Şimdi Ara

13 Şubat 2021 | RimWorld - Türkçe Yama GÜNCELLEMESİ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
29
Favori
25.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence önerim dil yamasını %100 hazırlayıp ve test yaparak, tamam dediğinde yayınlaman mantıklı olur ilerleyen süreçte taksit taksit sıkıntılar oluşturmaması adına.

Çalışmanın devamını diliyorum, her gün güncellemelerine bakıyorum. Teşekkürler.
  • Clementha kullanıcısına yanıt
    Öncelikle geçmiş olsun. Yaşın kaç bilmiyorum ama gençsen hayatında daha iyileri karşına çıkacaktır. Eğer benim gibi çeyrek asırını devirdiysen aramayı bırakma ama çok da takıntı haline getirme.

Çeviri konunu yeni gördüm başarılar diliyorum. Yama çıktıktan sonra bağış linki bırakırsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 26 Mart güncellemesini girdim. Güzel gelişmeler ve detaylar var; ilk gönderiye bakabilirsiniz.

Yalnız şöyle bir bilgi vermek istiyorum; benim steam hesabımda yaklaşık 200-250 tane oyun var fakat şu 1,5 senedir g*tü toparlayamadık.

Bu nedenle RimWorld'ü hep crysis oynadım, çeviriye de crysis dosyalar üzerinden devam ediyorum.

Orjinali hususunda destek atmak isteyen olursa şu durumda asla alçak gönüllülük yapamam.

İlginize teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clementha -- 26 Mart 2020; 21:5:30 >
  • dm den steam profil linkini paylaş, rimworld ile alakalı herşeyi hediye olarak atıyım sana hiç problem değil.
  • oyuna başlamak için bekliyorum hocam en kısa zamanda ellerine sağlık
  • Saat 01:44 / DEWAMKE.

13 Şubat 2021 | RimWorld - Türkçe Yama GÜNCELLEMESİ
  • Eline sağlık takipteyiz
  • Kolay gelsin tahmini ne kadar kalmıştır.
  • Kolay gelsin inşallah kısa sürede bitirirsin beklemedeyiz :))
  • Herkese teşekkürler

Oyunun bazı kısımları beni niyeyse üzüyor

Mesela;

Felaket! Işık hızında bir gezegen öldürücü, bir trilyondan fazla hidrojen bombası etkisiyle yer yüzüne çarptı. Tüm gezegen, tüfekle patlatılmış bir su balonu gibi kozmosa aktı.

\n\n{0}'in bir kısmı, şimdi uzayda küçük astreoidler gibi dolanıyor. Kalanı kilometrelerce uzağa yayılan sarsılmalar ve radyoaktif dalgalar yüzünden erimiş gitmiş bir hiçe dönüştü.

\n\nBu felaket karşısında hayatta kalamadınız.
  • kolay gelsin . Türkçe yama ne zaman biter ne kadar kaldı bitmesine .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bana_Özgü_Oyun

kolay gelsin . Türkçe yama ne zaman biter ne kadar kaldı bitmesine .
    DLC dosyalarına geçmek üzereyim. Ana oyun kadar içerik olduğunu ummuyorum. Buna göre değişecek süre
  • Böyle sona yaklaştıkça insan daha da sabırsız oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clementha

Herkese teşekkürler

Oyunun bazı kısımları beni niyeyse üzüyor

Mesela;

Felaket! Işık hızında bir gezegen öldürücü, bir trilyondan fazla hidrojen bombası etkisiyle yer yüzüne çarptı. Tüm gezegen, tüfekle patlatılmış bir su balonu gibi kozmosa aktı.

\n\n{0}'in bir kısmı, şimdi uzayda küçük astreoidler gibi dolanıyor. Kalanı kilometrelerce uzağa yayılan sarsılmalar ve radyoaktif dalgalar yüzünden erimiş gitmiş bir hiçe dönüştü.

\n\nBu felaket karşısında hayatta kalamadınız.
    Wow Bu kısım harbiden zor olmalı o nasıl bir cümle öyle :))

• Dostum DLC siz versiyonu bittiyse o haliyle yamayı paylaşman mümkün müdür ? DLC yi almadım da ona vereceğim parayı sana göndermeyi planlıyorum eğer sana da uygunsa yaptığın yama benim için çok önemli ve değerli oyunu çok seviyorum müziklerine kadar :)

DLC siz yamayı paylaşırsan çok müteşekkir olurum :) Korona'dan kaynaklı evden çıkamıyorum malumun güzel vakit geçirmek için iyi oyunlar ilaç bu aralar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TrgDemon -- 1 Nisan 2020; 23:39:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrgDemon

Dostum DLC siz versiyonu bittiyse o haliyle yamayı paylaşman mümkün müdür ? DLC yi almadım da ona vereceğim parayı sana göndermeyi planlıyorum eğer sana da uygunsa yaptığın yama benim için çok önemli ve değerli oyunu çok seviyorum müziklerine kadar :)

DLC siz yamayı paylaşırsan çok müteşekkir olurum :) Korona'dan kaynaklı evden çıkamıyorum malumun güzel vakit geçirmek için iyi oyunlar ilaç bu aralar :)
    Merhaba, çok vakit kalmadı gibi gözüküyor. Bazı kısımlarda anlam düşmesi olan bölümler var. Kelime yapılarının oyuna yansıması konusunda anlamadığım bir kaç nokta var.

Düşüncen için teşekkür ederim, çok vakit kalmadı dediğim gibi. Az daha sabır gerekiyor

• Clementha kullanıcısına yanıt
    Takipteyiz.
  • dayanıklı sinir ve sabır istiyen bir iş gerçekten bunu yapan insanlara saygım sonsuzdur.
  • bannerlord'un cıktıgı su gunlerde, sanmakı biz rimworld'u beklemiyoruz:) hergün kontrol ediyorum valla :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.