Şimdi Ara

#10 EYLÜL 2021# W11 EKLENDİ 700mb Ram Kullanan W8.1, 3GB Yer Kaplayan Windows 10# (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
620
Cevap
103
Favori
83.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cinebench testinde en düşük puanı Ghost Spectre alıyor diğer sistemlere göre. 5-6 değişik sistem yükledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Başlangıç düğmesini ve ardından Ayarlar > Zaman ve Dil > Dil'i seçin.
    Tercih edilen diller altındaki Dil ekle listesinden bir dil seçin ve ardından Seçenekler öğesini seçin.
    Dil paketi indir seçeneğinden İndir'i seçin.
    Dil paketi yüklendikten sonra Geri öğesini seçin.
    Windows görüntüleme dili menüsünden bir dil seçin.

Alıntıları Göster
    türkçe dilim şu an fakat denetim masası yerine control panel yazıyor bazı yerler hala ingilizce.
  • pathology_ P kullanıcısına yanıt
    Yalnızca Store kalıyor hocam geri kalan her şeyi temizleyebiliyorsunuz. Store u da sistemi kurduktan sonra kaldırabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    En stabili bence de o onda da ağdaki cihazlara erişemedim bir türlü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yerli malı denediniz mi?
    https://www.tnctr.com/topic/746860-windows-10-flatlite-ltsc-v2-2020-x64-tr/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ghost Spectre daha önce lisanslı olan W10 Home (sanırım) lisansımı görmüyor. İlla PRO anahtar mı gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antocio

Ghost Spectre daha önce lisanslı olan W10 Home (sanırım) lisansımı görmüyor. İlla PRO anahtar mı gerekiyor?
    Selamlar

Evet Windows 10 Pro temelli olduğu için home anahtarınızı kullanamazsınız.
  • UnifyOS'a türkçe dil ekleyemiyorum eklemenin bir yolu var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ertanhayri

UnifyOS'a türkçe dil ekleyemiyorum eklemenin bir yolu var mı?
    https://teknodestek.com.tr/ingilizce-windows-8-1e-turkce-dil-paketi-yuklemek/

Şu yöntemi deneyebilirsiniz.
    Şuan 2004 en stabil Türkçe desteği olan, ve düşük sistemlerde kullanabileceğimiz en hızlı versiyon ghost spectre midir ?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Ghost spectre kullanıp da sonrasında chrome şifreleri deşifre olan var mı acaba ? ghost toolbox kullanınca böyle birşeye rastladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pathology_ -- 22 Haziran 2020; 18:31:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pathology_

Ghost spectre kullanıp da sonrasında chrome şifreleri deşifre olan var mı acaba ? ghost toolbox kullanınca böyle birşeye rastladım
    Deşifre olmasından kastınız nedir?
  • Yani chromeda kayıtlı olan şifreler 3. parti yazılımlar tarafından ele geçiriliyor
  • quote:

Yani chromeda kayıtlı olan şifreler 3. parti yazılımlar tarafından ele geçiriliyor
    Peki bu kanıya nasıl vardınız? Yani tam olarak ne oldu?
  • chromenin yeni sürümünde Şifre bölümünde Şifreleri kontrol et diye bir bölüm var . Bu bölüm şifrelere başka yazılımların erişip erişmediğini kontrol ediyor. bende 17 şifreniz defişre oldu şifrelerinizi hemen değiştirin şeklinde uyarı veriyor.
  • quote:

chromenin yeni sürümünde Şifre bölümünde Şifreleri kontrol et diye bir bölüm var . Bu bölüm şifrelere başka yazılımların erişip erişmediğini kontrol ediyor. bende 17 şifreniz defişre oldu şifrelerinizi hemen değiştirin şeklinde uyarı veriyor.
    Ghost toolboxu defalarca kez kullandım şifreleri denetlediğimde herhangi bir sorun görünmüyor, 8 ihlal var diyor hepsinin de şifresi 123456. Bunun gibi tahmin edilmesi çok kolay şifreleriniz varsa veya her yerde aynı şifreyi kullanıyorsanız/bunlardan birinin veritabanı paylaşıldıysa güvenliği ihlal edilmiş şifre olarak görünüyor.
  • Bilemiyorum bunların içinde twitter facebook şifreleri de vardı farklı şifreler
  • quote:

Bilemiyorum bunların içinde twitter facebook şifreleri de vardı farklı şifreler
    Sizin için önemli olan tüm hesapların şifrelerini aylık olarak değiştirin. 2 aşamalı-3 aşamlı mümkünse telefon onaylı doğrulama ekleyin. Kullandığınız şifreler platformun desteklediği maksimum uzunlukta olsun, büyük/küçük harf, sembol ve rakam da kullanın.
    Evet hocam önemli şifreler telefon doğrulamalı zaten . acaba sistem temiz mi diye emin olmak istedim
  • merhaba hocam iyi günler,
    buradaki windows 10 lite sürümleri sizce ne kadar güvenli? evimde remote desktop, server ve bot olarak kullandığım bilgisayarlara yüklemek için os arıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.