Şimdi Ara

13 yıl olmuş üye olalı. Var mı hala o zamandan olanlar. (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.075
Cevap
7
Favori
51.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2005 üyesiyim ben de. Donanım, teknik yardım bölümünde "ilk ben yardım edicem" diye sırada beklerdik bazı arkadaşlarla. PC toplama tavsiyeleri bölümünde kaç kişiye pc topladık kim bilir. Bilim Kültür, Konu dışı bölümleri falan nasıl keyifliydi. Bir çok şey öğrendim bu forumdan, çok güzel arkadaşlar edindim, alışverişler yaptım. Bendeki yeri bambaşkadır. AKP türkiyesi ile düşen insan kalitesi foruma da yansıdı. Kaba saba, imlasız, noktasız virgülsüz yazan insanlar doldu buralar. Kalite yerlere düştü. Girilmez bir hal aldı. Ara ara bakarım yine de ama yazmam. 30 yaşını geçtik. Hayat bizi ekşide başlık okuyup, hayata devam etmeye itti.
  • Forumda siyaset yapılmadan önce gayet keyifli idi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben foruma üye olduğumda sene 2002 yılı idi ve o zaman 13-14 yaşındaydım:))

Ama daha sonra yeni üyelik aldım 2005 yılında ve 2009 yılında bu üyeliğim olmak üzere:)

Yaş 32 bu arada..

O zamanlar forumda 30'lu 40'lı yaşlarda abilerimizi görünce helal olsun derdik çünkü onları teknolojiden uzak görürdük. Şuan bu adamlar arasında forumda olan ve 50-60 yaşında olanlar hala eminim vardır.

Velhasıl zaman geçiyor ama burada artık bizler olgunlaştık ve gençleri olgunlaştırıp, onlarla genç kalacağız yani umarım genç kalabiliriz zamana karşı koyup..

Şu yağmurlu İzmir gününde neden beni duygusallaştırdınız ki?...
  • İlk hesabım 2005 di. sonra sonsuz ban artırdım kendime. 2008 de tekrar üye oldum o gün bugündür buralardayım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2009 olurmu :) bugün teekrardan ben buraya üyeydim diyip girdim :)
  • 2009 olurmu :) bugün teekrardan ben buraya üyeydim diyip girdim :)
  • 12 yil olmus butalardayiz👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13 Ekim 2005.. Citizen meme'leri hala dönüyor
  • 2009dan beri takipteyim, 2011de üye olmak gelmiş aklıma :)
  • 16 yıl oldu.
  • Katılım zamanı: 29 Ağustos 2005
    vayy bee ne zamanlar
  • Katılım zamanı: 07 Aralık 2006
  • Bu hesabım feyk. 2003 te açmıştım.

İlk hesabım 2001.

PC toplama modaydı o zamanlar. Sorun yaşayanlara yardım için sıraya girilirdi.

Eskiden ****zen isminde bi üye vardı

• Selamlar bende mesajını gorunce bir bakim dedim , 13 yılı geçmiş. Mp3 calarla ilgili birşey araştırıyordum ozaman uye olmustum... hey gidi gunler.
  • 2005...
    O zamanların furyası kasa toplama işlemleri için foruma üye olmuştum.
    O zaman bu yana pek yazmam, okurum... Hala okuyorum, siyasetten ve kaba gürültüden arta kalanları pek tabi...
  • bende 2006 üyesiyim 13 yıl olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: cLk

Bu hesabım feyk. 2003 te açmıştım.

İlk hesabım 2001.

PC toplama modaydı o zamanlar. Sorun yaşayanlara yardım için sıraya girilirdi.

Eskiden ****zen isminde bi üye vardı
    İşte bende o dönemdendim hocam. Pc'lere o.c yapardık fazla ısınırdı çözüm arardık voltaj ayarı vs.

O zamanlar forumun en güzel zamanlarıydı. Keşke yeni nesil o forum kültürünü görmüş olsaydı.

Forum o zaman forumdu herkes bir birine yardım ederdi..

• Equris kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. O zamanlar amaç yardımdı. Arada sırada seviyeli espiriler olurdu.

Forumun açılışı ne zamandı hatırlamıyorum. 97 yılında Pentium 75 im vardı. O/c edip Pentium 90 yapmıştım. Sanırsam chip dergisinden faydalanmıştım. O zamanlar chip dergisi kraldı.

• 2007 mart memnun oldum.. :)
  • ben de 2005 girişliyim. üniversite 2 olması lazım. o zamanlar bir arbiter vardı. overclock kralıydı.

el yapımı cpu su soğutma tavsiyeleri vardı. hyundai accent kalorifer radyatörü ile sistem yapan biri vardı.

otomobil genel şimdiki gibi boş beleş değildi. ciddi teknik bilgi vardı. taner göde zaten ayrı bir derya idi.

adam gibi pc toplamak hiç nasip olmadı. öğrencilik+ memur çocukluğu birleşince hiç yapamadım. para kazanınca da vakit olmadı. evlilik vs. derken geldik bugünlere.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.