Şimdi Ara

13 Şubat 2021 | RimWorld - Türkçe Yama GÜNCELLEMESİ (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
29
Favori
25.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Link ve kurulum için lütfen videoya giriniz;

• Ohhhhhhhhh.
  • Steam ve Gog versiyonda text türkçe mevcut diyor anlamadım hangi kısmı zaten türkçe idi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prosouls

Steam ve Gog versiyonda text türkçe mevcut diyor anlamadım hangi kısmı zaten türkçe idi
    %15'lik bi çeviri vardı, ona da Türkçe dil var diyorlar sözde.
  • Prosouls kullanıcısına yanıt
    aslında düzgün bir türkçe varmışta güncellemelerle değişen text kodları türkçenin çalışamamasına neden olmuş
  • Ohh bee Ellerine sağlık Dostum her türlü desteği kilişel olarak vermeye çalışıyorum elimden geldiğince umarım hakkını alırsın
    tekrar teşekkür ederim :)
  • Tşk
  • Elinize sağlık.
  • Ellerinize, emeğinize sağlık. Teşekkürler.
  • Elinize sağlık bende indirdim bir baktım gayet güzel olmuş yama. Bu görev ekranı sıkıntısı için kod bilen bir arkadaş yokmudur yamayı yapan arkadaşa yardımda bulunsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proud2BeTurk

Elinize sağlık bende indirdim bir baktım gayet güzel olmuş yama. Bu görev ekranı sıkıntısı için kod bilen bir arkadaş yokmudur yamayı yapan arkadaşa yardımda bulunsun?
    Umarım birileri çıkar görevleri anlamak bazen çok zor oluyor.
  • yeni gelen ufak güncelleme ile yamada güncelleme gelmeden önce türkçe olan yerler tekrardan orjinal diline dönmüş durumda ve birşeyi daha sormak istiyorum bigiskender yamayı yaptığında sadece core/language klösörüne koyacağımız ufacık bi dosyası vardı bu yamada neden bütün core dosyalarını kopyalamaktayı diğer türlü yapılamıyor mu artık?

Edit:Oyuna verdiğin core dosyasını tekrardan yüklediğimde güncelleme ile bazı kelimeler orjinal haline gelmişti onlar tekrardan türkçe oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Salih45_45 -- 20 Nisan 2020; 3:19:55 >
  • görev ekranında [...] tarzı şeyler gerçekten hoş değil keşke bir çözümü olsa
  • şu soyluların üretim yap isteklerini yapıyorum ama göreve saymıyor. Büyük ihtimal belli bir malzemeyle üretilmesini istiyorlar. Bunu nasıl çözerim yardım edebilecek yok mu? 13 Şubat 2021 | RimWorld - Türkçe Yama GÜNCELLEMESİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇağdaşGrbz -- 23 Nisan 2020; 14:50:58 >
  • en yüksek veya bir düşük kalitede istiyorlar diye biliyorum
  • 13 Şubat 2021 | RimWorld - Türkçe Yama GÜNCELLEMESİ Bu çeviri hatasımı benmi anlayamıyorum bu ne demek bilen varsa yazabilirmi.(ücretsiz yatak odası)
  • Görevlerin açıklamaları görünmüyor sanki.
  • eren29 E kullanıcısına yanıt
    Sağolasın kardeşim oh sonunda ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇağdaşGrbz -- 25 Nisan 2020; 13:50:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CoronaHere kullanıcısına yanıt
    Sahipsiz çift kişilik soylu yatağı, perde, arp gibi şeyler istiyor galiba. Bir de taht odası. İçinde gene maltız arp veya klavsen perde kolon vs.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.