Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

13 Yaşındakı kardeşimin gözünün altında kıl var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
24
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> 13 Yaşındakı kardeşimin gözünün altında kıl var
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    144 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: samplus

Dostum kirpik deniyor ona. Aynisindan gozunun ustundede olmasi lazim. Usttekiler belirgin degildir muhtemelen. Dikkatli bakarsaniz hem ustte hemde altta oldugunu gorecekseniz. Endise edilecek birsey degil. Kirpik sadece.

Elmacık kemiğindeki kıllardan bahsediyorum kirpik değil be bi kerede doğru anlayın

edit: Berbere kestirtsem jilet etkisi olmaz mı kalınlaşır uzar yine ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne? -- 15 Aralık 2012; 18:05:34 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: samplus

Dostum kirpik deniyor ona. Aynisindan gozunun ustundede olmasi lazim. Usttekiler belirgin degildir muhtemelen. Dikkatli bakarsaniz hem ustte hemde altta oldugunu gorecekseniz. Endise edilecek birsey degil. Kirpik sadece.

|
    |

Orijinalden alıntı: Mentollü Kurşun

quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

benimde arkadaşım ishal, osurursa ayvayı yedik

Allahtan osurdu sıçsa napardılar ?
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    4 Not
    aynı aynı kaynımda da var
    |
    |
    Biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız...Hepimiz heba oluyoruz...Bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş...Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz...Nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz... Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız...Bir amacımız yok; ne büyük savaş ne de büyük bir buhran yaşadık...Bizim savaşımız ruhani savaş... Ve bunalımımız kendi hayatlarımız...

• Yüzbaşı
    938 Mesaj
    küçükken cımbızla almıştım ve aldığım bölgelerde hala kıl çıkmıyo, almadığım yerlerde hala var. kardeşinde etkili olur mu bilemem
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
üniversite
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.