Şimdi Ara

13 yıl olmuş üye olalı. Var mı hala o zamandan olanlar. (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.075
Cevap
7
Favori
51.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de varım :) Yıl 2005'miş...zaman ne çabuk geçmiş. Halen daha bir bilgi aradığımda ilk baktığım forum burası :)
  • Bu 3. üyeliğim olduğundan mütevellit 7 yıllık üyeliğim görünüyor yoksa çok eski üyeyim bende
  • Normalda giriş yapmam ama konuya cevap vermek için giriyim dedim
  • Merhaba,
    Ben de 5 Nisan 2013 tarihinde üye olmusum.

Bu anlamda islemsel yükseltecler (PID) ile ilgili bir video paylasmak isterim.

https://www.youtube.com/watch?v=Kzj_hzag1pw

saygilar
  • 2005 üyesiyim,ondan öncede 2-3 yılda dışarıdan takip etmiştim
  • 12 Ocak 2009
    Tam 10 yıl olmuş
    O zamanlar bu kadar reklam ve sabit konu yoktu :)
  • abooo 2005 üyesiymişim
  • ben de çok aktif değilim buralarda, arada sırada bir iki şeyi araştırmak için geliyorum ve göz atiyorum ama konu benim de ilgimi cekti, acikcasi. Benim jenerasyonumdan (Y kusagi diyelim) baya bir insan varmis. Ne güzel, hep birlikte yaşlanıyoruz. Nice 13 yillara inşallah.

• 2006 şubatta üye oldum.O sene son çalıştığım iş yerine girdim.İş yaşamını bırakıp şimdi yurt dışında yaşıyorum.Neler değişmiş hayatta .Vay be.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2007 yas 36 morukspor
  • Hatta " kotalılar girmesin" tarzı başlıklar yazılıyordu, bol resimli konu açanlara sövüyorduk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2005 üyesiyuim bende
  • Katılım Zamanı : 12 Şubat 2004

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muuzoo -- 16 Ocak 2019; 11:28:30 >
  • Katılım zamanı: 14 Temmuz 2006

O listeyi de görünce duygulanmadım değil. Forum, çok daha önemli bir unsurdu hayatımızda o zamanlar. Bu kadar platform yoktu internet üzerinde şimdiki gibi.
  • 10 yıl resmi , gayri resmi 15 yıl sanırım.
    + ları : cevremde fiyat performans gurusu oldum . İnsanlar özellikle elektronik bir sey alırken illa bana danıstılar.
    sıcak fırsatlardan cok yararlandım aynı zamanda ihtiyacım olmayan bir sürü şey aldım :)
    Kullanıcı yorumlarını okuyarak , bir ürün satın aldıgında olası problemeleri bilmek ve ona göre satın alma kalarını vermek , cok gercekci oluyor.

- leri : Cevremde , cimri ve fazla para harcamayan biri olarak görüldüm. Aslında fazlasıyla para harcıyorum ama F/P ye bakarak :)
    tartışmalara girmedim , cünkü kiminle tartıstıgını bilemiyorsun. Bu sebeble uzatmaya gerek olmuyor genelde.
    Siyaset malesef buralarada bulaştı.
  • yaklaşık 15 senedir takip ederim. 11 yıl olmuş üye olalı da. Yaş kemale ermiş artık
  • 6 haziran 2004
  • 30 ekim 2005 daha öncesi de var.Üye olduğumda 51 yaşında idim.Şimdi 65 yaşındayım.Emekli matematik öğretmeniyim.Agnostik düşünceler ilgimi çekerdi.Daha sonra lpg,otomobil,bilgisayar konularıyla ilgili mesajlarım son zamanlarda Geely Emgrand bakımlarını kapsıyor.Güncel konulardaki sığlık ve boş konular çok arttı.İlgimi çeken konulardaki cahillik sayfaların çoğunu okumadan terk etmeme neden oluyor.Ülkenin durumu ile forumun durumu birbirini aratmıyor...
  • ilk mesajınız 18 Mayıs 2006 tarihli

https://forum.donanimhaber.com/memstats.asp?
  • 2009
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.