Şimdi Ara

13 Yaşındakı kardeşimin gözünün altında kıl var

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler 13 yaşında erkek kardeşim varda yakından bakınca gözlerinin biraz altında yanı sakal bolgesinin üstünde tüyler var bunlar 18 yaşına geldiğinde falan dökülür mü nolur ? dökülmez büyürse ayvayı yedik

• Benimde bir arkadaşımda basur var.
  • Sakın ha sakın jilet falan vurmasın oraya söyle.Rahatsız edecek derecede kötü görünüyorsa bi berbere falan götürün halleder o.Ha yok etmiyorsa kalsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRoGKaTa

Benimde bir arkadaşımda basur var.

tatlı yiyordum midem bulandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRoGKaTa

Benimde bir arkadaşımda basur var.

Bi sıkılmadınız şöyle salak salak yorumlar yazmaktan ya ben sizin yorumunuzu okumaktan sıkıldım sız yazmaktan sıkılmaadınız
  • Kirpiktir la o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hep kardeşin olur zaten..

• quote:

Orijinalden alıntı: cnruzn

Sakın ha sakın jilet falan vurmasın oraya söyle.Rahatsız edecek derecede kötü görünüyorsa bi berbere falan götürün halleder o.Ha yok etmiyorsa kalsın.

Yani düşmez mi büyüyünce falan 1-2 kere jilet vururken yakalamıştım ama düzelir heralde
  • benimde arkadaşım ishal, osurursa ayvayı yedik
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

benimde arkadaşım ishal, osurursa ayvayı yedik

• quote:

Orijinalden alıntı: MaxPayne?

quote:

Sakın ha sakın jilet falan vurmasın oraya söyle.Rahatsız edecek derecede kötü görünüyorsa bi berbere falan götürün halleder o.Ha yok etmiyorsa kalsın.

Yani düşmez mi büyüyünce falan 1-2 kere jilet vururken yakalamıştım ama düzelir heralde

Hocam o değişir ya genetiğe de bağlı şimdi.Söyleyin ona bir daha jilet falan vurmasın.Zaman her şeyin ilacıdır derler bekleyin.
  • quote:

quote:

Tam olarak nereyi kastediyorsun elmacık kemiklerinin olduğu yeri mi ? Eğer orayı diyorsan dökülmeyecektir.
  • Em onu.

• quote:

beyler 13 yaşında erkek kardeşim varda yakından bakınca gözlerinin biraz altında yanı sakal bolgesinin üstünde tüyler var bunlar 18 yaşına geldiğinde falan dökülür mü nolur ? dökülmez büyürse ayvayı yedik

Bende de var onlardan.Gelişme göstermedi,belli olmuyor çok fazla açık tenli olmadığım için.En kötü ihtimal epilasyonla alınır kardeşim,görünüş bu ayıbı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

Hep kardeşin olur zaten..

Niye böyle birşey yazdın anlayamadım
  • quote:

quote:

Buyuyunce dusecek diye birsey yok.Belli olmaz yani. Jilet vurursa daha gur cikar hep ayvayi yer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Kurşun

quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

benimde arkadaşım ishal, osurursa ayvayı yedik

Oha motor resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Pisagor-

quote:

quote:

Tam olarak nereyi kastediyorsun elmacık kemiklerinin olduğu yeri mi ? Eğer orayı diyorsan dökülmeyecektir.

Uzar kalınlaşır mı ondan korkuyorum yoksa vcocuk maymuna benzeyecek
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Pisagor-

quote:

quote:

Uzar kalınlaşır mı ondan korkuyorum yoksa vcocuk maymuna benzeyecek

Benim yaşım 20 bende de var ondan. Küçük yaşta başladı uzadıkça bu makine ile kesiyorum.

13 Yaşındakı kardeşimin gözünün altında kıl var
  • Dostum kirpik deniyor ona. Aynisindan gozunun ustundede olmasi lazim. Usttekiler belirgin degildir muhtemelen. Dikkatli bakarsaniz hem ustte hemde altta oldugunu gorecekseniz. Endise edilecek birsey degil. Kirpik sadece.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.