Şimdi Ara

13 yıl olmuş üye olalı. Var mı hala o zamandan olanlar. (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.075
Cevap
7
Favori
51.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Katılım zamanı: 25 Ağustos 2005

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de eski üyelerdenim.

Katılım zamanı: 3 Eylül 2004

buralar hep otluktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz01 -- 16 Ocak 2019; 16:1:49 >
  • 25 Eylül 2006

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetsen19 -- 12 Ağustos 2020; 11:17:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Th3M4NIMAL kullanıcısına yanıt
    Öncelikle alkol kullanmıyorum. Evimde alkol şişesi vs yok. İkinci olarak da bahsettiğin gibi bir aşağılama cümlesi kurmadım. "AKP Türkiyesi" derken neyi kastettiğimi çok iyi biliyosun. AKP'liler aptal, embesil; kalanlar modern ve ileriler gibi bir ithamım da asla olmadı. Öyle algılamışsın, saygı duyarım.
    Son 10-15 yılda sağcı, solcu, siyasal islamcı, müslüman, ateist vs hiçbir ayrım yapmadan, toplumun eğitim seviyesinin tümden nasıl düştüğünü, nezaketin, kibarlığın, saygının nasıl azaldığını sen de en az benim kadar biliyorsun. Sokağa çıktığında zaten bunu hepimiz görüyoruz. Bu konuda herhangi bir tartışma içerisine giremeyeceğim. 2 kere 2, 4. Bahsettiğim şey toplumdaki yozlaşma ve dejenerasyon. Kişisel görüşüm (inanıyorum ki bir çok insanın da öyledir) bunun sebebinin de ülkenin yönetimindeki insanların yanlış, insanları geren, kutuplaştıran politikaları.

Kimseye hakaret etme, ayrım yapma gibi bir derdim yok.
    Aylar sonra bir mesaj yazayım dedim. Neden yazmadığımı hatırlattınız. Teşekkür ederim.

• Aralık 2005

• 2007 girişli :))

• beni bu foruma ceken silkroad Bölümü olmustu. 2008 yillari.. ah lise yillarim simdi büyüdük memur olduk

• Banlanan 16 yıllık üyeliğim vardı...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • FrontLiner F kullanıcısına yanıt
    Kırdıysam kusura bakmayın.

Son dönemdeki bozulmanın, elbette siyasi yanlarıda olabilir. Ben %100 katılmasam da.

Asıl sorun insanların aç gözlülüğü. Bu konuda siyasi düşünmek fayda sağlamaz. Sağ-Sol,Kadın-Erkek olmadan önce insan olmak gerek.

Bizim insanımız, neslimiz bozuldu ne yazık ki...

• 2006 dan selamlar benim de 13 yıl olmuş :)
  • Yağmurlu bir kasım 2005 günü idi. İnternet kafeci ağbiye, "ağbi ağbi, açar mısın 13 numarayı ağğğbi" deyişim dün gibi aklımda... Sonra oturdum sandalyeye, bir de ne göreyim, internet explorer ı açmışım yeni alacağım bilgisayar için gugul amcaya sorular sorarken donanımhaber diye bir siteye girmişim. Giriş o giriş...

Şaka bir yana, o zamanlar buraların tadı tuzu var dı. Şimdilerde... I ıh.. Yok... Olmuyor... Ama buralardayız hala, sahipsiz sanmayın uleeyn!

• Eskiler eski dostlar felan.

• 2008 girişliyim, fakat önceleri de vardı. o zamanlar sadece okuyorduk, rep puanı verilen forumlarda takılıyorduk. buradan hep iyi insanlarla tanıştım, saolsun yardımcı oldular, ben de bildiğim konularda yardımcı olmaya çalışıyorum.

sx1 im de oldu, g2'm de...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikailc78 -- 16 Ocak 2019; 17:51:14 >
  • Katılım zamanı: 17 Ekim 2005
  • Katılım zamanı: 6 Şubat 2004

O günden bu güne hep buradayım.
    Selamlar...
    Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: galapagoskaplumbağası

Nickte guzelmis hocam

• Çok çaktırmasam da ben de 2009'da ilk bilgisayarımı (Lenovo Y550p) aldığımdan beri burdayım, donanımhaberden önce forumlara çok takılmıyordum, bir ara Türkbeyli Wow server vardı, 1000'den fazla mesaj ile en fazla mesaj bana aitti forumunda, hepsi de böle uzun uzun :) Ondan önce ise anca oynasana.com'dan CoD2 atıyordum internet kafede, her adam vurduğumda bir leblebi atardım ağzıma, her oyundan birinci çıkmaya başlayınca o alışkanlığı bıraktım, internet kafeden çok leblebiye para gidiodu :D Sonra CoD4 başladık oynasana'da, oynasana gözden düşünce Xfire'a geçmiştim, ben girince karşı takım yavaş yavaş azalıyordu :D Hoc@|Bloodin idi nick, hey gidi günler...

• 13 yıl olmuş üye olalı. Var mı hala o zamandan olanlar.

• Katılım zamanı: 13 Haziran 2003

Dedelerden selam
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.