Şimdi Ara

1300 ALTI MOTORLU EN IYI OTOMOBIL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
55
Cevap
1
Favori
7.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: atom239

quote:

Orijinalden alıntı: iGroN

Yaa millet Porsche Panamera alıp tüp taktırıyor, siz burada 20-30 bin fazladan bütçeyi arttırabileceği için ateş püskürüyorsunuz.

Bu şartlarda ve düşük hacimde motor olarak Opel Astra 1.3 Dizel modelini tavsiye edebilirim.
    Zaten C sınıfı olduğu için B sınıfı Jazz ile de aralarında da oldukça fark olucaktır.
    Ama bunun artıları ile birlikte eksileri de olucaktır, öncelikle yeni yağan yağmurda bir çok araç kayar, bu sistemler ne kadar iyi olsalarda engellemesi zor bir durum.
    Bunun haricinde, Astra'nın yol tutuşu sınıfındaki otomobiller arasında oldukça iyidir, ESP standart donanım ve lastikleri kalındır.
    Fakat HB bir otomobil olmasına karşın boyu ve genişliği oldukça fazla, oto vites konularında sorun olmasa bile şehir içinde kullanım ve park konularında bir kadın için problem olabilir. Sonuçta bazıları da Jazz gibi ufak arabaları kullanamıyor, ama Jazz 'dan sonra bir üst sınıf araçla biraz zorlanabilir. Görüş mesafeleri filan çok farklı.
    1.3 dizel motoru da oldukça atak ve seridir, birçok kişi 1.3 cc duyunca aracın daha pasif olduğunu düşünüyor ki eski kasasında böyle bir problem sıkça duyuyorum.
    Fakat yeni J kasa Astra için bu tanım hiç de geçerli değil.
    Ayrıca Golf ve Astra birbirlerine yakın araçlar, hangisi hoşunuza giderse gibi düşünün ama her ikiside biraz pahallı satılıyorlar ve 50-55 binden fazla verilmesine de taraftar değilim.

Astranin 0-100 hızlanması 14,7 saniye?

ben pek serilik göremiyorum

Katologda ne yazdığını bende biliyorum ama bu kadar hantal bir araç değil.

• X5 alıp çıkma lastik taktıranlar var; bütçe tercihi...

1.2 tsi uygun olur.
  • Dizel alınsın ki bari az da olsa mantığı olsun.

1.3 dizel Astra Cosmo işinizi görür.
  • Yeni Clio 4 Hayat parası olana güzel

quote:

Clio 4'ün en fazla dikkat çeken yeni motoru, 900 cc hacimli, 3 silindirli 108 beygir güç, 160 Nm tork üretecek, turbo beslemeli benzinli motoru olacak.

http://www.sabah.com.tr/Otomobil/2012/07/03/iste-yeni-renault-clio

• Eğer motor hacmi takıntınız olmazsa Volvo V40 fiyatlarını da beklemenizi öneriyim = )
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

Orijinalden alıntı: ATAKSEVER

70 bin,1.3 altı araç vergi ödemicez.
    Nick zaten şahsına münasır.
    Adam fakein dibine vurmuş.
    dimi Beyler?

valla konuyu açan arkadaşın günahına girmek gibi olmasında hafiften bende öyle bi izlenime kapıldım ilk okuyunca..
    Ama eğer gerçekse
    1,0 ecoboost focus, 1,2 swift ve 1,2 yeti tsi baksın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Like A Warrior

skoda yeti'nin iyi bir tercih olacağı kanaatindeyim, yol tutuşu iyi, kaliteli işçilik ve malzeme, en önemlisi güvenli bir araç bir araştırın derim.

1.2 TSI tam istediginiz motor olmali. 1.6 atmosferiklerle kiyaslandiginda hp olarak neredeyse ayni, tork olarak hepsinden yuksek. arkadaslarin onerdigi gibi yeti'yi ben de tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seat ibiza 1.2 tsı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAEKE -- 28 Eylül 2012; 10:16:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LanciaDeltacı

70 bin tl bütçe ayırıp 1.2 araç bakan ilk insanlarsınız tebrikler.Bari 1.6 bakıverin.

bazen insanlar sizden farkli dusunebiliyor.Bu arkadasda onlardan birisi
    kendisine 1.3 altu arac uygun bulmus,foruma onu soruyor.
    Ne yapsam 1.3 mu 1.6 mi diye sormuyor.
  • Elenktiringli alın
    sınırsız km kullana biliyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cono01 -- 28 Eylül 2012; 11:30:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiye ve görüşlerini belirten herkese çok teşekkür ederim. Astra sport tourer cosmo 1.3 dizelde karar kıldık. Cumartesi teslim edecekler. Start stop, esp, flexride, navi 600 navigasyon, sürüşe duyarlı ön farlar, ergonomik spor deri koltuklar gibi birkaç özelliğiyle birlikte 65.000.-TLye maloldu. Kardeşim malzeme kalitesine hayran kaldı. Jazzı şimdiden unutturdu dedi İnşallah pişman olmaz zaman içinde. En az 10 yıl kullanmayı düşünüyor. Allah hepimizin gönlüne göre versin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATAKSEVER -- 28 Eylül 2012; 11:48:52 >
  • 1.2 TSI Leon veya 1.2 TSI Audi A3 seçenekleri düşünülebilir.
  • BENCE ALFA ROMEO MİTO AL 1.3 DİZEL
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATAKSEVER

Cümleten selam, kız kardeşime otomobil alacağız. Yılda 10000 km civarı yapıyor. Eski arabası Honda Jazzdı. Yeni yağmaya başlayan yağmur altındaki asfaltta virajı alamayıp frene basınca araba kaymış; yaklaşık 50 km hızla direğe vurunca araba pert oldu. Araba 2012 model olduğundan kaskodan sıfır honda jazz parasını banka hesabına yüklediler. Önem sırasına göre en çok yol tutuşa, arabanın güvenliğine, konfora, malzeme kalitesine ve yakıt tasarrufuna önem veriyor. MTVnin en düşük vergi dilimine girmesi (1300 altı) olmazsa olmazımız. 4 yaşında 1 kızıyla yalnız yaşıyor. Kaliteli araba almak için 70.000.-TL ayırdı. Aldığı arabayı uzun yıllar sorunsuz kullanmayı düşünüyor. Dizel Opel Meriva, dizel Opel Astra hatcback, benzinli jetta highline, ww golf highline arasında kaldık. Hangisini önerirsiniz? Otomatik istemiyor. Jazzı fun CVT idi. CVT şanzımandan sürüş zevki alamamış bu yüzden tekrar manuel vitesli arabaya dönecek. Belirttiğim araçlar dışında önerebileceğiniz sürüş zevki veren, belirttiğim bütçeyi aşmayan kaliteli bir araç varsa çok memnun oluruz. Allah hepimizin gönlüne göre versin...

hocam 1.0 motor focus alacağı araba sınıfının en iyi yol tutuşu 5 yıldız güvenlik ve ödüllü motor aracı test ettim ort 6.5 litre yani benim dizel c max le aynı

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.