Şimdi Ara

13 Şubat 2021 | RimWorld - Türkçe Yama GÜNCELLEMESİ (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
29
Favori
25.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Görünüm:preatör yazana tıklayıp orda oda gereksinimleri yazıyor ona bi oda yapıp yatağı sahipsiz bırakmalısın
  • Görevlerin hepsini düzelttim üzerinden biraz daha geçicem. (Royalty geçmedim daha)
    Backsories kısmı hatalı onuda düzeltiyorum. (uzun sürebilir)
    Bütün hataları çözdüm dil dosyalarına eşitledim. (altay bey oyunun ana yazı metinlerini kullandığı için dil dosyalarına eşitledim) (Royalty eşitlenmedi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: PixChunk

Görevlerin hepsini düzelttim üzerinden biraz daha geçicem. (Royalty geçmedim daha)
    Backsories kısmı hatalı onuda düzeltiyorum. (uzun sürebilir)
    Bütün hataları çözdüm dil dosyalarına eşitledim. (altay bey oyunun ana yazı metinlerini kullandığı için dil dosyalarına eşitledim) (Royalty eşitlenmedi)
    Hocam yayınlanabilir hale gelince konuya ismini ekleyip güncelleyeyim. Tebrikler.
  • hocam çok teşekkürler harika yama olmuş
  • PixChunk kullanıcısına yanıt
    Hocam hazır olan kısmını paylaşa bilirmisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Martell594

Hocam hazır olan kısmını paylaşa bilirmisin?
    Tamam Clementha ile konuşurum dlc siz rimworld çevirisini atarım
    Royalty çevirisi zaman alabilir dlcm yok test edemiyorum hatalı olabilir o yüzden (görev çevirisi az kaldı)
    Umarım bu baştan savma yapılmış yamayı adam edebilirsiniz. Kolay gelsin. Çevirinizin düzenlenmiş hali gerçekten iyi olursa size royalty dlc sini hediye edebilirim o şekilde daha rahat test edebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Tamamdır teşekkürler. Aslında ben yama ile uyumlu olsun diye crack eski sürüm indirdim. Yeni sürümlerle çok hata veriyor birkaç dosyayı silerek hataları düzelte bildim ama oyun güncellendikçe daha fazla hata veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

Umarım bu baştan savma yapılmış yamayı adam edebilirsiniz. Kolay gelsin. Çevirinizin düzenlenmiş hali gerçekten iyi olursa size royalty dlc sini hediye edebilirim o şekilde daha rahat test edebilirsiniz.
    Baştan savmaysa hiç kullanma kardeşim. Yorum bile yapma, İngilizce ya da yapımcının verdiği default Türkçe halini kullanmaya devam et.

Herife bak.
  • Clementha kullanıcısına yanıt
    yorum bile yapma mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

yorum bile yapma mı?
    Evet gayet açık. Yorum yapma, yama yap da görelim, diyelim ki evet senin yaman benimkinden daha başarılı olmuş.

Boşa yaşıyorsun.
  • Çeviri gayet başarılı
    yazılım kısmında ki sıkıntıları ise adam dile getirdi zaten ayrıca yapmak zorunda da değildi yamayı !
    Beğenmeyebilirsin dicem ama yamanın tek eksiği yazılım kısımları ve oyunun sürekli bişeyler çıkartıyor olması
    O yüzden beğenmicek bi yanı yok bence de boş yapıyorsun hatta bomboş yapıyorsun
    Sen yapta görelim !
    yapta çenemiz kapansın susalım utanalım rezil olalım
    Ama önce yap SONRA KONUŞ
  • quote:

Tamam Clementha ile konuşurum dlc siz rimworld çevirisini atarım
    Royalty çevirisi zaman alabilir dlcm yok test edemiyorum hatalı olabilir o yüzden (görev çevirisi az kaldı)

Alıntıları Göster
    Konuyla ilgili bir gelişme varmı?
  • Martell594 M kullanıcısına yanıt
    Clementha özel mesaj attım her şeyi yaptım geri dönüş sağlamadı sanırım beğenmedi bende saldım. özelden bana yazarsan yine yardımcı olabilirim arada bi düzenleme yapıyorum

Royalty görevlerini düzelttim ama test edemedim
    Neden cevap vermediğini anlayamadım. Kötü olur iyi olur, kendisi de eleştiri almıyor sonuçta. Foruma girmiyor olabilir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Her yerden yazdım steamden bile eklemeye çalıştım aktifti bi aralar fark etmiş olması lazım.
    Umarım bi açıklaması vardır. Emeğine sağlık yine de başka bir şekilde yayınlayamaz mısın yamayı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bana özelden yazarsan atabilirim
  • quote:

Clementha özel mesaj attım her şeyi yaptım geri dönüş sağlamadı sanırım beğenmedi bende saldım. özelden bana yazarsan yine yardımcı olabilirim arada bi düzenleme yapıyorum

Royalty görevlerini düzelttim ama test edemedim
    Kötü ve yoğun bir 1 ay geçirdim.

Beğenmemek ne kelime estağfurullah.

Farkında bile değilim. İletişime geçelim tekrardan.
  • son durum ne
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.