Şimdi Ara

13 Şubat 2021 | RimWorld - Türkçe Yama GÜNCELLEMESİ (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
29
Favori
25.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gerçekten bu nasıl bir krallıktır hocam. Yamada ne kadar ilerlediniz merak içerisindeyim?

• Hocam bir gelişme varmı ?

• güzel ama garib bir insan neden bunu çevirme ihtiyacı duysun ki oyun bile değil

• Oyunu alacağım ancak yamayı bekliyorum bende :D

• Bir gelişme varmı?

• Herhangi bir gelişme var mı ? Ve en son ki yamayı nereden indireceğim acaba ?

• Heyecanla yamanın güncellenmesini bekliyorum.Umarım bir an önce gelir.

• Kral hadi şu yamayı cıkar artık yahu, vallahi gözlerimiz yollarda kaldı

• Yama çıksın artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kral bu yamadan sonra xcom 2 ye bakar mısın ?

• son durum nedir 

• yama güncelleme işi iptal mi oldu acaba ?

• Bekliyoruz

• Bu yama belli ki yalan oldu. Aylardır herhangi bir güncelleme olmadı. Arkadaşa mesaj attık ona da cevap vermedi.

• arkadaş öldü heralde

• kendisi youtube hesabından paylaştığı videolara yorum olarak bu yamanın akıbetini soranlara da cevap vermiyor maalesef

• Gardaş madem yapmayacaktın niye heves ettiriyon bizi

• ya şu foruma her gireceğimde yeni bir üyelik almaktan bıktım...ama sadece konulara bakıp cıkan ben, rimworld için yazma ihtiyacı duyuyorum...

ben bu oyunun %100 türkçe olması için gerekli maddi desteği vermeye razıyım...bu yamayı yapan arkadaşada söylemiştim, oda oyunun steam versiyonunu atmamaın yeterli olacağını söylemişti sağolsun... ama işte böyle ortada kalınca çok irite edici bir durum oluyor.

tekrar sesleniyorum yeni dlc de geldi şu oyuna çok güzel bir yama yapılsın ben şahsım adına bedeli ne ise ödiyeyim...

bir arkadaş emek vericek ben ise bedelini ödiyeceğim, sonuc olarak rimworld sevenler, su oyunu agız tadıyla oynasın artık ya

• Yamayı yapan arkadaşın yama hakkındaki youtube kanalındaki cevabı şudur:

'' Dostum çeşitli videolarda açıklama yaptım ama izleyen olmadı sanırım. Yapılan güncellemeler büyük updatelerle yayınlanıyormuş. Bir de yaptığın değişiklikler en ufak hotfix'de yerle yeksan oluyor. Royalty dlc'sini çevirmek için almanca kaynakları kullanın diyorlar falan. İşim gücüm var vaktim yok böyle bi şeye açıkçası şu an. ''

Yani yama büyük olasılıkla iptal bir mucize olmazsa. Birileri tekrardan el atar umarım. Oynamayı çok istiyordum ancak dil olmayınca bir anlamı olmuyor.

• oyunları ingilizce olarak da oynayabilirim ama türkçe olunca ayrı bir keyif veriyor özellikle yeni bir dlc geldi oyuna çok güzel şeyler eklendi umarım başka birisi de olsa oyunu türkçeye çevirir

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.