Şimdi Ara

130.000 TL'ye hangi SUV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. artık suv'a geçmenin zamanı geldi diye düşünüyorum. gönlüm 2010-2012 kasa honda crv 2.0 da. hatta cmbs paketli ve oldukça temiz bir aracı opsiyonlattım (115 bin). fakat sorular sorular...arkadaşlarım o kadar eski alma diyorlar. ama aracın görüntüsü ve duruşu çok hoşuma gidiyor yıllardır.

benzer kriterde hemen hemen tüm modellere baktım ama hem yakıt tüketimi, kullanılan malzeme, sorunsuzluk ve donanım açısından pek seçenek yok.

bir de size sormak istiyorum. bütçeyi 130000 TL'e kadar çıkartabilirim (kredi ile) ama hangi araç?

donanım ve güvenlik iyi seviyede olmalı. mesela koltuk ısıtma mutlaka olsun istiyorum, deri döşeme ve aracın içine oturduğunuzda premimum hissi vermesi tercihim. Ayrıca km olarak 150000 km üzerine pek bakmıyorum. son olarak da yakıt tükletimi olarak 50 krş/km yi tölare edebilirim. zira ankara'da yıllık 20000 km civarı bir kullanımım oluyor

bu açıdan baktığımda tucson, forester, rav4 (içini çok beğenmesem de), qashqai gibi seçenekler var.

sizlerin değerli yorumlarını almak isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Time -- 28 Ekim 2019; 23:34:44 >

• 2 sene önce olsaydı 3008 derdik...
    Tucson-Qashqai-Vitara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forester
  • Crv alamıyorsan örnek olarak veriyorum ben bunu alırım kafam rahat eder.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-suzuki-suzuki-bayii-adasen-den__2018-vitara-1.6-a-t-gl-plus-ext-lpg-li-749492256/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suv alıcaksam arka koltuklarının tamamen dümdüz yatan modellerine yönelirdim yatak gibi olmalı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.