Şimdi Ara

13 yıl olmuş üye olalı. Var mı hala o zamandan olanlar. (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.075
Cevap
7
Favori
51.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Katılım zamanı: 6 Mart 2007
  • Selam, burdayız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katılım zamanı: 8 Kasım 2006 daha da eskiden takılıyorduk tabii ama üyelik tarihi bu. Yaşım 36 kimler geldi, ne siteler geldi geçti. Eskiden daha güzeldi demek ihtiyarlara özgü sanırdım bilmiyorum, şimdi ben de aynı durumdayım, sanki eskiden daha güzeldi.
  • 02 Haziran 2007 zaman su gibi geçmiş.

• Edaisy balık yemişti

Şeriat sucuğu tartışması vardı bi de :D

Sonra baykuş yakalamıştı birisi , o rly? Capsleri vardı

• 17 haziran 2006

• Subat 2006’da da ben uye olmusum. Eski konulari gorunce vay be zaman ne cabuk gecmis dedim :(

En komigi de gericekemayandir bu arada 😂

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapma bee... Çok yaşlandık kabullenemiyor insan...

• Ağustos 2006

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escape0121 -- 14 Ocak 2019; 23:39:54 >
  • 2 ocak 2005

Benden eski 2004 lü üyeler sayılı kaldı artık forumda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9 kasim 2004 den beri buradayim.donanimhaber omur torpusu oldu bizim icin :))

• 23 Mart 2006 benim üyelikte ey gidi günler, öncesinde tomshardware türkiye forumnda yazardık zamanla ordaki çoğu kişiyle beraber dh ye kaydık kaldık
  • sessiz sedasız 2002'den bu güne.
  • Ben 13 yıllığım sanirim yoksa fazlamı.
    Uzun süre hesap açmadan takılıp sonra üye olmuştum hala aktif olarak günlük muhakkak girerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORFEUS -- 14 Ocak 2019; 23:47:47 >
  • Foruma ilk takılmalarım 2005-2006 falandı. Sonra üyeliği mi unuttum kuzenle prtak hesap mıydı neydi hatırlamıyorum sonra 2009 yılında üye oldum. Son 5 yıldır da forumun seviyesinin düşmesini seyrediyoruz işte

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

quote:

Orijinalden alıntı: krstarica

Forum zaten 6-7 senedir bu kadar berbat.

2012'den beri garip plastik tadı var forumda. Hayır yaşla alakalı desem 7 senedir aynı tat var, aynı hava var. Forum zaten istatistikler de erimiş gitmiş. Kabul edelim DH yavaş yavaş ölüyor.

Alıntıları Göster
    Olayı 3 farklı açıdan değerlendirelim;

1- Biz yaşlanıyoruz ve yaşlandıkça geçmiş daha tatlı geliyor, geçmişe özlem durumu.

2- Nesil daha niteliksiz, kifayetsiz, yetişiyör. Bkz: Çöp jenerasyonlar özellikle 2000 sonrası felaket.

3- İnternet ve bilgisiyar ilk geldiği zamanlardı 2000 lerin başı daha yeni yeni, insanların pc si ve interneti oldu 56k bağlantılarla girilen modem sesleri vs. derken insanların hali hazırda bu o zamanın yeniliğine biraz daha saygısı vardı daha saygılı yaklaşıyorlardı. İnternette bu kadar absürd, saçma sapan vidyolar, insanlar instagram kızları, oğlanları vs globalleşmiş bir durum olmadığından internet bilgi alışverişi olarak görülen saygın bir alandı, bu alan zamanla kaydı bu noktalara geldi.

Bu 3 girdiyi analiz ettiğimiz de işte o plastik kokusunu daha iyi anlayacağız.
  • bir 2004'lü daha burda o gün bu gün devam......
  • 10.yılın şerifine parti veriyorum siz mangalı eti tekneyi hazırlayın ben denizi ayarlarım. 🤭😁😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.