Şimdi Ara

1300 Lira maaşla çalışıp öğrencisinin ve müdürünün iftirasına uğrayan kadın öğretmen! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Öğretmenlerimiz bizim için çok değerliydi. Kızıp bağırsalar da dövseler de saygı gösterirdik. Artık kontrol edilemiyor öğrenciler. Saygı ve sevgi kalmamış. Bu olay gerçek yalan bilmem ama kalite yerlerde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 12 Ocak 2021; 19:13:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ne güzel resim

aynen bizim ülkemizden kareler.. bol miktarda sarışın ve zenci öğrencilerin olduğu ve kolej kıyafetleri ile bahçede... aynen bizim ülkemiz

resim olmasa idi olayın gerçekleğini düşünecektim ama......

taksim olaylarında twit atmışlardı.. başlık polis sokak köpeğine bile biber gazı sıkıyor.....

evet bizim polisler siyah yelek giyiyor ve sırtlarınca policia yazar.. ülkemizde polis o şekilde isimlendirilir.. ve bizde çok sayıda zenci polis de var.....

ne manidar... ülkemizde toplam sayısı 5bin bile olmayan zenci var. bunlarda genelde ya sarayda yada arab bölgelerine vali olarak atanmış makamlarca ülkemize getirilmiş hizmetli kesimidir.
    bizim ülkemizde zenci köle olduğunu hiç duymadım. çünkü islam da kölelik biraz farklı işlendi.. misal müslüman olan savaş esirleri islamiyete geçmeleri halinde özgürlüklerini elde etti. ki bunlardan en belirginlerinden birisi de İbrahim Müteferrika dır. macar asıllı

şimdi bu resim ve konu....

anlatıma benzer bir olay gerçekleşmiştir. ama burdaki resim işin doğasını bozuyor. ve konuyu sağtırıyor.

misal cumhuriyetin bir kapak resmi vardı.. sakallı bir adamın damda elinde çektirmiş olduğu pozu.... ki o resmi nerden bulduğu şüpheli...

başlık şu şekilde idi..
    "damda beyzbol spoası ile nasreddin hoca yı bekliyan....."

yani maksad akp ve islam düşmanlığı olsunda haberin yalan doğru kişilerin sahte olmasının önemi yok..
    nasılsa yedikleri haltlar için
    ettikleri hakaretler için özür dileme gibi adetleri olmayan bir gruhdan bahsediyoruz

konu gerçek ise bize ait olmayan bir resim neden konulur... resim doğru konu yalan/yanlık ise de.....

trolllerrrrrrrrrr

• Bizim ülke kendinden yüksek biriyle tartışırken onun açığını bulduğunda bide o kişi sessize tepesine biniyor.Bende öğretmenlik okıcam gerekirse vuracam böyle çocuklara.Hadi bakalım gelsin velisi o sanacak ki okumuş kültürlü korkak biri.Gel dicem okulun arkasına sen deliysen ben senden daha deliyim diye bağıracam itecem kalkacam git akrabalarını kimin varsa çağır bekliyorum dicem ben ölürsem hayatın biter dicem bak bakalım ondan sonra yapabiliyorlar mı.Bizim ülke cahildir dayak şart...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karbon 12

Okul da bayağı yeşilmiş, İngiltere'nin neresiyse artık.
    Sakarya'yı ingiltere sömürgesi altına almış vay be.
  • Temsili fotoğraftan uydurma olduğunu söyleyenler var. Gerçekten "kanser kitleye" sahibiz. Allah aşkına yorum yapmak için yorum yapmayın gidin konu dışına.
  • Ücretli öğretmenlik denen garabeti halk eğitim merkezinde 3 yıl kadar bilgisayar derslerine girerek yaptım.

Ne kadar rezil birşey olduğunu ben bilirim.

2016 Aralık ayinda bir hafta sonu kursu verdiler . İlk hafta gelen yok, ikinci hafta bir sebepten 15 dakika geç kaldım .

Bunlar aramış,ulaşamamış bana.

Hafta sonu olunca anahtar bende tabiki. Benden başka kurs olmayınca ben acip , kapatırım.Baktim kapıda adam ve karısı beni bekliyor

Kötüde hissediyorum Ogün.

Neyse kapıyı acmamla beraber, bunlar hirlamaya başladı "Nerdeymisim , soğukta bekletmisim " ulan adana 'da ne soğuğu ,10 dakika geç kalsak ne olur ? Kaldikii arabanın içinde .

Neyse tartışma uzadı tepeleyecektim herifi, bu çekti gitti.

Karısı kursta kaldı ,3-5 laf daha edince koptu kayış ,bastım karıya kalayi, kurstan da kovdum bunları kapattım gittim.

Müdürü aramışlar,o da beni aradı anlattım olayı ,eve varınca Vodafone park Beşiktaş patlamasında komşumuzun polis oğlunu şehit verdiğimizi öğrendim .

Üzüntüden kurs falan aklımdan çıkmış .

İt oğlu itler kalayi yiyince, şehit cenazemizi bile kaldiramadan kaymakamlığa beni şikayet etmiş .

Kaymakamlikta müdürü fırçalama, müdür bana kayacak tabi ,çağırdı konuştuk,mahkemeye cikma olayimiz var falan karıştı ortalık.

olayı anlatınca ,kudurdum ne anaları kaldı ,ne avratlari. Dedim müdüre söz yakalarsam o iti gebertecegim ,numarayı istiyorum vermiyor müdür "hatırım için dalasma kapattık konuyu " diyor ama ben kopmusum iyice .

Neyse neticede kurstan aldılar ,attılar uzunca bir kağıt imzalatip.Mudurde Allah var severdi ,çünkü çalıştığım süre boyunca tüm evraklar hazırlanır ,iş bitince teslim edilir ,eksik kalmadan dosya kapatirdim.Parasina bakmadan iş teslim eksiksiz gerceklesir.

Tamam biraz kafa kırık bende ama ekmeğini yediğim yere de işimi düzgün yapmaya gayret gösteririm.

Bir süre sonra bunlar benim yerime akp torpilinden birini almış ,herif işleri bok etmiş ,eli ayağına dolaşmış bin perişan olmuş

3 ay sonra müdür beni tekrar aradı ,şaşırdım açıkçası neyse konuştuk hal ve hareketlerim yüzunden o gün için kendisinden özür dilediğimi , ama o herifi yakaladigimda düşüncelerimin değişmediğini söyledim .

Sonra öğrendik ki karısı kaymakamlıktan tanıdığı varmış , rica etmiş beni seyetmesi için .

Karı şok oldu tabi tekrar görünce kursta beni.

Kaçıyor teneffüslerde falan.

Neyse bir süre sonra birisi atandı , müdür gitti beni de sutladilar.

Velhasıl adalet hukuk biteli çok olmuş

Açlıktan perişan olsam dahi ite köpeğe kendinizi ezdirmeyin.

O korku varya o korku Ortadoğu'da ki gelişmemiş bu insan topluluğu ihya edecek tek şeydir .

Ha adamı araştırdım sordum bulamadım ,muhtemelen köylerden biri.

2 yıl olmuş yakalarsam hala öpeceğim onu.

Hapis ise hapis itten korkup sinecegime , serefimle dövüşür kaybedersem de öyle kaybederim .

Kasiyer ve onur ite köpeğe ezdirilmeyecek kadar değerlidir .

Büyük geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARK KING -- 27 Eylül 2018; 0:9:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu sakarya halkı insan değil medeniyetten 500 yıl uzakta demiştim şimdi forumda ki hafısslar yine gelir hede hödö demeye başlarlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.