Şimdi Ara

13 Ekim’de Hepsiburada dan aldığımız AirPods SAHTE (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
3
Favori
7.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

şu an offline oldum asdasdasda

• Hepsiburada'nın bir mağaza kayıtı geçmeden önce firmayı doğrulaması gerekiyor. Şirket adı, vergi numarası, imza sirküsü vs.

n11 mesela 1 yıllık bir firma geçmişinin olması gerekir diyor eğer yoksa kayıt etmiyor. Bu adamın bir şirketi bile yok. Fatura diye gönderdiği şey tamamen palavra, başkasının faturasını alıp photoshop'tan isim değiştirmiş. Hepsiburada bu adamı içeri alıyorsa burada büyük bir ihmalkarlık var. Satıcı Hepsiburada'nın kendisi değil hb'nin suçu yok demek tamamen saçmalık çünkü garantör firma hb burada, basit bir anlaşmazlık olsa tamam derim ama bu adam bildiğin başkasının bilgileriyle kayıt olmuş sisteme. Dava konusu olduğunda hb'nin başı güzel ağrır bu mevzuyu çözmezse.

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

almayanlar için sıcak fırsat olmuş teşekkürler

• erturk unal kullanıcısına yanıt

ihtimal dahilinde hocam.

• Theologist kullanıcısına yanıt

e-devlet üzerinden hakem heyetine giriliyor mu artık ilginç hemen bakacağım teşekkürler

• nanosayine kaybetmeden hepsiburada'ya tazminat davanı aç.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rimesia

Hepsiburada'nın bir mağaza kayıtı geçmeden önce firmayı doğrulaması gerekiyor. Şirket adı, vergi numarası, imza sirküsü vs.

n11 mesela 1 yıllık bir firma geçmişinin olması gerekir diyor eğer yoksa kayıt etmiyor. Bu adamın bir şirketi bile yok. Fatura diye gönderdiği şey tamamen palavra, başkasının faturasını alıp photoshop'tan isim değiştirmiş. Hepsiburada bu adamı içeri alıyorsa burada büyük bir ihmalkarlık var. Satıcı Hepsiburada'nın kendisi değil hb'nin suçu yok demek tamamen saçmalık çünkü garantör firma hb burada, basit bir anlaşmazlık olsa tamam derim ama bu adam bildiğin başkasının bilgileriyle kayıt olmuş sisteme. Dava konusu olduğunda hb'nin başı güzel ağrır bu mevzuyu çözmezse.

Zaten hepsiburada suçsuz demek yanlış ama asıl konu böyle n11,trendyol,hepsiburadada böyle satıcılar mevcut. Hiçbir site tertemiz değil. O yüzden çok dikkatlı olmak ve satıcı ile ilgili yorumlar varsa hepsi önce incelenip ondan sonra birşey satın almak gerekiyor.

Sonra hak arayana kadar başı ağrayan müşteri oluyor

• Sadece fatura da yermez bence.Çoğu faturada ürün seri numarası yazmıyor.Neden yazmıyorlar acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rimesia R kullanıcısına yanıt

Cimer e durumu belirttim, şu saat itibariyle Hepsiburadadan hiç bir dönüş yok, hele pazartesi bir olsun duruma farklı aksiyonlar alırım,

birde Hepsiburada Cem Yılmaz’la reklam filmi çekmiş güvenilir işlem diyor, hey allahım hey!

olay 900 TL değil arkadaşlar, ben bunun peşine gideceğim.. gerçi memlekette hukuk da kalmadı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu çoklu satıcı sistemine geçtiğinden beridir hepsiburada güvensiz oldu.

• Apple sarf malzemelerinde bu tip üçüncü parti firmaları geçtim hepsiburada'nın kendisine bile güvenmiyorum. Apple sarf malzemesi alacaksam adres amazon veya vatan, teknosa, mm yani büyük perakende mağazaları. Geçmiş olsun, paranızı alırsınız ancak biraz uğraşabilirsiniz, becerebilirseniz ekşi'de rezalet başlığı açtırın, o zaman sosyalmedya ekibi hemen ulaşıyor ve çözüyor.

• Ben de aldım sahte çıktı. HB’nin değerlendirme sonucunu bekliyorum

• Benzer olay basima geldi bu konuda kusurlu taraf hepsiburada
    https://forum.donanimhaber.com/hepsiburadada-airpods-sahtekarligi--146418096

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ukisa -- 10 Kasım 2020; 21:39:41 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.