ona yüklen bu sene pc yi 2. planda bırak güzel bir puan al imam hatipe düşme Ben 470 almıştım ama günümüzde iyi bir liseye girmen için en az 480 puan şart. 1400TL bu sistemle her oyunu oynarsın, r7 260x gtx 750'den daha güçlü bir ekran kartı, daha ucuz olsun diyorsan hdd yi 500gb 3.5 wd blue marka al. Monitör klavye fare vs. sende var sanırım. Bu kasanın içindeki güç kaynağı iyi merak etme 12v+ kanalından 432watt veriyor diye biliyorum sistemi kaldırır. Topladığım site eksen bilgisayar.
     1300 tl ye bu sistem olurmu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myalperen -- 1 Temmuz 2015; 0:43:56 >
  • gkhndmr44 kullanıcısına yanıt
    şaka gibi. g3258 i3 ten daha iyi performans verir demek :D
  • Adam 1300 tlye oyunda oynayabileceği bir kasa yapmak istemiş ilk de gösterdiği ekran kartını beğenmediğin için r9 270 i TAVSİYE ettim bütçesini aşmaması içinde pentium 3258 önerdim bu sistemle arkadaşın ilkde gösterdiği sistemden daha iyi oyun oynayabilir dedim yoksa i3 ün performansını kötülediğim bir yorum atmadım sen bunu nerenden çıkardın şaka gibi olan bu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkhndmr44 -- 1 Temmuz 2015; 23:05:49 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.