Şimdi Ara

1100TL |i5-2400 4c4t| GTX 660 OEM 3GB| 12GB DDR3| H61 Intel Anakart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 1100TL |i5-2400 4c4t| GTX 660 OEM 3GB| 12GB DDR3| H61 Intel Anakart

Sistemi değiştirdiğimden bu 4 parçayı satıyorum. Tek tek satış yoktur.

Sadece ekran kartını tek biçimde satıyorum. Onunda kendi ilanı 2. el ekran kartlarında bulunabilir. Fakat niyetim tek seferde tek kargo yapmak.

Hepsini güzelce paketledim, kargolanmayı bekliyor.

Üzerine bir disk, kasa ve psu ekleyerek bir sisteme dönüştürebilir, sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Dört ürününde bir sorunu yoktur.

Anakart: Intel'in kendi üretimi H61 temel bir anakart. Arka aynası var. DH61WW model ismi ile hayli yaygın bir anakart. İntel 3. nesil core işlemciler olan Ivy Bridge'i de destekler.

İşlemci: i5-2400, stok soğutucusu var. Güncel işlemcilerden ryzen 1200'e denk diyebiliriz. Klasik bir 4 çekirdek 4 izlek intel i5.

RAM: 4+8 gb şeklinde 1600mhz Kingstone DDR3 RAM.

Ekran Kartı: Asus Oem 3 GB GTX 660. Normal GTX 660'lardan farklıdır. GK106 değil tepe seviye GK104 kullanır. Normal 660 modellerine göre daha fazla CUDA çekirdeği, doku birimi bulundurur. Eh vRAM'i de fazla olunca gtx 950 seviyesinde performans verir. Yine normal 660'lardan farklı olarak TDP değeri 130 watt olarak daha azdır.

https://www.techpowerup.com/gpu-specs/geforce-gtx-660-oem.c807

Komple bütün parçaları tek fiyat 1100 liraya satıyorum.

Dilenirse teknik destek verebilirim. Yine satın almak isteyen komple bitmiş bir kasa olarak almak isterse yardımcı olabilirim.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1100 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Bursa Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• Fiyat 1200 lira olarak revize edildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran kartsız fiyat alabilir miyim? Fiyatın ekran kartı dahil olup olmadığını tam anlayamadım mazur görün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jirachi

Ekran kartsız fiyat alabilir miyim? Fiyatın ekran kartı dahil olup olmadığını tam anlayamadım mazur görün.

Estağfurullah :) Ekran kartı olmadan kalan parçaları satmıyorum, 1200 lira tek fiyat hepsi için. Ekran kartının kendi ilanı var forumda, olurda gtx660 oem tek satılırsa ancak diğer üçlüyü birlikte satabilirim.

• Fiyat 1100 lira olarak revize edildi (dün revize ettim de yorum olarak yeni ekliyorum).

• Fiyat oldukça uygun. Hala full hd çözünürlükte bir çok oyunu güzel seviyede oynatır. kasa psu ssd de keyfi olarak alınabilir zaten. Beğendim seti. Kendim de sistem satmama rağmen bu yorumu yapmam lazım :) Bu fiyata alınabilecek en iyi 4'lü pardon 5'li(2 parça ram). Tek konu işte çok eski parçalar olması. Satıcı hakkında yeterli referans olduğuna inanıyorsanız fiyat çok iyi, kaçırmayın.

• hiickimse kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim güzel yorumunuz için :) Ps4-xbox one nesli oyunları full hd oynatabilecek kabiliyette bir sistem :) Upgrade edilmeden evvel en zorlayan cyberpunk 2077'yi 720p de 40 fps civarı oynatabiliyordu. Far Cry 5, Cod MW 2019 gibi oyunları 1080p, nfs heat, kingdom come deliverence gibi oyunları mütevazi ayarlarda 900p de rahatlıkla oynadık bu sistemde.

• Selam,

Oyun oynamadığım için, yaşım itibariyle😊, ekran kartsız bir kasa ihtiyacım var. Monitör-klavye ve Mouse var.

Ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kursad_75 kullanıcısına yanıt

özelden cevapladım

• Bu fiyata kesinlikle üzmeyecek bir sistem. Halen nasıl satılmadı şaşırtıcı?
  • duckhunter57 kullanıcısına yanıt

Bugün hepsi satıldı :) Ancak nasip oldu. Muhtemelen hazır, komple sistemler kısmına bu ilanı açtığım için bu kadar uzun sürdü. Yoksa fiyatımda uygundu, bu fiyata vaad ettiğim parçalarda gayet uygundu. Anakart/ işlemci kısmına ilanı açsaydım daha çabuk elden çıkabilirdi. Hazır sistem kısmında ürün arayanların profili daha farklı olabiliyor. Bana da birkaç yazan arkadaş bitmiş hazır bir kasa olduğunu sanarak yazmıştı.

Herneyse, alan arkadaşa hayırlı olsun, inş uzun yıllar sorunsuzca kullanır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.