Şimdi Ara

13 sene önce Kılıçdar tesbiti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    13 sene önce Kılıçdar tesbitiwww.timeturk.com
    Değişiklik ulusalcıları rahatsız etti - Timeturk Haber
    https://www.timeturk.com/tr/2010/11/10/degisiklik-ulusalcilari-rahatsiz-etti.html

13 sene önce yazmışlar, bugün tablonun ne kadar net olduğu açık değil mi?

Benim anlamadığım gerçek Chp liler nasıl bu duruma ses çıkarmadı? Aradan 13 sene geçmiş hala ses çıkaran yok.

Biz ses çıkarınca akp trolü oluyoruz. Daha geçen hafta hesabım ceza aldı dh de.

Ben dh ye 2008 üyesiyim, o zamanlar liseliydim. Ekran kartı videosu izlerdim dh de. Yıl oldu 2023. 1 yıllık hesabı olan adam geliyor beni aktrol ilan ediyor.

Bu sol gericiler herkesten daha tehlikeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ses çıkaranların sesi kesildi veya partiden ayrıldı. O yüzden bir sürü yeni parti ortaya çıktı.

• bunlar partiye nasıl girdi? nasıl ele geçirdi?

• Chp artık iktidar olmak istiyor. Ulusalcıyken olamadı bide böyle deniyor olacak gibi.

Ayrıca bu ülke insanında ulusalcılık milliyetçilik çalışmıyor ümmetçilik çalışıyor bunu kabul etmek gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FF980A2B3 -- 16 Ocak 2023; 23:34:16 >
  • Türk Solu dergisi geçmişi karanlık bir dergidir. Gökçe Fırat'ın ne olduğu da belli değil. Bu tip yüzünden Cumhuriyet mitingleri lekelendi.

CHP'nin ise yön değiştirdiği açık. insanlar tepkili elbet fakat AKP gibi bir bela yüzünden ses etmiyorlar.

• Bu artık Chp olmuyor, chp tabelalı başka bişey oluyor

• 2010 33. kurultay ile chp ele geçirildi.

• Aynen şuan iktidar oldu.

• Chplilerin akplilerden farklı olmadığının göstergesi. Güya muhalifler ama aynı biat kültürü onlarda da var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.