Şimdi Ara

x

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
2
Favori
5.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penanggalan -- 24 Temmuz 2019; 9:28:33 >

• Şöyle şeyler yapmak her çocuğun harcı değil,yapabilenleri de "boş işler bunlar uğraşma" diye soğutmamak lazım.matematik ve fizikle okul sevdirilebilir bence fizikte mekanik çok ilgisini çekecektir.tabi işin edep kısmına karışamam ahlaksızca çok konuşuyorsa ve arsızsa/aptal cesareti varsa ince bi ayar çekmek lazım nasıl olacağı size kalmış ama asla bu ilgilerinin körelmesine sebep olmayın
  • rez
  • Bir de uğraşmış ciddi ciddi

Bir tarafı donunca girer içeri fazla kafana takma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 20 Şubat 2018; 20:37:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Genç adam doğalgaz vanası olarak oturma organını kullanmayı düşünüyor herhalde

Konuya öbür çadır diye girmiştim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hahha sevdim cocugu

• Şaka bi yana bu hareketleri üretken ve girişimci kişiliği olduğunu gösterir

• Hep bu dış güçlerin acanı theogilest midir nedir onun halt yemeleri bunlar, küçük yaştaki çocuklarımızın kafasına girip böyle işlere bulaştırıyor,yakında bisiklete binip dünyayı gezmek isterse şaşma dostum. Bu arada kuzenin evi terk etmiş ama ev yemeklerini edememiş galiba.

• AFK_is_now_AFK kullanıcısına yanıt
    "Kuzenim dayaktan anlamaz döversiniz yere yatıp ağlamaya başlar 2 dakika sonra ihihii diye gülmeye başlar."

Üretken ve girişimci
  • Takdir ettim; okula gitmek istememesini değil ama çadır yapmasını...
  • Türkiyede 0'dan çadır yapabilecek sayılı çocuklardan kendin de demişsin
    quote:

Tahta metal ne bulursa onlarla uğraşıyor. Hurda bi araba vardı gidip ne var ne yok şanzıman motor bulduysa sökmüştü.

Bu merakını ve ilgisini yararlı bir alana çek

Kendi elektrik sistemini kurabilir mesela. Çadırına rüzgar gücüyle elektrik çeksin

Ben olsam dövmezdim çocuğu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AFK_is_now_AFK -- 20 Şubat 2018; 20:50:25 >
  • Müthiş bir irade örneği. Çadırlara fısıldayan adam.

• AFK_is_now_AFK kullanıcısına yanıt
    dövmek şöyle diyelim çadır yaptığı için değil çok aptal saptal şeyler yapıyor illa ki normal bi çocuk gibi dövüyorlar. (Büyüklere hakaret, okuldan kaçma)

Elektrik sistemini yapalı yıllar oldu O araba şu inşaat ustalarının kullandıgı Mazda H100 tarzında bi arabaydı içini komple boşalttı arkasına gitti halı yapıştırdı elektrik çekti ışık taktı yazın 3-4 günde orda kaldı

x

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penanggalan -- 20 Şubat 2018; 20:52:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Penanggalan

dövmek şöyle diyelim çadır yaptığı için değil çok aptal saptal şeyler yapıyor illa ki normal bi çocuk gibi dövüyorlar. (Büyüklere hakaret, okuldan kaçma)

Elektrik sistemini yapalı yıllar oldu O araba şu inşaat ustalarının kullandıgı Mazda H100 tarzında bi arabaydı içini komple boşalttı arkasına gitti halı yapıştırdı elektrik çekti ışık taktı yazın 3-4 günde orda kaldı

x

Çocuk boş değil
    Edit: ahlaki problemlerini nasıl çözersiniz bilmiyorum ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AFK_is_now_AFK -- 20 Şubat 2018; 20:56:26 >

• yanında bir çadır da sen kur
  • birçok haber sitesinden daha iyi buzlama yapıyorsun læ

• askılık var.
  • Şöyle şeyler yapmak her çocuğun harcı değil,yapabilenleri de "boş işler bunlar uğraşma" diye soğutmamak lazım.matematik ve fizikle okul sevdirilebilir bence fizikte mekanik çok ilgisini çekecektir.tabi işin edep kısmına karışamam ahlaksızca çok konuşuyorsa ve arsızsa/aptal cesareti varsa ince bi ayar çekmek lazım nasıl olacağı size kalmış ama asla bu ilgilerinin körelmesine sebep olmayın

• Sefil_Arbaletçi kullanıcısına yanıt
    Size yemin ediyorum ben 18 hadi 18.5 yasındayım bundan 3 ay önce okuldan kaçtı akşam 11 e kadar haber alamadık aldım terliği oturma organını kıpkırmızı olana kadar terlik eridi elimde vurdum.

Kendini yere attı yüz üstü ühü ühü dedi kalktı sonra ehehehehe dedi koşarak etrafımda dönmeye başladı. Tam bir dayak arsızı ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Penanggalan

Size yemin ediyorum ben 18 hadi 18.5 yasındayım bundan 3 ay önce okuldan kaçtı akşam 11 e kadar haber alamadık aldım terliği oturma organını kıpkırmızı olana kadar terlik eridi elimde vurdum.

Kendini yere attı yüz üstü ühü ühü dedi kalktı sonra ehehehehe dedi koşarak etrafımda dönmeye başladı. Tam bir dayak arsızı ya.

Bu satten sonra dayak işe yaramaz. Laşka olmuş maalesef, krediyi erken doldurmuşsunuz başka çözümler arayın

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.