Şimdi Ara

130-140 Nasıl Yapılır

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
2.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ne yapmak gerek netleri yükseltmek için?

Mezunlar ve yerleşmiş olanlar ne yapıyordunuz net olarak bu dönemlerde?

Hedefi yüksek olanlar ve yüksek net yapanlar da tavsiye verirse sevinirim.

Ben zaten bu civarlardayım ama yapamayan arkadaşlar içinde faydalı bir konu olabilir diye açtım. Sonuçta akıl akıldan üstündür.

Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Currynin Üçlüğü -- 6 Aralık 2016; 1:16:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mat fen yapilirda silinti türkçe sosyalist yapmak

• Hocam şimdi bunun net bi cevabı yok şunu yaparsan 130 olur diye çalışıcaksın,daha çok daha çok

• sen bunlara bakma çalış yeter
  • Arkadaşlar tamam çalışayım da ayrıca tavsiyesi olan yok mu?

• İyi , kaliteli kaynakları araştır her branş için. Kesinlikle günlük çalışmalısın , erteleme olmamalı. Şu ders önemsiz diyip geçmemelisin , örneğin sosyalde 2-3 soru senin rahatlıkla sıyrılmanı sağlar. Bilemediklerini sormalısın. Ders çalışma sırasında en alt seviyede elektronik eşya bulundurmalısın. O masaya oturduğun an sadece önündeki kitapla ilgilenmelisin. Kimisi ders sırasında müziği , atıştırmalıkları vs. kullanır , ben bunu pek doğru görmüyorum. Bunları uygularsan 130-140 yapamasam bile , en azından yapman gerekenleri yapmış olursun ve vicdanın rahat olur. Ve son olarak , bir deneme sınavı moralini asla bozmamalı. Temponu her zaman korumalısın. Umarım yardımcı olabildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onunickiminaj -- 13 Kasım 2016; 22:11:49 >
  • sosyalsiz 130 üstü zor.sosyalsiz dediğim harbi sosyal yapman lazım
  • hocam saçma gelebilir ama ders calismak icin başliyordum güne.zaten gezip tozmam ve calismayi cok severim sadece ders degil.sabah otururdum derse aksam kalkardim.calismadigim zamani da ailemle gecirirdim.yani paragraftan anlayacagin gibi her seyin başi çalişmak

• onunickiminaj O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim tavsiyelerin için.

• Otur test coz,gunde 400 soruyla hakkini vererek 2 haftada birer kitap atarsin zaten fkb den

• Rica ederim

• çalışarak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr. inekmatur

çalışarak

kardesim komiten falan yok mu senin niye buralardasın hep

• Kardeşim sen bi yazılıları hallet haftaya bakarız ona

• Kardo şuan ege tıpta okuyan kuzenim 11 den beri çalışmıştı gitti dershanede sosyal için tm derslerine girdi tm şerden saha iyi sosyali bardı

• benim artık denmelerde anladığım ortak şey matematiği iyi yapmak. eğer matematik iyiyse hem hızdan kazanıyorsun dolayısıyla sosyal de geliyor. hem stressiz oluyor. geçen yıl mattan ilk dönemler hep 5-6-7 yanlış gelirdi hatta tam hatırlamıyorum fazla bile olabilir. şu an çok rahat yapıyorum sosyale de vakit kalıyor. ayrıca denmeleri net olarak değil puan olarak hesaplayın 1 mat netiyle sosyal bir değil
  • Up

• Yapsam sana mı söylerim.Vahoy,filan mı bekliyorsun bide bunlar sınava giriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicksizayı -- 23 Kasım 2016; 18:04:59 >
  • nicksizayı kullanıcısına yanıt
    Ne diyosun sen değişik?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Currynin Üçlüğü -- 23 Kasım 2016; 22:02:04 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.