Şimdi Ara

13 Şubat 2021 | RimWorld - Türkçe Yama GÜNCELLEMESİ (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
29
Favori
25.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah'tan herhangi bi çeviri grubu bu işe el atmamış da hızlı hızlı çeviriyor arkadaş, gruplara kalsaydı 1 yıla zor çıkardı bende takipteyim birazda anlayarak oynayalım. Kolay gelsin.
  • eline emeğine sağlık kolay gelsin sabırsızlıkla bekliyoruz
  • ustam eline sağlık yayınlada hazır üniversiteler tatildeyken oynayalım :D
  • Herkese teşekkürler

Çok iç gıcıklayıcı bi kısmı çeviriyorum. Ufak ara bi SS bırakayım dedim :D

13 Şubat 2021 | RimWorld - Türkçe Yama GÜNCELLEMESİ
  • Takipteyim. Şimdiden eline emeğine sağlık. Gerçekten Türkçe yamayı en çok hakeden oyun.
  • Videolarını izlemiştim, mübarek bildiğin akademik eğitim serisi gibi uzun ve detaylandırarak videolar çekmişsin böyle şeyle sevgi besleyerek ortaya çıkar tebrikler. Bence yapmayı biliyorsan bu oyun senin elinde dil dosyaları düzenlenmeli videolarından bakarak bu yorumu rahatlıkla yapabiliyorum. Umarım tez zamanda da çıkar yeni dlc ile korsanlık yapıyor gibiyiz sanki merak uyandırıcı.

İyi çalışmalar.
  • HELAL BEEE
  • quote:

Orijinalden alıntı: AssetGroup

Videolarını izlemiştim, mübarek bildiğin akademik eğitim serisi gibi uzun ve detaylandırarak videolar çekmişsin böyle şeyle sevgi besleyerek ortaya çıkar tebrikler. Bence yapmayı biliyorsan bu oyun senin elinde dil dosyaları düzenlenmeli videolarından bakarak bu yorumu rahatlıkla yapabiliyorum. Umarım tez zamanda da çıkar yeni dlc ile korsanlık yapıyor gibiyiz sanki merak uyandırıcı.

İyi çalışmalar.
    Hocam teşekkür ederim, oyunu oynamak için ben acayip sabırsızlanıyorum. Ama tadında oynayıp bir de seri çekmek istiyorum.

Destekleriniz için teşekkürler,

15 Mart güncellemesi girilmiştir, ilk postun altına bakabilirsiniz.

Herkesi Saio gibi Nazik olmaya davet ediyorum

13 Şubat 2021 | RimWorld - Türkçe Yama GÜNCELLEMESİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clementha -- 16 Mart 2020; 0:51:58 >

• Öncelikle emeğine sağlık. Bu şekilde bir projeyi tek başına üstlenmek zor olmalı bundan dolayı çevirme işlemi bittiğinde size destek olmak isterim belki benim gibi destek olmak isteyen kişiler olabilir. çevirme işlemi bittiğinde iban bilgilerini de paylaşırsan destek olacağım.
    Yeni güncellemede gelen görevler kısmının çevirisine de el atacak mısınız ?
  • Çeviri gerçekten güzel olacak. sormaya utanıyorum ama tahmini bir yüzde yazabilir misiniz bir an evvel oynamak istiyorum.
  • bende sabırsızlıkla bekliyorum...eğer %100 bi çeviri olursa iban numarası muhakkak paylaş. bu emeğin karşılığını vereceğimden emin olabilirsin.
    sormadan da olmuyor merak işte; ortalama yayınlama tarihi ile alakalı bilgide verecekmisin bize?
  • Dostum Ellerine sağlık şimdiden harika bir çalışma götürüyorsun gerçekten çok çok teşekkür ederim
    her gün girip bakıyorum ve gerçekten heyecanla bekliyorum !!
    İban olayını da es geçmezsen sevinirim bu emek karşılıksız olmamalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TrgDemon -- 16 Mart 2020; 19:5:26 >
  • Beklemedeyiz :)
  • Ellerine sağlık hocam Beklemedeyiz :D
  • Herkesin ilgisi ve desteği için teşekkürler. Ben hiç maddi kazanç düşünerek bu işe el atmamıştım doğrusu. Yayınlandığı zaman da iban paylaşır mıyım bilmiyorum, belki paylaşırım gerçekten bir fikrim yok Ama şimdilik en azından ilk gönderideki youtube kanalıma abone olursanız çok sevinirim.

Son güncellemeyi 2 gün önce yaptım ama 2 gündür yaptığım ilerlemeyi yayınlamadım. Bakmayın orda 15 Mart yazdığına

Gerçekten ne zaman biter tahmin edemiyorum fakat çok uzayacağını zannetmiyorum çünkü;

Gündelik hayatım İş-Ev-Çeviri hatta bezen İşte Çeviri-Ev-Gene Çeviri gibi bir döngüde gidiyor.

DLC dosyalarına daha adım atmadım. Sırayla tüm klasörlere tek tek girerek tüm İngilizce alanları çatır çutur tokatlayarak ilerliyorum.

Bazı oyun kodlarıyla karışık İngilizce kısımlar var, bir tek o kısımlar çok yorucu ve uzun süre alıyor. Ama oynanışı etkilemeyen kısımlar olduğunu düşündüğüm için onları biraz daha arka planda bırakıyorum. Sona doğru onlara da el atacağım.

Gerçekten son 2 haftadır 1 saat oyun oynamadım.

Çok teşekkürler hepinize, motive oluyor insan. Sağolun.

• Clementha kullanıcısına yanıt
    İlk çıktıkları dönemde Sim City ve The Sims oyunlarını çokça oynamış birisi olarak(çocuktuk ama simülasyon oyunları oynuyorduk 8D]) bu oyun sayenizde ilgimi çekti.
    Tek sıkıntısı inanılmaz bağımlılık yaratmaları ve zaman istemeleri. Bulaşırsam kurtulamayacağımdan korkuyorum. O yüzden Rimworld, Frostpunk, Prison Architect gibi oyunlardan olabildiğince uzak durmaya çalışıyorum. 6 saat süren AOE2 maçı attığımı hatırlarım.

Temiz çeviri yapıyorsunuz, umarım aynı kalitede çalışmayı sonlandırırsınız. Kolay gelsin.

• Başarılar diliyorum bende oyunu indirip dosyalarına bakmıştım. Oyun küçük ama inanılmaz uzun dil dosyaları var. Türkçesi yetersizdi, herhalde çeviriden sonra çok güncelleme gelmiş ama takım devam etmemiş. Ekran resimlerine bakılırsa bu çeviri daha simetrik ve göze hoş geliyor... Kolay gelsin
  • Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

19 Mart'a kadar olan güncellemeleri girdim ama kafam böyle şu an:

Bu nedenle diğer günlere nazaran biraz daha farklı bir bilgi girmek zorunda kaldım
  • Evet 21 Mart'ta güzel bir haberle karşınızdayım.

Yamanın akıbetini merak eden arkadaşlarım için RimWorld Royalty'nin çalışmasını yaptığım Türkçe Yamasıyla bir video çektim.

Aşağıdan izleyebilir, yamayla ilgili bilgi ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Yama çalışmasına devam ediyorum. Kanala da bi abone olursanız harika olur, teşekkürler.

• hocam eline sağlık en kısa zamanda bekliyoruz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.